Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Jóféle egérnek tűnik, kedves dolog a Microsofttól, hogy szimmetrikus kialakításúra tervezték.

"400 800 és 2000 DPI között" - elkéne egy vessző a 400 és 800 közé, 400800 DPI-t kicsit sokkallom. :B

(#2) twollah


twollah
nagyúr

Nekem nem jonnek be a jobb, bal kezes egerek.
Foleg a Logitech G9es egerem utan nagyon szokatlan megfogni egy szimmetrikus kialakitasu egeret.

(#3) @rglaaf válasza twollah (#2) üzenetére


@rglaaf
veterán

G9 után minden egér fogása furcsa :)

PSN:BiZzare_0 ️

(#4) #21346560


#21346560
törölt tag

Ha jól látom, csak a bal oldalánvan oldalt gomb.. akkor hogy lesz ez bal kezes is? :DDD

(#5) Speed®


Speed®
HARDVERAPRÓD

Az a baj a szimmetrikus kialakítással, hogy mindkét kézben kényelmetlen..
Lehet csak nekem vannak speciális igényeim, de tény, akárhány szimmetrikus, balosoknak is ajánlott rágcsáló járt nálam, kényelmetlen volt a használat. Maradok az echte jobbosoknál..a balosoknak meg kitartás ;p

#4 Runo
Nem jól látod, a jobb oldalán is van gomb. Ezért is szimmetrikus..

[ Szerkesztve ]

(#6) Killing


Killing
addikt

KI az aki 20G-vel mozgat egy egeret?
(Persze az idegbajosokon kívül) :DDD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#7) Ste


Ste
addikt

Tetszik, szép letisztult

(#8) Sanya


Sanya
nagyúr

reméljük nem hibázik annyit, mint a ms infra basic egere. na az félpercenként resetelte magát a bal felső sarokba

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#9) simonzé válasza Sanya (#8) üzenetére


simonzé
addikt

csak halkan merem megkérdezni hogy nem fényvisszaverő felületen volt-e, vagy nem volt-e koszos az optika lencséje

I don't fit in. I fit out.

(#10) Anubis_9


Anubis_9
őstag

Nekem bejön! Nem túl dizájnos, és az itt feltüntetett ára alapján nem túl drága (legalábbis dollárban).

[ Szerkesztve ]

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#11) Termigáßor


Termigáßor
aktív tag

Na! Na! Majdnem jó!
Csak az a fránya lézer miért lett kötelező minden "gémer" egérnél?
Remélem lesz infrás vagy sima hagyományos optikai változat is, és akkor végre lecserélem a wmo-t ;)

bár ki tudja... mert ezek az újabb egerek mind kiegyenesítik a kurzor mozgását gyorsabb húzásnál vagy rántásnál. ami ugye csak akkor jó ha tényleg egyenes vonalban akartál fordulni.. Igaz is: nem lehet ezt a "feature"-t valahogy kikapcsolni?

Jobbára ártalmatlan...

(#12) Sanya válasza simonzé (#9) üzenetére


Sanya
nagyúr

az alatt a 4 év alatt mindent megpróbáltam vele ( még mindig megvan) matt, szövet felület, fekete felület, teljesen tiszta optika, stb. majd haverom is vett egy ugyanilyet, és neki is. most vettem egy gagyi szart, annak semmi baja..

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#13) Arius válasza simonzé (#9) üzenetére


Arius
aktív tag

Ott lesz a pont :DD

Egész pofás lett az egérke amúgy :)

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache ;)

(#14) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nekem nagyon tetszik, 40 dollárt bőven megérhet! Persze gondolom itthon nem nagyon lesz kapható 15K alatt, de ne legyen igazam.

(#15) simonzé válasza Termigáßor (#11) üzenetére


simonzé
addikt

A Vezérlőpultban az egér opciói között van egy "Pointer options", itt ki kell venni a pipát az "Enhance pointer precision" mellől. Magyarul valami Rámutatás pontosságának javítása a neve.
Tapasztalatom szerint ez a beállítás okozza a rosszul használható egereknél a rossz felhasználói élményt. Egy jó egeret eladtam emiatt régen, pedig valószínűleg csak ki kellett volna vennem a pipát. :(

[ Szerkesztve ]

I don't fit in. I fit out.

(#16) Trub válasza simonzé (#15) üzenetére


Trub
tag

Megnéztem ezt a beállítást, és tényleg. Kössz a tippet!
Cod alatt nem vettem észre semmit, ott jó, de Bioshock alatt nagyon rossz a célzás, lehet ez miadt. Nah megyek és letesztelem! :D

[ Szerkesztve ]

(#17) Termigáßor válasza simonzé (#15) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Az a gyorsítás amit mondasz. (alap hogy hogy ki van kapcsolva!) Ráadásul annyi még nem is elég! (xp alatt) Kell egy registry fix is. Accelfix néven guglizz rá.

Amiről én beszélek az az a jelenség amikor húzol egy vízszintes vonalat, (mondjuk legjobb a paint nevű "professzionális tesztprogramban" kipróbálni :) ) és az egér pixel pontosan kiegyenesíti mintha vonalzó mellett húztad volna. úgy vettem észre ezt az újabb, kimondottan gamer egerek mind csinálják és sajnos driver nélkül is. Ez jól jöhet ha meg kell fordulnod hirtelen, de ha pl. alacsony ívben emelkedő vonalat kell húznod (pl lekövetni vkit ugrás közben) akkor kimondottan kellemetlen mert nem oda megy célkereszt ahova az egeret húzod. Persze megszokás kérdése, de szerintem nem véletlen az IME 3.0 sikere, az még nem egyenesít ki semmit.

Jobbára ártalmatlan...

(#18) Psych0


Psych0
őstag

micsoda feature win7 támogatás... nagy meló lehetett megírni rá a drivert :DDD

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#19) Lars


Lars
őstag

És íme a fény az alagút végén.
Bár még mindig úgy vagyok vele, hogy a régi kis Intellimouse 1.1-em tökéletesen megfelel.
Mondjuk nem vagyok egy Hard gamer, de szoktam irtani ilyen olyan ellent, RTS és FPS-oldalon egyaránt.
Na majd ha megfogom, és szerelem lesz első tapintásra, akkor talán nyugdíjazom a régit :)

(#20) Anubis_9 válasza Lars (#19) üzenetére


Anubis_9
őstag

Én is még az 1.1-est koptatom, otthon is és a melóhelyen is. Még mindig tökéletes. :D

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#21) Termigáßor válasza Lars (#19) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Szerintem meg fogod tartani :) Nekem is ott figyel a razer mellett...

Jobbára ártalmatlan...

(#22) Lars válasza Termigáßor (#21) üzenetére


Lars
őstag

Azért van a laptopom, nem selejtezek :P
Egyébként megtartom addig amíg el nem romlik. Szal úgy még 5-6 évig :D

(#23) Lars válasza Anubis_9 (#20) üzenetére


Lars
őstag

Hát én munkahelyen 2 gépnél dell egerekkel kínlódok, a többin meg ilyen 1000 forintos vacak van. Ja meg egyiken egy Microsoft basic egér. Na hát az csak külsőleg emlékeztet az 1.1-re :(

(#24) P00By


P00By
nagyúr

Eléggé letisztult lett.

(#25) rootkiller


rootkiller
őstag

Nekem nem tetszik, már nem kéne szimmetrikus egér a Revolution után.

Artengo TR 990 Pro

(#26) Zull válasza Speed® (#5) üzenetére


Zull
senior tag

Probaltad mar a microsoft intellimouse 1.1a-t? En ezt hasznalom ugy kb 2.5 eve (ezalatt eleg komoly szinten cs-ztem is, a daily use mellett) es nemhogy nem kenyelmetlen, de meg nem volt olyan h elfaradt volna a kezem rajta. Emellett nagyon sokmindent probaltam mar logikat (g1, g5, mx518) microsoftokat (1.1a ime/wmo, 3.0, sidewinder (bar ezt nem hosszutavon) razereket (diamondback, deathadder) es messze ez volt a legkenyelmesebb az osszes kozul, pedig jobbkezes vagyok.

(#27) D1Rect


D1Rect
félisten

Inkább jobbkezeset vennék. :P

(#28) Gabesz84 válasza Psych0 (#18) üzenetére


Gabesz84
őstag

az még csak hagyján, de honnan lehet letölteni? MS oldalon csak 6.3-as intelliegér van, ammeg biztos nem a win7-es verzio (bar mukodik vele).

(#29) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Úristen, ez hogy néz már ki. Mintha vmi 1000 éves MS "kompatibilis" egér lenne. Ráadásul csak madzagos. Kukába vele!

(#30) Termigáßor válasza Gabesz84 (#28) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Drivert ne rakj fel! Intellipoint-ot meg főleg!
Ha csak a programonkénti profilozás kell (és nem riaszt el egy kis xml szerkesztés) akkor ott a Mousehook (minden egérrel megy!)

Jobbára ártalmatlan...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.