Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Exodius


Exodius
őstag

Dizájnos, de pofátlanul drága. Mondjuk Sony, úgyhogy ezzel mindent elárultam. :D

(#2) Snoop-y válasza Exodius (#1) üzenetére


Snoop-y
veterán

Mondjuk pont nem Sony ;)

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#3) Exodius válasza Snoop-y (#2) üzenetére


Exodius
őstag

A VAIO-ról mindenkinek a Sony jut eszébe, vagyis burkoltan az ő nevét veszi aki VAIO-t vesz. :)

(#4) Ranko válasza Exodius (#1) üzenetére


Ranko
csendes tag

Vaio.. akar Ios... aki nem tudja mi a név, inkább ki se próbálja! Mert ami mostanában megy, kész kabaré!

Kinyitom boltban, elsőre zsanér törés! Vicc!

Hót műanyag meg játékautó öntvény. Gyorsfém vagy mi ez, de még az alu is többet tud!

Bocsi, nekem jó az Amilom, IntelGma vezérlős alap kétmagos.. mobile procival.. és még mindig a zsanér a lényeg! :C

(#5) Ivy.4.Ever válasza Ranko (#4) üzenetére


Ivy.4.Ever
őstag

És meg kellett fizetned a kárt? :D

(#6) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Most mi van? Zsanérra nincs garancia? A Vaio S tetszik, csak miért nincs 15.6 -ban is? :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#7) Exodius válasza Ranko (#4) üzenetére


Exodius
őstag

Ezeket én is hallottam. Nem is kár, hogy kihaltak a piacról, csak tudnám mit képzeltek magukról, hogy egyáltalán bemerészkedtek. :D

(#8) bmakszim


bmakszim
senior tag

A VAIO Z gépekben 28W TDP-s Skylake-ek lesznek, ami miatt nem csak a külsőt tekintve, de belül is full 13" MacBook Pro copy az egész.
Én várom, kíváncsi vagyok már nagyon mit tud az Iris 550.

(#9) apatyas válasza bmakszim (#8) üzenetére


apatyas
Korrektor

Csak mert ugyanaz a processzor van benne, ezért a belsejére is rámondod, hogy koppintás? Na nee, én is hajlamos vagyok utálkozni, de ez már túlzás. Fujj fujj alma :)

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#10) Duree


Duree
veterán

Gondolom nem vették át a Sony minöségét? Gondolom saját fejlesztés az egész. Ahogy hallom a notik minösége és kivitele nem valami tartós.De lehet , hogy csak pletyka.

[ Szerkesztve ]

duree54

(#11) twollah1976


twollah1976
őstag

Számomra még mindig felfoghatatlan dolog, hogy a D-SUB csatlakozó az istennek se akar kihalni.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#12) pusszycat válasza twollah1976 (#11) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Sokan vagyunk ezzel így. Miben nincs még HDMI? :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#14) bmakszim válasza apatyas (#9) üzenetére


bmakszim
senior tag

Én nem utálkoztam, csak megjegyeztem. Sajnálom, hogy így jött le.
Sőt, komolyan elgondolkoztam, hogy akarom-e egyáltalán a soron következő 13-as Prot, ha ilyen jó alternatívák vannak.

Egyébként mi másnak kéne még egyezni? Az iGP a processzorral együtt adott, a tárhelyet és RAM-ot pedig tetszés szerint variálhatom. Az, hogy ezek az alkatrészek milyen gyártótól származnak, felhasználó szempontból teljesen mindegy (almáék úgyis rámondják, hogy Apple, még ha Samsung is).
A képernyő felbontás is azonos tulajdonképpen (ha a nagyobb kijelzőt választjuk), csak az eltérő képarány miatt van némi különbség.
A külsőt tekintve pedig nincs miről beszélni. Hasonló színösszeállítás, majdnem teljesen megegyező billentyűzet, (ránézésre) hasonló tapipad.

Szvsz teljesen egyértelmű mi ellen indítja harcba a Vaio ezt a típust.

[ Szerkesztve ]

(#15) hallador válasza bmakszim (#14) üzenetére


hallador
addikt

Nem is tudtam, hogy az apple árul 2 in 1 készüléket. Ja a szigetes billentyűzetet a sony és az asus használta először, amit az apple koppintott le.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#16) bmakszim válasza hallador (#15) üzenetére


bmakszim
senior tag

VAIO Z-ről volt szó eredetileg, NEM a VAIO Z flip-ről! Sebaj, tudom, hogy nehéz még két hozzászólást elolvasni.
A billentyűzetnél nem az a kérdés, hogy szigetes-e vagy sem, mert akkor kis híján az összes notebookot hasonlíthatnám hozzá, hanem a gombok kialakítása, mérete (elsősorban az F gombokra és a nyilakra gondolok).
A zsanér is ugyanaz, én nehezen tudnám messziről megkülönböztetni a kettőt.

De továbbra sem utálkozom, nem vagyok fanboy, sőt! Kíváncsian várom, hogy elérhető lesz-e EU-ban is, és ha igen, mennyiért, mert nagyon tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#17) winhate


winhate
őstag

Amikor f27 nél voltam hegyekben állt a vaio nála. (kb 4 éve)

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#18) hallador válasza bmakszim (#16) üzenetére


hallador
addikt

VAIO Z-ről volt szó eredetileg, NEM a VAIO Z flip-ről! Sebaj, tudom, hogy nehéz még két hozzászólást elolvasni.

Jogos.

A billentyűzetnél nem az a kérdés, hogy szigetes-e vagy sem, mert akkor kis híján az összes notebookot hasonlíthatnám hozzá, hanem a gombok kialakítása, mérete (elsősorban az F gombokra és a nyilakra gondolok).

Na ja, tudom, hogy mostmár nem az számít, de amikor a piacon pont csak 2 - 3 modell volt ami llyen volt, valahogy nem jöttek a kommenthegyek, hogy az apple koppintotta a kinézetet, most hogy az apple is csinál ilyet hortelen az apple lett az "etalon"? Szóval értem, csak mégse az apple alkalmazta ezt először... A kinézetet meg hagyjuk is, mert kb az apple az a cég, ami magától soha semmit nem talált ki a formát is beleértve.

A zsanér is ugyanaz, én nehezen tudnám messziről megkülönböztetni a kettőt.

Mondjuk igen, igaz kb másik 40 notebookot is lehet mondani amin ugyanez a zsanér, szóval ezt így annyira nem emelném ki.

De továbbra sem utálkozom, nem vagyok fanboy, sőt! Kíváncsian várom, hogy elérhető lesz-e EU-ban is, és ha igen, mennyiért, mert nagyon tetszik.

Én sem utálkozom, de ne az apple jusson mindenről az eszembe, mert azért az apple is koppint rendesen.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#19) Ranko válasza Ivy.4.Ever (#5) üzenetére


Ranko
csendes tag

Magyarázkodtam, de nem kellett lejegyzetelni, hogyan jött össze.

Laza kis szerkezet, tudni vélt, spórol a gyártó, de ennyit, anno Ios kihagyta az sd kari csatlakozót, mostanság rak rá.. de ahol nyitható, ott törik! Épp ezért alig nyitható akárhol és van, hogy az ezzel foglalkozók szerszámja is bele törik, pllásd 8 col feletti plexi csere... a rézlábacskák, amik a szalag kábelre adnak fogadnak jelet, óvatos leszedésre is porrá törik! Ez az Ios !

Az Aio meg.. csók a részvényeseiknek, ha ebbe mernek dohányt tolni! :C

(#20) Crafter32


Crafter32
őstag

Pont nemrég olvastam, hogy a Sony Vaio volt az egyetlen akinek Steve Jobs felajánlotta, hogy használja a saját op rendszerüket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.