Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Freiherr


Freiherr
őstag

Jó kis cucc,elfogadnám. :)

XXX

(#2) Entryy


Entryy
aktív tag

Külső akku
(de lehetne solar is)

mobil router/hot-spot

némi beépített háttértár

és akkor esetleg még a memóriakártya olvasó, USB csatlakozó,
de mindezt openwrt alapokon.

így lenne a tökéletes, sztem

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

(#3) Oliverda válasza Entryy (#2) üzenetére


Oliverda
félisten

Plusz még a kávét is megfőzhetné, és akkor már az árát is felezzük meg.:))

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#4) Daywalker válasza Oliverda (#3) üzenetére


Daywalker
addikt

Én olyat szeretnék, ami a szemetet viszi ki helyettem! Ja és fizessen is érte! :))

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#5) csomi1977


csomi1977
tag

Vettem egyet és nagyon király

(#6) csomi1977 válasza Entryy (#2) üzenetére


csomi1977
tag

Ez igy jóval drágább lenne, amennyi az a külső adattàr annyiért rá dugtam egy 1 terrás külső vinyot

(#7) azka79


azka79
aktív tag

Vajon 2.5 külső HDD-t felismeri?Kezeli a raw file-okat?

(#8) csomi1977 válasza azka79 (#7) üzenetére


csomi1977
tag

A hddt ismeri a raw fájlokról nincs infó

(#9) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

jó kis cucc....

Wasabi...

(#10) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Jónak tűnik. Szerintem ezzel megoldom az akkus gondjaimat.

Nyugodj békében Integra!

(#11) djculture


djculture
félisten

Vége egy kütyü aminek van is értelme és nem is annyira drága...

(#12) gabro0


gabro0
őstag

Túl szép, hogy igaz legyen :)

Ha elfér egy vezeték nélküli töltés vagy a már említett szolár megoldás... na az :D

(#13) Gadgetfan_


Gadgetfan_
senior tag

Na, ez már valami, és az ára is rendben. :C én azért továbbra is hiányolom belőle a belső tárhelyet, legalább egy 120-as SSD jó lenne, ha lenne benne...👍

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#14) Entryy válasza Oliverda (#3) üzenetére


Entryy
aktív tag

Jóval többet is fizetnék érte, ha valóban használható is lenne, nem csak egy félkarú óriás.

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

(#15) Firehani


Firehani
csendes tag

Részemről csak egy valami hiányzik belőle... Nekem is van egy hasonló eszközöm, tökéletesen működik, jól használható, de az usb-s modem helyett beépítettnek jóban örülnék. Asztalon nem zavaró, de mobil eszközként útban van a kilógó, és azért elég nagy méretű 3G stick.

(#16) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Következő verzióhoz a kívánságlistám:
-belső 3G modem
-belső 2,5" tároló csatlakoztathatóság

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#17) Oliverda válasza Entryy (#14) üzenetére


Oliverda
félisten

Egyébként elolvastad a hírt?

Egy 4640 mAh-s akku van benne, erre linkelsz egy alig 10%-kal nagyobb, 5200-asat. Memóriakártya olvasó, és USB csatlakozó van rajta. Előbbivel legalább 64 GB háttértárat lehet létrehozni belőle. 3G modem megint csak csatlakoztatható, az OpenWrt pedig lássuk be, hogy a vásárlók 98%-nak tök felesleges lenne, mondom ezt annak ellenére, hogy én is használom.

Ha egy fícsört kérhetnék bele, akkor én is biztosan a beépített modemre szavaznék. Minden más teljesen rendben van.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#18) Lomha 8V válasza Daywalker (#4) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Naaa, ez nem is hangzik rosszul. Lődd fel a Kickstarterre. :D

(#19) Entryy válasza Oliverda (#17) üzenetére


Entryy
aktív tag

Persze,hogy olvastam, az összes ilyenre repülök azonnal.
Am amiket linkeltem, azért mentek, mert én ezeket használom(, meg még egy seagate goflex satellitet, és még van egy zte mf-60as hot-spot) és baromira örülnék,ha ez mind egy eszközben megtalálható lenne.
(és nem négy külön hálózaton, madzagolva össze vissza, stb)

Konkrétan Nem a 10% többlet miatt linkeltem, az már pont nem sokat változtat az összképen.

De igazad van!
így kellett volna:
Szeretnék egy olyat amibe:
-Van modem,
-Usb kapu,
-Wi-fi
-Beépíthetek háttértárat,
-Külső akkuként is használható
Esetleg:
-memkártya foglalat,
-ethernet csatlakozó
-Openwrt (mert ha már van benne háttértár, mekkora okosság,hogy beállítom, ott hagyom a kocsiba és tölt/seed el magától - a vásárlók 98%a meg sztem pont örvendezne egy mobil nas nak.)

[ Szerkesztve ]

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

(#20) bdlackoo válasza Entryy (#19) üzenetére


bdlackoo
tag

Miert jobb a mobil nas mint a "kabeles"?(Ha van net akkor tokmindegy ,h hol van a nas nem?)
Nem draga a mobil net poppet a toltogeteshez/seadelgeteshez?
Egyebkent csak en latom ugy ,hogy az osszes ficsort(a potaksit leszamitva) tudja egy atlagos okostelefon?

dinosaurs are jesus ponies

(#21) Entryy válasza bdlackoo (#20) üzenetére


Entryy
aktív tag

100 GB éjszakai adatforgalom

Bármilyen típusú forgalomra felhasználható belföldön éjjel 0 óra és reggel 8 óra között,az adott számlázási ciklus végéig.

990 Ft

Van nekem is "kábeles" netem, meg egy hiper heavym is. Nem véletlen, sokat vagyok úton és olyankor nagyon jól jön. És például a hírben szereplő eszközt is az ilyen életmód mellett lehet kihasználni, nem olyanoknak aki napi 2x20 perct "mozog"

[ Szerkesztve ]

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

(#22) Oliverda válasza Entryy (#19) üzenetére


Oliverda
félisten

"mekkora okosság,hogy beállítom, ott hagyom a kocsiba és tölt/seed el magától"

Mobilnetről? :D Már okostelefonra is hülyeség a torrent és társai. Kutyából nem lesz szalonna, akárhogy is erőltetik.

bdlackoo: Nem láttam még okostelefont LAN porttal, ami routerként is képes működni, de a repeater funkció sem túl sűrű, az SD kártya foglalatól már nem is beszélve. :))

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#23) Sanyi.mTs válasza Oliverda (#17) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

ha tölteni akarom a mobilt és rádugom usb-n, akkor a telóról elérhetőek eszközön lévő adatok?

(#24) csomi1977 válasza Sanyi.mTs (#23) üzenetére


csomi1977
tag

Sajna nem.Eleve ha ugy kapcsolod be hogy pótakkuként működjön akkor be se kapcsol,csak a a töltés indul el.

(#25) azka79


azka79
aktív tag

Na én vettem 1et. Nagyon zsír csak ajánlani tudom... :C

(#26) azka79 válasza Sanyi.mTs (#23) üzenetére


azka79
aktív tag

Szia, szerintem igen. Ha 1mp-ig nyomod a bekapcsolást akkor csak töltő üzemmódba kapcsol, 3mp után marad a töltő funkció is és elindul a hálózat is.

(#27) barky


barky
tag

Remek kis mütyür egészen baráti árban.Pofás kos köntösbe csomagolva a közeljövőbenbe is szerzek egyet belőle :)

"..lenni vagy nem lenni, valami van benne, amióta látok, azóta én vak lettem.."

(#28) ANOka válasza csomi1977 (#5) üzenetére


ANOka
őstag

Az eszközbe dugott memória kártyáról tudsz rá adatokat másolni a - szintén bele dugott - PEN drive-ra?

Azért kérdem, mert nekem ez a funkció kellene!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.