Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VD


VD
őstag

Lehet velem van a baj, de ez a hír videóstul egy rakás szar! A cím alapján azt hittem valami érdemi infó lesz. Ez már tényleg blikk/bors bulvár szint! :((

(#2) AS válasza VD (#1) üzenetére


AS
félisten

Az se biztos hogy PSP phone van ott lehet hogy X12 inkább...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3) Mappa


Mappa
addikt

faja videó :D

nem kötelező megadni

(#4) Peterson_


Peterson_
addikt

Ettől nem estem hanyatt :(
Ilyen videót meg én is csinálok bármikor.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#5) Probber


Probber
őstag

Miért érzem úgy, hogy az SE ezzel a véleményem szerint direkt kiszivárogtatott videóval szeretné elérni a közönség figyelmét, ahogy anno az 'i'-sek is csinálták? Ha így van, nálam nem jött össze.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#6) korpicschess


korpicschess
veterán

Tré... SE-nak már rég nincs keresnivalója a felső kategóriában..

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#7) m@xsys


m@xsys
senior tag

Gyenge figyelemfelkeltő video :N
Szerintem ez amugy is az X12

(#8) HardSanyeee válasza korpicschess (#6) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Csodálom a képességeidet, hogy ezt egy ilyen minőségű videóból meg tudod mondani :D

Szerintem ez a PSP Phone, az X12-n csak 3 gomb van alul, ezen 4. Meg az alakja is az előbbihez hasonlít inkább kiszivárgott képek alapján.

(#9) plus44 válasza korpicschess (#6) üzenetére


plus44
veterán

Azért ne haragudj, ez erős volt. A moto-t is mindenki szidta meg leírta, aztán tessék, megmutatják...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#10) skajwa


skajwa
senior tag

A bravia név nagyobb presztizs értéket hordoz magában, mint a psp....:)

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#11) Ricardo


Ricardo
félisten

Igazából nem sokat látni, és a minőség sem az igazi, de nem értem, hogy miért kell ezen kiakadni :F
Minden gyártónál vannak ilyen videók/fotók, és egyik sem jobb minőségű. Ezek a "kiszivárgott" anyagok már csak ilyenek.
Nem több ez, mint ha kijönne a hír, hogy valóban létezik ilyen készülék. Annyi hogy van hozzá pluszban egy rossz minőségű kép/videó.

Hardsanyeee: Nem nehéz megmondani hogy tré. Ami szükséges a megállapításához az látszik, sőt le van írva. Ez egy Sony Ericsson. Mi más lehetne? :D

A SE-nek semmi keresnivalója ebben a kategóriában. Ez a készülék meg egy ilyen próbálkozás. Ha ezt a két mindenki által ismert tényt számításba veszed akkor rájössz te is hogy csak tré lehet :DD

skajwa:Bizony. Jöhetne egy két Bravia telefon felénk is.

[ Szerkesztve ]

(#12) talpalavalo


talpalavalo
aktív tag

Már nem azért de ha ez tényleg ilyen paraméterekkel jön ki akkor simán veri az X10-et is sőőőt, bár nekem van egy olyan érzésem hogy ezt a telót inkább az Amerikai piacra szánják...
(nem hiszem hogy 150-200K alatt megkaphatnánk :S)

(#13) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

Jobb minőségű videó

Bár szemmel láthatóan ez egy korábbi darab, ugyanis nincs rajta az UXP.

(#14) AS válasza HardSanyeee (#13) üzenetére


AS
félisten

Android 2.3 van rajta...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#15) Ricardo válasza HardSanyeee (#13) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem tűnik batárnak, sőt :K

(#16) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

Újabb fotók!

Remélhetőleg ez már a végleges design, szebb, mint amiket eddig láttunk :) És lekerült a PS logó a gamepad-ról, helyette megjelent az Xperia-é. A kijelző viszont nem lesz 4+ colos, az X10 kijelzőjéhez képest kisebb.

(#17) #16820480 válasza HardSanyeee (#16) üzenetére


#16820480
törölt tag

lehetne a gamepad is fekete, az szebb lenne szerintem.
a kijelző (és telefon) mérete nem is baj talán, ha nem akkora nagy. a felbontás biztos azonos lesz az X10-zel, viszont ilyen vastagság mellett olyan tepsi készülék szerintem kicsit sok lett volna már. remélem jól megcsinálják, kéne egy lökés már végre az androidos játékoknak is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.