Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pötyi


Pötyi
őstag

Ez egy 2004. vagy 2005. körüli Siemens modell, ami egy modern, kapacitív megoldás, így elég csak megérinteni, nem kell elhúzni felette az ujjbegyünket.

A rendszer ráadásul Windows NT 4.0 kompatibilis, így a Microsoft rendszerén külön szoftvert sem kell telepíteni ahhoz, hogy azonosításra használható legyen.

Kiegészítés: Jajj, az előbb kifelejtettem, hogy ez egy szimmetrikus, jobb- és balkézzel egyformán használható egér.

:D

[ Szerkesztve ]

QNX is cool!

(#2) Fred23 válasza Pötyi (#1) üzenetére


Fred23
nagyúr

Siemens nagyon tudott! :K Apámnak ME75-ös strapatelója van még most is, 12 éve használja. Úgy 4-5 éve kipróbált egy Lumiát is, de 2 nap után inkább szedte elő a fiókból az eltett régi telóját; igaz, hogy nem túl okos, de telefonálásra tökéletes, meg bírja a mosógépet is, ha kell.

(#3) razorbenke92

Én USB-HUB-ot tervezek hákolni a billentyűzetembe, és a Gearbestes 0.1s olvasómat fogom belerakni.

Igen kényelmes dolog ez az ujjlenyomatosdi :)

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#4) troviko


troviko
senior tag

A szenzor rohadt gyenge, ma már 4K-hoz legalább 3-4000 DPI dukál. A kábeles megoldás meg gáz, wireless kiadásban megvettem volna.

https://www.oldtech.hu/

(#5) Lacok


Lacok
őstag

Ha lesz majd benne retina szkenner is akkor elgondolkodom a megvételén. ;]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#6) mekker válasza razorbenke92 (#3) üzenetére


mekker
őstag

Tudsz linket adni az olvasóhoz esetleg?

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#7) sgamez válasza mekker (#6) üzenetére


sgamez
tag

Miért nem az egér gombjába van beleépítve? Akkor működhetne a bejelntkezés ugyanúgy mint a telefonokon. Elég lenne rányomni a loginra majd bal egérgomb megérintése és bent is van nem kellene kopogtatni a felhasználó nevet meg jelszót :C

(#8) razorbenke92 válasza mekker (#6) üzenetére

https://www.gearbest.com/usb-flash-drives/pp_623897.html

Nagyon pöpec cucc egyébként, bőven felveszi a versenyt az okostelefonos szenzorokkal. Win10-re plug-and-play felment.

Az egyetlen gond, hogy laptopban nem kényelmes folyton bent tartani, mert ahhoz pont nagy.

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.