Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Weareus


Weareus
addikt

Nem semmi, ahogy az ára sem. Igazából kéne ez a szabadság, főleg a moduláris víz tetszik, érdekelne élőben...
Csa az ára, nna…
Hmmm….

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#2) zzola


zzola
félisten

"GeForce GTX 1050 Ti grafikus kártya"
Még viccnek is rossz!
Egy GTX1070-et vagy egy Vega56-ot illett volna beépíteni az árba!

(#3) #07746304 válasza zzola (#2) üzenetére


#07746304
törölt tag

Ezen akadtam ki én is :D

(#4) gianni85 válasza zzola (#2) üzenetére


gianni85
veterán

bármit kicserélhetsz benne. A gond inkább az, hogy értelmét nem látom ennek a cikknek... ki az aki Magyarországról fog USA-ból összeszerelt gépet venni? Ráadásul ilyen áron??? $3,365 az ÁFÁval ~1.250.000
Átfutottam a konfigon, ezt a feléből összerakod úgy, hogy nem is a legolcsóbb helyen vásárolsz, és nem vágom milyen ház az, de számoltam rá 100ezret :D

(#5) Daelion


Daelion
őstag

Pont pár napja néztem unboxing videót,elég nagy darab az biztos. :D

[link]

[ Szerkesztve ]

(#6) zzola válasza gianni85 (#4) üzenetére


zzola
félisten

HA így nézzük, akkor a 8k TV-ről szóló cikknek sincsen értelme, ami only Japan!
Nem hinném, hogy ez vásárlásra ösztönözne bárkit, inkább csak érdekesség!
Bár ha lenne qrva sok felesleges pénzem, simán vennék ilyet! Van ebből 10k dolláros verzió is. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7) <Lacy85> válasza zzola (#6) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Ennek akkor se lenne sok értelme, ha a 3300$ az itthoni bruttó ár lenne. Az is több, mint 900 ezer.
Most nem kezdek el számolgatni, de ennyiből mondjuk az ipon-nál háromszor ilyen jó gépet össze lehet rakni.
Össze is szerelik, le is tesztelik. Ott is csak össze kell kattintgatni, amit szeretnél bele.

(#8) zzola válasza <Lacy85> (#7) üzenetére


zzola
félisten

Nem akarlak elkeseríteni, de itt nem a hardver árát kell megfizetni! Aki nem ismeri ezeket a PC-ket, az kb. úgy gondolkodik, mint Te...

(#9) koko52


koko52
veterán

1050 Ti ~1milla+-os gépbe :C

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#10) hemaka válasza Daelion (#5) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ja en is tegnap lattam asszem ezt a videot, kemeny darab.

(#11) #65675776


#65675776
törölt tag

És ennyiért csak kétes minőségű EK vizhűtést kap az ember...

(#12) koko52 válasza Daelion (#5) üzenetére


koko52
veterán

Zokni és szandál :)

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#13) Daelion válasza koko52 (#12) üzenetére


Daelion
őstag

Az már szinte alap dolog nála,nem is vettem itt észre. :)

Én akkor néztem furán amikor fel akarta rakni arra a szerencsétlen kis asztalra azt a nagy dög gépet,én biztos nem mertem volna megkockáztatni ha esetleg nem bírja el.

(#14) hemaka válasza Daelion (#13) üzenetére


hemaka
nagyúr

Van ott della boven, nem kell ilyenek miatt aggodnia. :DDD

(#15) #65675776 válasza koko52 (#12) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nem mindenkinek mosták ki az agyát divattal. Vannak még emberek, akiknek van saját véleménye, nem kell, hogy megmondják nekik mi a jó számukra.

(#16) Duree


Duree
veterán

Hát nem fogok rohanni, hogy megvegyem , pedig nagyon jól néz ki.

duree54

(#17) RetepNyaraB válasza #65675776 (#15) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

🤣🤗
Csodálatos. A windsori kastélyomban tökjól fog mutatni, a VIII Henrik korabeli kandallóm mellett. Kicsit stílusidegen, de jó lesz!

Baszki akinek ilyen kreténségre van felesleg, miért nem adja az éhezőknek? Vannak dolgok, melyekre nincs mentség. Vajnatimi Lambója, most ez...
Hol a pálinkám...

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#18) #06658560 válasza RetepNyaraB (#17) üzenetére


#06658560
törölt tag

És ha valaki nem villogni veszi, vagy játszani? Dolgozni már nem is jöhet szóba?

(#19) <Lacy85> válasza zzola (#8) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Miért, itt mit kell megfizetni?

(#20) Cingáriusz válasza <Lacy85> (#19) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Az ostoba sznob feelinget 😜😜

(#21) gianni85 válasza #06658560 (#18) üzenetére


gianni85
veterán

Arra ott egy desktop workstation olcsóbban és lényegesen jobb kiépítésben.

(#22) #06658560 válasza gianni85 (#21) üzenetére


#06658560
törölt tag

Ahogy néztem nem olcsóbb, valamint csak Intel vonalon mozog. Ami nem mindenkinek ideális.

(#23) <Lacy85> válasza #06658560 (#22) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Viszont ha az intel megfelelő, akkor azért egész jó árú konkurensek vannak. Pl. a Dell XPS.
i7 8700, 16GB, 4TB + 256SSD, GTX 1070. Mindezt bruttó 700-ért.

(#24) RetepNyaraB válasza #06658560 (#18) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Ha munka alatt az emelgetését érted, akkor tiszta sor. Schwarzenegger Edition ©®™ 🤣
Na de amúgy...
Tényleg; értelmetlenül nagy és felesleges anyaghalom.
Öko lábnyom növelésre viszont pompásan megfelel.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#25) chey válasza <Lacy85> (#19) üzenetére


chey
csendes tag

Ezt a gépet alapvetően munkára veszi, aki megveszi. Neki az fontos, hogy
- ne melegedjen, mint állat,
- a lehető legkevesebbet throttoljon a CPU és a GPU,
- viszonylag halk legyen,
- ne kelljen legalább 2 évig egy percet sem foglalkoznia a szereléssel és szervizeléssel (a monitor, billentyűzet, egér és táp bekötésén kívül).
Egy ilyen gép megvásárlásakor az embernek nem kell millió alkatrészt végigbogarásznia, árakat, boltokat keresnie, szerelgetnie vagy éppen aggódni az összeszerelés minősége miatt: az így felszabaduló időben több pénzt tud keresni (pl. grafikusként, tervezőként vagy zeneszerzőként), mint amennyi extra pénzt kifizet.

(#26) #06658560 válasza RetepNyaraB (#24) üzenetére


#06658560
törölt tag

Édes istenem!
A ház szerinted mekkora ökológiai lányommal bír a proci, alaplap, VGA hármas mellett?

(#27) <Lacy85> válasza chey (#25) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Ezt értem, de épp erre írtam, hogy a többi gyártó jóval olcsóbban ad erősebb konfigot.
Dell XPS, HP Workstaion-ök, stb.

Ezeket is csak bekapcsolod, és használod. Lehet, hogy ebben mondjuk pengébb a hűtés, de azért a tervező, grafikai, video szerkesztő, stb. programok már elég masszívan kihasználják a GPU-t is.
És azért pl. a 700 ezres Dell-ben is vigyorog egy GTX 1070, ebben meg majdnem dupla annyiért egy 1050Ti.
Szerinted melyikkel lehet hatékonyabban dolgozni?

(#28) RetepNyaraB válasza #06658560 (#26) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Nem szeretnék flémet :R
A belső mindenhol meglesz (ráadásul itt azért vérzik kissé az ár-érték arány is), azon nem tudsz érdemben módosítani, hogy kevésbé legyen pusztító.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.