Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

hát egyre nagyobb késztetést érzek rá, hogy procit cseréljek a stalker miatt :) kevés neki az a 3800+ x2... mennyire használja ki a többmagos rendszereket? phenom 8650/8750 környékén gondolkozom...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Engem a második videó teljesen elbűvölt. :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3) SteeWe


SteeWe
aktív tag

Jó lesz ez :C

(#4) skeleton91 válasza SteeWe (#3) üzenetére


skeleton91
tag

Az nem kifejezés, istencsászár. :D

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#5) zuchy válasza mephi666 (#1) üzenetére


zuchy
őstag

A Clear Sky 1 magot nyúzott még. Nem hinném, hogy ez ennél másképp lenne.
E8400 4GHz powaa :D :(
Nagyon jó lesz a játék! Mikor is jelenik meg? Ősszel?

A második videó első zenéjét ismeri valaki? Nagyon jó. Valahonnan le kéne szedni csak nem tom a nevét. :F

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#6) skeleton91 válasza zuchy (#5) üzenetére


skeleton91
tag

Akkorra tervezik, de még semmi sem biztos, reménykedjünk.

[ Szerkesztve ]

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#7) glutamin válasza zuchy (#5) üzenetére


glutamin
őstag

Ma már illene legalább 2 magot használni.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#8) mephi666 válasza zuchy (#5) üzenetére


mephi666
nagyúr

egy régi ph-s tesztből, E8400-al (@3ghz) és szintén 2gb rammal... nálam 9600gt-vel óriásikat belagzik a játék és szaggat-gat-gat... csak a "demót" néztem, de eredetivel patchelve változna a helyzet 3800+ x2-vel? vagy a 2ghz ehhez ennyire kevés? mert játszok a call of juarez-zel és az meg sem röccen dx10 alatt... gyönyörűen megy... de a stalker az hal rendesen... és még csak nem is tettem fel totál plafonra a részletességet... af/fsaa-t hanyagolom általában a sebesség miatt...

itt van a coj:

ez szerintem simán 40fps körül/fölött megy (szerintem frissebb driverek sokat dobtak rajta, ehhez a teszthez mérve)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) zuchy válasza zuchy (#5) üzenetére


zuchy
őstag

Megvan a zene címe: Blank & Jones Counting Clouds

PC-STYLE.hu

(#10) zuchy válasza mephi666 (#8) üzenetére


zuchy
őstag

Nem, nem nagyon fognak a patchek segíteni, kevés egyszerűen a procid. Én egy E6750-t 3,4 en használtam 8800GT-vel és ott márt jól ment, ja meg használd a CPU Controll nevű progit. Elindítod, kiválasztod az .exe-t és ráteszed 2 CPU-ra. Valamit segít majd elvileg. Vagy ráteszed ez egész játékot a 2. magra. Amelyik gyorsabb lesz azt kell használni.
Ja és Stalker-hez minnéltöbb RAM-ot :D

Majd megnézem 6 gigával, hogy hogyan megy, de szerintem nem fog rángatni :DD :P

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#11) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

csodás. tetszik.. várom nagyon.. :C :R nemjutok szóhoz
tudom, hogy nem hibátlanként fog megjelenni, de elnézem neki. én az első stalker óta függőjévé váltam a játéknak, atmoszférának..
valamint nagyon remélem az idei megjelenést.

remélem a cdpojekt fogja kézbevenni idehaza. értem ezt a honosításra, és a szinkronizálásra.
én anno a CS megjelenése előtt kikötöttem, hogy 8k-nál többet nem vagyok hajlandó adni érte. ás láss csodát 7.990.- -ért vettem meg, a megjelenés napján. ezt a CoP esetén is fenntartom. 8k max. ez nem EA termék, hogy 10k fölött legyen, szóval reménykedem... :U

apropó, tuddja valaki, hogy melyik nagy vgagyártó barátja lesz a játék? (mert a CS-n ha megfigyeltétek kivan cimkézve (doboz, korong) hogy nV. ellenben mikor elinditod a játékot, pár másodperc után az arcodbavágja az Ati logót :C amit nagyon NEM! bánok...

szerk: jah, éspersze köszi az infót Quicksilver + VinoRosso... :R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#12) Ndruu válasza mephi666 (#8) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

A S.t.a.l.k.e.r. első részének "óriási" memória étvágya volt. XP-vel és 2GB RAM-mal már úgy ahogy fut, de 3-4GB-tal sokkal jobban megy. Természetesen szükség van még egy óriás lapozófájlra is (ami általában a fizikai RAM méretének kétszeresében maximalizálódik).
Nálam anno 2GB RAM-mal és 4GB lapozófájllal egészen élvezhető volt, csak villámlások idején állt meg fél másodpercre.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#13) konas


konas
senior tag

Nagyon jo ..Hurra .Uj STALKER..
A legjobb jatekok egyike nalam.Talan a szinek tenyleg jobbak lettek..
Csak jojjon osszel... :C

(#14) .mf válasza Ndruu (#12) üzenetére


.mf
veterán

Csak akkor volt nagy mem-étvágya, ha maxra vetted a grafikát, valami dynamic object lighting dobta meg nagyon. Sima static lightinggal 2,4G-re húzott Bartonnal, 1G RAMmal és 6800GS-sel vittem végig, a dynamic lightingot kivéve magas beállításokkal.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#15) litvitcsak.a


litvitcsak.a
tag

Hát ígérgetnek sok mindent, remélem nem csak PR.

A második videóban a 2:40-nél úgy látszik vannak külön zsebek és artifact tároló rekeszek. Gondolom a zsebek arra kellenek, hogy csak ezekből lehet gyorsan felhasználni a különböző segítségeket, így megszűnik a kötszer és eü csomag egyszerű használat.

iMac 27" | Nexus4 | Kavics a magyar vizsla

(#16) Ndruu válasza .mf (#14) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Való igaz, ezt kifelejtettem. Amikor a játék megjelent én is egy ilyen géppel vágtam neki (2600+ Sempron, 1GB RAM, 6600GT) és static lighting-gal mediumon elég szépen lehetett vele játszani.

Harrrr!!!!

(#17) skeleton91 válasza litvitcsak.a (#15) üzenetére


skeleton91
tag

Reméljük, szerintem amit ígérnek azt mind meg is csinálják nem hagynak cserben minket gamereket.

Illene megcsinálni hogy használja a 2 vagy 4 magos procikat, remélem erre sor kerül.

Ja igen tovább optimalizálhatnák és ne legyen benne ennyi bug.

[ Szerkesztve ]

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#18) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Hát egyre jobban várom ez mostmár nem is kérdés! :R

(#19) jetimokus


jetimokus
tag

szép, szép jöjjön csak!

(#20) Kareszovics válasza litvitcsak.a (#15) üzenetére


Kareszovics
addikt

Nekem meg az tűnt fel, hogy külön van sisak rész.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#21) Zsoo80


Zsoo80
tag

kiváncsi leszek milyen lesz!

-Nem hold ez - sóhajtott halkan Kenobi. - Hanem űrállomás.

(#22) Silenzio válasza mephi666 (#1) üzenetére


Silenzio
addikt

Ez nem GTA, sajnos nem nagyon nyernél 3 maggal... Válts Phenom II-re vagy intelre és húzzad szénné, akkor majd jó lesz... Sok cache kell neki és magas órajel, a 3 magos Phenom I elég rossz választás lenne hozzá...

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#23) CptMisi válasza skeleton91 (#6) üzenetére


CptMisi
őstag

hát, remélem nem úgy lesz, mint a Shadow of Chernobylnál, ahol igencsak elhúzódott a kiadás :W

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.