Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) geezer


geezer
aktív tag

Így kell megölni egy hajdani királyt... :(

(#2) V8David


V8David
tag

Szerintem ez elég gyenge eresztés...

E=mc² - Nincs értékelésem, mert 8 évet külföldön éltem és csak Ebay-en hirdettem.

(#3) zsoltti


zsoltti
senior tag

Manapság igen is hiányoznak nekem a hardveres billentyűk telefonról :(

(#4) VD


VD
őstag

Azért beszarás jó lenne, Gran Turismo 2 tolni mobilon, normális irányítással! :K

A valádi előnye ennek a gépnek a fizikai játékvezérlők megléte!
Bőven lesz rá kereslet.

(#5) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Ez akkor lett volna nagy szám ha Tegra2-vel jön. Én is szeretek mobilon játszani jó időtöltés, és a fizikai játékvezérlő gombok azok jól jönnek.
Csak hát android és SE valahogy nem bízok én ebben a párosításban ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#6) Davidoff91


Davidoff91
aktív tag

Pont fél órája néztem ezt a videót youtubeon.:) Egyébként mindenki fikázódik, de én kezdek fantáziát látni a dologban. A Rage Racer nekem tökre tetszett.:D

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#7) Kashim


Kashim
őstag

Azért kicsit jobban is erőlködhetnének, ez így nagyon kevés és kiábrándító. Ha már ennyire mutogatják legalább azzal a két otromba fekete sávval kezdhettek volna valamit a képernyőn, milyen illúzióromboló... ráadásul két ilyen játékkal emulátorral. Ha ennyire bétás állapotban van, inkább tartsák titokban, aztán majd ha már kicsit ütősebb lesz, akkor kezdjék el nyomatni, mert ezzel átesnek a túloldalra, a végén meg senkit nem fog érdekelni aztán bukik akkorát, hogy még a PSP Go-t is visszasírja a Sony.

[ Szerkesztve ]

(#8) Gabi 8906


Gabi 8906
senior tag

Grafikailag sehol sincs egy psp-hez képest. A fizikai gombok megléte jó dolog, de ez a grafika.... :(

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#9) eldiablo válasza Gabi 8906 (#8) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Igen, mert ezek csak PS1 játékok. :U Ezek PSP-n is szarul néznek ki...

[ Szerkesztve ]

(#10) Xpredi01 válasza eldiablo (#9) üzenetére


Xpredi01
tag

Amúgy a Sony levédette ezt a fajta "felépítést"? Mert csodálkozom, hogy az LG, Motorola, Samsung még nem jött ki hasonló megoldással. Óriási lehetőségek vannak még mindig a mobiljátékokban, főleg az új hardvereknek köszönhetően!

(#11) skajwa


skajwa
senior tag

Akkor ez most fake? :F
Az mindenesetre fura, hogy az analógokat egyáltalán nem is használja a videóban....

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#12) keIdor


keIdor
titán

Van Bluetooth-os gamepad. Ennek így nulla ertelme.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#13) Cyberpunk válasza keIdor (#12) üzenetére


Cyberpunk
félisten

De nem érted a lényeget, akkor külön kell cipelned azt is ;] Ez meg instant play :K

rudymester: Mint írták ezek PS1-es emulátoros játékok. Igaz a PSX4droid a többi készülékre is elérhető, már ha fut rajtuk ;] A többi android-os játék is megy rajta gondolom.
Ez csak egy demó.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#14) rudymester


rudymester
senior tag

Atyaég, ezek 10-12 éves játékokkal akarják eladni ezt a gépet? Előveszem otthon a PS1-et és nagyképernyőn játszok ezekkel a progikkal. Ráadásul abban a konzolban egy 33mhz-es proci van, szóval ez most nem valami komoly felhozatal. Legalább egy PSP szintet vártam volna első prezentációként. Mit művelsz SE??? :F

skajwa
Ezek a játékok nem is nagyon használták ki az analóg karokat a maguk idejében.

[ Szerkesztve ]

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#15) Gabi 8906 válasza eldiablo (#9) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

Én nekem volt anno egy jó Ps1-es játék ami tetszett sokáig. Ez a Vigilante V8 volt ha jól emlékszem. De annak is szebb volt a grafikája mint ami ezen a telon fut a videóban. :F
Ebben a teloban csak a játék vezérlő gombok a feature, ami nekem idáig tetszik.
De majd a bevezetésnél elválik mit tudtak a végére kihozni belőle... :))

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#16) fahrii


fahrii
őstag

Geciundorító ez a "telefon" :/

(#17) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Csak nem sikerült - ide sem - az új, lomhaságot cáfoló képet, adatot beszúrni.

De a Tegrás baromságot itt is nyomatni kell.
Majd ha jön játékvezérlős, Tegra 2-es konkurens modell, akkor esetleg...

A fintorgóknak: Nem neked készül ez a multimédiás mobiltelefon -játékvdzérlővel.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#18) joey04


joey04
titán

Ez így szerintem is nagyon harmatos. :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#19) lmisi


lmisi
senior tag

Nagy a tegra2 hájp, de hány tegra1-es telefon is van!!!????.
A Texas, samsung 10 milliós darabszámokban adtak el 1 magos arm cuccot, legalább kell 1 év amíg 2maggal el tudják érni azt a kihozatallt. Addíg limitált széria ja 1000 dodo körüli árak.
Bár lehet hogy az nvidia-nak bérgyártásban (Asszem nincs saját gyártókapacitása) már ott állnak a gépsorok, hogy milliószámra ontsák a 2 magost
Mikor is lesz Magyarhonban dualcore-os telefon?

(#20) Xaels válasza keIdor (#12) üzenetére


Xaels
félisten

Persze van BT-s cucc, de az kb. mint sz@rnak a pofon mivel úgy leszopja az akksit, hogy még csak felocsúdni sincs időd illetve azt is töltögetheted...

Olyan gamepad kéne ami a szabványos USB-s csatlakozókat használja, beépített akkuja van ami képes a telefont tölteni na és persze nem kerül annyiba mint maga a telefon. Meg az sem lenne nagy hátrány, ha a kialakítás olyan lenne amibe bele lehet a telefont fogatni álló vagy fekvő(inkább ez) pozícióban

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#21) HardSanyeee válasza rudymester (#14) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Jah, hogy szerinted ez a videó az SE-től származik? :D Mert úgy beszélsz.

(#22) Kashim válasza HardSanyeee (#21) üzenetére


Kashim
őstag

Ha nagyon akarnák, titokban tarthatták volna az egész projektet. Anno az Apple és Nokia rendőri és jogi szervekkel karöltve szerezte vissza a proto telefonjait. Mivel az SE erre nem mutat hajlandóságot, elég erősen érik a gyanú, hogy direkt próbálnak hype-ot generálni, csak épp a rossz irányba...

(#23) zsoltti válasza rudymester (#14) üzenetére


zsoltti
senior tag

Na meg nem is teljes képernyős az egyik :)

(#24) ben11 válasza fahrii (#16) üzenetére


ben11
őstag

Legalább egy csillagot tehettél volna az e helyére, mert a hsz-ed sem valami színvonalas.. :(((

(#25) HardSanyeee válasza Kashim (#22) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Igazad van, de az SE-nél elég gyakoriak az ilyen kiszivárgások, meg minek tegyenek ellene? Ettől nem lesz se jobb, se rosszabb a készülék, a hype-ot meg nem ezzel fognak generálni ha akarnak. Bár ez totál nem tartozik most ide.

Az semmiképp se az SE hibája, hogy 10-12 évvel ezelőtti játékokat teszteltek rajta a tesztelők...

(#26) Duree


Duree
veterán

Ez megint egy fölösleges próbálkozás,szerintem a dolognak bukásszaga van

duree54

(#27) plus44


plus44
veterán

Nem látom, hogy lenne bármilyen létjogosultsága ennek a telefonnak...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#28) DriderG


DriderG
tag

Lehet, hogy PS1-es játék, de azt is számításba kell azért venni, hogy emulátoron futnak. Kíváncsi leszek, hogy PSP-s címeket át fognak-e ültetni, bár ismerve, hogy a PSP egy olyan egyedi tervezésű és komplex hardver, mint a PS2, nem valószínű.

[ Szerkesztve ]

(#29) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Ajánlott olvasmány minden finnyáskodónak:

[link]

Azért az a 70%-os PS-es futtatási arány bőven nem rossz... (emulátor seg. persze...)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.