Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Yodafon


Yodafon
senior tag

Dolgok amik az elkövetkező 50 évemből kimaradnak part 1.

I'm gangsta!

(#2) Synthwave válasza Yodafon (#1) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Itt a webkamera volt a part 0.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#3) Yodafon válasza Synthwave (#2) üzenetére


Yodafon
senior tag

Webkamerám van.

I'm gangsta!

(#4) genlog


genlog
junior tag

Ezek a lámpák mennyire vibrálnak? PWM?

(#5) Duree


Duree
veterán

Rendesen meg kérik az árát.

duree54

(#6) TheSpy válasza genlog (#4) üzenetére


TheSpy
csendes tag

Elvileg a honlapon az van írva hogy Flicker-free. Főleg az alacsonyabb fénynél szokott baj lenni. Egy tesztre én is kíváncsi lennék. Viszont a CRI: > 94% az egész jó. Bár itt is nagy kérdés hogy a színhőmérséklet változtatásakor hogy mozog ez el.

(#7) SidCorky válasza TheSpy (#6) üzenetére


SidCorky
senior tag

Én a Key Light Air vettem 1-2 hónapja, legtöbbször éjszaka használom, minimum (3%) fényerőn, elég érzékeny a szemem az ilyesmire, de nem vettem észre zavaró villogást. Bár nem értek különösebben a fényekhez, sejtem, hogy nem szemmel érzékelhető villogásra vagytok kíváncsiak. :D Viszont elég sokat van bekapcsolva közvetlenül előttem, és eddig még nem kellett kikapcsolnom azért, mert zavar, pedig nem túl jó a szemem. Gondoltam rá egyébként, hogy írok róla egy rövid szösszenetet, mert tényleg marhaegyszerű és kényelmes használni, valamikor talán megejtem, ha van rá igény.

Morcos is vagyok a Ring Light miatt, mert pont azért vettem ezt, mert olcsóbb, mint a nagy Key Light, így később olcsóbb venni belőle mégegyet, mintha két nagyot vennék. Erre jön ez, ami bár drágább, de önmagában is elég streamerkedni. :(((

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#8) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Elgatonál valaki megnézte Neistat évekkel ezelőtti egyik videóját és azt mondta, nekünk is kell egy ilyen. ;]

(#9) #16939776


#16939776
törölt tag

Aki tudja, hogy hogy kell valamit/valakit(saját magát) körbe-világítani, neki/magának hátteret csinálni úgy, hogy az igényesnek nézzen ki videón, annak - szerintem - hozni fogják ezek a lámpák az elvárt eredményt, mert szép fényük van, egyszerűen állítható a fényerő/színhőmérséklet. Persze egyszemélyes, kis helyigényű produkciókhoz, amire ekkora felületű/fényerőjű derítők még megfelelnek.

Gondolkozok rajta hogy asszonynak, tárgyfotózáshoz (kreatív cuccokhoz bőven megfelelne egy 3 lámpás szett, telefonnal húzogatás sávokkal könnyebben boldogulna, mintha a lámpák hátán kellene matatnia a gombokat a beállításhoz.

[ Szerkesztve ]

(#10) Malák válasza #16939776 (#9) üzenetére


Malák
aktív tag

kreatív cuccok fotózásához - már amennyiben nem túl nagy dolgokról van szó - nem jobb egy tárgysátor?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.