Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Ezt a kis időt simán kibírjuk már :) Nagyon remélem, hogy idővel a 3. részt is hasonló minőségben meg fogják csinálni, nekem valamiért az a kedvencem :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#2) keIdor


keIdor
titán

2021-ben szerintem jön.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#3) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Baromi jónak tűnik. Kár, hogy már a videók nézése alatt is tökre fostam. :D Nem tudnék játszani ilyennel.
És az a piros rucis bige is milyen jól néz ki! áhh. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) Scholes9 válasza .LnB (#3) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Öcsémmel nagyon várjuk, az eredeti rész nagy kedvencünk volt :) Emlékszem, hogy megvolt nagy karton dobozos formában nekem, sajnos már rég nincs meg :(

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#5) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Várós. Remélem nem cseszik el, mint az újabb Resiket pl Revelations.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#6) Scholes9 válasza .LnB (#3) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nagyon baba lesz ez 5.1-ben :D Örülök, hogy anno beruháztam rá, rengeteget dob az élményen, egy ilyen játék esetében meg pláne :D

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7) .LnB válasza Scholes9 (#6) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az biztos, összecsokiznám a bugyim vagy százszor az tuti.. :D Utálom az ijesztgetős cuccokat. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) VágniValó válasza Scholes9 (#4) üzenetére


VágniValó
addikt

Most majd meglesz:) Jó érzés lesz kirakni a polcra, gyerekkorom egyik meghatározó játéka.

+ ez a 25 perces videó nagyon meggyőzött. Csak a néha lassan reagáló kamera zavar, de biztos orvosolni fogják.

[ Szerkesztve ]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#9) saelin


saelin
veterán

A resi 1 remake-re csak legyintettem, de ez már nagyon pöpecül fest!

Szerk:
Nevermind, az remasti volt. Abból is jó lenne egy remake.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#10) Fred23


Fred23
nagyúr

Nem szeretem a horrort, de ez egészen bejött most!

(#11) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Ugyanilyen minōségben kérem a Dino Crisis 1&2 -t.
A videókat nem nézem meg spoiler miatt,mert engem már meggyōztek, de a vásárlás elōtt egy-két walktrough-t megvárok,hogy mégis milyen hosszúra sikerült. Ha hozza a 15+ órát akkor teljes áron behúzom

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#12) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Vidit többet nem nézek mert már az e3as meggyőzött, viszont valamiért nekem az volt meg hogy februárba jön.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#13) Final Doom válasza saelin (#9) üzenetére


Final Doom
csendes tag

A remake-t már megcsinálták anno Gamecube-ra, majd később azt remasterelték modern gépekre. Szerintem ahhoz már nem fognak hozzányúlni... helyette felkészül: Resident Evil 3, és Code: Veronica X. :)

(#14) Final Doom


Final Doom
csendes tag

Még mindig nagyon messze van január 25.-e. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.