Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Van ott mas is, aki dobott mar blokkot a piacra RVIIhez.

LINK

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#2) TTomax


TTomax
nagyúr

Kicsit mintha elkéstek volna vele... :U

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#3) CSZTech&Mod


CSZTech&Mod
csendes tag

"Az EKWB után a Bitspower is elkészítette saját verzióját a szerkesztőségünkben is megfordult"

Ezt sajnos nem értem. Tehát az EKWB blokkja járt nálatok, jól értem?

"A vállalat egyelőre nem árulta el sem a piacra kerülés várható időpontját, sem a termék árát."

Már itt elrontottad mikor utoljára megírtad az árazással kapcsolatos információkat. Kérlek regisztrálj a Bitspower shopba és nézd meg ennek az árát utána váltsd át magyar forintra, euróra, dollárra.

Kattints [Bitspower Brizo VGA water block for AMD Radeon VII]

Ár (Tajvani dollár): TWD 4,960.00 ( Tax excl. )

A többit rátok bízom, viszont a blokk elérhetősége raktáron van, lehet menni vásárolni. :)

Köszönöm!

CSZModTech

(#4) Cifu válasza TTomax (#2) üzenetére


Cifu
nagyúr

Nem feltétlen, ráfér a vízhűtés a Radeon VII-re. Aki tulaj (akár másodkezi), az elgondolkozik rajta, ha van amúgy is épített vize...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#5) TTomax válasza Cifu (#4) üzenetére


TTomax
nagyúr

Az nem is kérdéses,én inkább erre gondolnék... [link]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#6) -Skylake- válasza CSZTech&Mod (#3) üzenetére


-Skylake-
addikt

""Az EKWB után a Bitspower is elkészítette saját verzióját a szerkesztőségünkben is megfordult"

Ezt sajnos nem értem. Tehát az EKWB blokkja járt nálatok, jól értem?"

Olvasd vegig a mondatot amit idezel.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#7) SidCorky válasza CSZTech&Mod (#3) üzenetére


SidCorky
senior tag

Kösz az infót, mindjárt javítva lesz. A kioktató stílust kihagyhattad volna, köszönöm.

A kollega jól mondja, ha nem csak a mondat felét értelmezed, akkor leesett volna, hogy mire utalok. Bár elismerem, hogy oda került egy vessző, ami nem kellett volna, de az nem a mondat végét jelzi. ;)

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#8) CSZTech&Mod válasza SidCorky (#7) üzenetére


CSZTech&Mod
csendes tag

Nem tudom milyen oktató stílusra gondolsz? Attól, hogy írtál egy cikket még nem azt jelenti, hogy nagy főszerkesztő vagy. ;)
A kollégád meg azt hiszi nem tudok olvasni, gratulálok neki, viszont teljesen elolvastam a cikket és értelmeztem, szerintem ebből nem kell nagy ügyet csinálni.
Részemről ennyi!

CSZModTech

(#9) SidCorky válasza CSZTech&Mod (#8) üzenetére


SidCorky
senior tag

Nem is hiszem, hogy főszerkesztő vagyok, nem tudom ezt miből gondoltad. Fogalmazhattál volna úgy is, hogy ha beregisztrálok akkor látom az árakat, eddig nem voltam és nem láttam, eszembe se jutott volna, hogy ez a hiba. Még jó, hogy jött egy powered by Bitspower srác, aki fel tudott világosítani.

Ez után már én is ezt állítom, hogy nem tudsz olvasni és értelmezni, mert le volt írva, hogy mi volt a szerkben.

Ha pedig részedről ennyi, akkor nem értem miért folytatod privátban, én lezártam a témát, kösz a részvételt.

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#10) CSZTech&Mod válasza SidCorky (#9) üzenetére


CSZTech&Mod
csendes tag

"Ez után már én is ezt állítom, hogy nem tudsz olvasni és értelmezni, mert le volt írva, hogy mi volt a szerkben."

Írhattad volna azt, hogy nem a blokk járt nálatok, hanem a kártya, mert van mikor az ember félreolvassa.

Így persze korrekten van fogalmazva ahogy módosítottad a cikket, így érthető, sajnos úgy nem értettem mikor nem volt még szerkesztve.

CSZModTech

(#11) SidCorky válasza CSZTech&Mod (#10) üzenetére


SidCorky
senior tag

Nem gondolom, hogy egy szóra rálinkelés változtatna a mondat értelmén, más enélkül is megértette.

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#12) CSZTech&Mod válasza SidCorky (#11) üzenetére


CSZTech&Mod
csendes tag

:)

CSZModTech

(#13) -Skylake- válasza CSZTech&Mod (#10) üzenetére


-Skylake-
addikt

inkabb semmi.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.