Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Kíváncsian várom ezt a játékot. Várom, hogy mit hoznak ki belőle :K

Véleményem szubjektív...

(#2) mephi666


mephi666
nagyúr

én is várom... a necrovision nekem kicsit csalódás volt... remélem ez kárpótol érte... meg az előző wolfenstein játékért is :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) JanR


JanR
addikt

Na vegre valami jo cim:)
Kivancsi leszek, hogy a story-t megint elorol kezdik, vagy folytatjak?

(#4) nrgia


nrgia
őstag

Jöhet !!! :K

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#5) Konflikt


Konflikt
addikt

ez utos lesz!
csak lehet ehhez a 7300 gt-m mar keves lesz: )

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#6) Calibos


Calibos
addikt

Grafika elavult, de ebből nem is csináltak titkot ahogy régebben olvastam egy külföldi cikkben. Kárpótlásként, remélhetőleg sikerül jól optimalizálni :U
Optimista vagyok :K

(#7) tsii_H válasza Konflikt (#5) üzenetére


tsii_H
tag

remelem. muhahahahahaha :DDD

(#8) hommeros


hommeros
őstag

és ez a motor csak éjszakai módban mutat jól minden játék alatt?!
Utálok a sötétben kolbászolni. Legyen már napfényes Toscana.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#9) Konflikt válasza tsii_H (#7) üzenetére


Konflikt
addikt

nade neked sem fog futni az s3 on: D
talan meg (ha lesz benn) 640ben low-on 1-2 fpssel el powerpoint bemutatozok majd: )

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#10) Fáraó


Fáraó
őstag

A RtCW-ben jó volt az egyensúly a történelmi nácis háborús helyszínek/szereplők és a misztikus helyszínek/szereplők között. Az új játék esetében eddig szinte csak az utóbbiból láttam képeket. :F Remélem nem egy tök elszállt paranormális környezetben játszódó fps lesz.

VIGYORRRGAZMUS.....

(#11) tacsk0 válasza Calibos (#6) üzenetére


tacsk0
aktív tag

Hello

Igaz olyan cod2 grafika... semmi extra a videobol nezve meg a neten talahato kepekbol..
Singlibe nem hiszem hogy tarold de multiba remelem:) enemi territory 4 ever...
Udv tacsk0

(#12) hommeros válasza Fáraó (#10) üzenetére


hommeros
őstag

Doom motort még nem láttam nem misztikus dolgokon kívül másra épülve :D

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#13) Calibos


Calibos
addikt

Biztos hogy PC-re is megjelenik?

(#14) Quiksilver válasza Calibos (#13) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Biztos :)

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#15) birozoli7800


birozoli7800
senior tag

Nem tudjátok mikorra várható körülbelül a megjelenés időpontja? Már nagyon várom. :D

(#16) Calibos válasza birozoli7800 (#15) üzenetére


Calibos
addikt

Elméletileg nyáron.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.