Hirdetés

2019. október 24., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Shkiz0

Shkiz0
(veterán)

Erdekes, ez... Allitolag hiany van a vga piacon, az arak az egekbe de azert kell egy 25. valtozat is 😂👌

Új I7-9700K BOX 115K | Sapphire RX 5700 XT Nitro+ 160K | Sapphire RX 5700 XT Pulse 150K | MSI RX 5700 XT GamingX 154K

(#2) Televan válasza Shkiz0 (#1) üzenetére

Televan
(veterán)

Még olcsóbb(gagyibb) hűtéssel. Miért is ne?! ;]

???

(#3) AxBattler válasza Televan (#2) üzenetére

AxBattler
(nagyúr)

Jahm.

Ilyen hűtést Giga D5-ös, MSI Aero ITX-es GTX 1050Ti-ken láttam eddig; mindkét gyártó komolyabb, rézcsöves bordátrakott az ITX méretű 1060-asaira, amik így félpasszívan is elketyegnek.

Ezért a hűtését egy lyukas garast nem adnék... kivéve ha olyan olcsón adják, hogy belefér a keretbe még egy Accelero Mono Plus is.

(#5) hundai
Igaz, ezt is max. képernyőről fogjuk látni...

[ Szerkesztve ]

Cable management is for the weak!

(#4) kromatika

kromatika
(veterán)

Ennek nem látom túl sok érelmét.

Korg DS DAC 100M eladó

(#5) hundai

hundai
(aktív tag)

Egy újabb kártya, amit megvenni sem lehet..

-Wake up Neo!

(#6) derive válasza kromatika (#4) üzenetére

derive
(senior tag)

Ezek utan nem hiszek a 2080 Aprilisi startjaban. Ha meg a mostani generaciobol is uj kartyak jonnek, lesz az meg egy bo fel ev...

(#7) smc válasza derive (#6) üzenetére

smc
(őstag)
LOGOUT blog

Ha a 2080 április, akkor a 2060 nyár vége. Nincs ezzel gond.

i53570-2x4GB-GTX1050TIWF2OC4|MSSURBOOK|IPP12.9|MIMIX2

(#8) Ispy

Ispy
(veterán)

Nyitó ára 1200$ ;]

(#9) Taranti válasza AxBattler (#3) üzenetére

Taranti
(aktív tag)

Sztem elvileg egy itx cpu-hűtő is rászerelhető, és ennél még az is többet ér. (Youtube-on láttam már Alpenföhn Silvrettát VGA-n, csak nem emlékszem, milyenen.)

A várható árát illetően viszont ezúttal sincsenek illúzióim. :(

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#10) Ispy válasza Taranti (#9) üzenetére

Ispy
(veterán)

Akkor már egy morpheus II-t neki :DDD

(#11) Bandit79

Bandit79
(tag)

1x csak felkelünk már ebből a bányászati álomból és ismét nyugodtan lehet konfigokat újítani... :)
Remélem 2018 ban főleg jön a jó idő , fejükhöz kapnak a gyártók is. ...és rárohad a sok energiapazarlóra ez a sok vga.

[ Szerkesztve ]

(#12) Kopi31415 válasza Bandit79 (#11) üzenetére

Kopi31415
(félisten)

Mert a játéknak aztán marha nagy nem energiapazarlása van, ugye?

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec ----- Converting Data | Status: 425% completed | Estimated time remaining: 1193hr46sec

(#13) Yutani válasza AxBattler (#3) üzenetére

Yutani
(nagyúr)

Ez a hűtés jó egy 75W alatti kártyára, de azért az 1060-as 110-120W-ot meg tud enni szerintem, így pedig elég gáz egy darab alumíniummal meghűteni.

Régi ISA SB és GUS hangkártyákat keresek saját részre, nem kereskedni! Privizz, ha van valamid! ABIT AU10 is érdekel! #tarcsad

(#14) hajbel

hajbel
(őstag)

Ezt az olcsó sz*rt azért dobták piacra, mert olcsóbb az önköltségi ára, így nagyobb hasznot termel. Úgyis megveszik bármennyiért.

The Verge professional PC building guide: "You'll need a Swiss Army knife that hopefully has a phillips head screwdriver."

(#15) -KP- válasza Yutani (#13) üzenetére

-KP-
(őstag)

bányászat alatt, alulfeszelve nem feltétlen ;] ;] ;] ;] ;] ;]

Bocs, magas labda :DDD

(#16) bitblueduck

bitblueduck
(aktív tag)

azt valaki tudja, hogy a különbözet kihez vándorol most, hogy 2x annyiba kerülnek a 1060-ak, és a többi normálisabb vga mint 1 éve?

[ Szerkesztve ]

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#17) DNReNTi válasza bitblueduck (#16) üzenetére

DNReNTi
(őstag)

A kiskerhez leginkabb. Szerintem. :K

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#18) berVi válasza Televan (#2) üzenetére

berVi
(senior tag)

Es ezzel meg is fejtetted a kerdest. Ilyen kartyakat nem vesznek banyaszok, igy jut a gamereknek.

(#19) Acélfarkas válasza DNReNTi (#17) üzenetére

Acélfarkas
(aktív tag)

A többsége el se jut a kiskerbe, így inkább a nagykereskedők fölözik le a hasznot.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#20) arn válasza berVi (#18) üzenetére

arn
(nagyúr)

akkor miert emelkedett a legjobban az ara az 1060nak nvidia oldalrol? :)

[link]

https://www.facebook.com/mylittleretrocomputerworld

(#21) AxBattler válasza Yutani (#13) üzenetére

AxBattler
(nagyúr)

Pontosan, így értettem én is.

Egyébként ja, bányászéknak nem mindegy? :D

Cable management is for the weak!

(#22) Jesus_Shaves válasza smc (#7) üzenetére

Jesus_Shaves
(tag)

De miért 20xx ? Nem 11xx lenne a logikus számozás?

(#23) smc válasza Jesus_Shaves (#22) üzenetére

smc
(őstag)
LOGOUT blog

Amíg nem jelentik be nem tudjuk mi lesz a számozás, de addig is valahogy nevezni kell őket, nem? :P

i53570-2x4GB-GTX1050TIWF2OC4|MSSURBOOK|IPP12.9|MIMIX2

(#24) derive válasza Jesus_Shaves (#22) üzenetére

derive
(senior tag)

Sot miert nem 2080.13.7.2 Rev B? Egyszeruen az R=1 userek konnyebben megjegyzik a kerek szamokat.

Jo kis minimal banyaszkartya lesz ebbol, ilyen hutovel gyarilag alulfeszelve jon. :U

[ Szerkesztve ]

(#25) syberia válasza Bandit79 (#11) üzenetére

syberia
(addikt)

"A hazug embert hamarabb utólérik, mint a sánta robotot."

(#26) Televan válasza syberia (#25) üzenetére

Televan
(veterán)

Azért nem teljesen,mert az esport igp -n és laptopon megmarad. :DDD

[ Szerkesztve ]

???

(#27) Pöttön válasza Televan (#26) üzenetére

Pöttön
(őstag)

Ja, meg tableten. :C
A sok gamer majd tolja a fruit ninja-t. :N

A sport a legjobb kikapcsolódás... "Főnök, ki az a Korporations?" SCII-Dio 3 BATTLETAG: Horiboy#2965 Psn: Horiboy1988

(#28) ->Raizen<- válasza Pöttön (#27) üzenetére

->Raizen<-
(veterán)

Okostelon is vannak jo jatekok a snapdragon s820as telomba jo eros a grafikus resz meg most kezdegetik hasznalni a felet. 😀

(#29) Pöttön válasza ->Raizen<- (#28) üzenetére

Pöttön
(őstag)

s820as telomba jo eros a grafikus resz
Ezt ne hangoztasd, mert a végén még ezeket is befogják bányászni... ;]

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás... "Főnök, ki az a Korporations?" SCII-Dio 3 BATTLETAG: Horiboy#2965 Psn: Horiboy1988

(#30) ->Raizen<- válasza Pöttön (#29) üzenetére

->Raizen<-
(veterán)

Amugy megjelent cikk hogy lassan barmire kerulhet banyasz virus telo tablet okostv, okos wc. 😂

(#31) Bandit79 válasza Kopi31415 (#12) üzenetére

Bandit79
(tag)

Te most tényleg hülye vagy ,vagy csak tetteted? :) + gondolom bányászól és mented a menthetetlent :DDD :DDD és megmagyarázod magadnak hogy jó az...

[ Szerkesztve ]

(#32) Hg3X válasza Shkiz0 (#1) üzenetére

Hg3X
(tag)

Amúgy pont azt írtad le, amit én is akartam... Meg oké, hogy most lesz egy ilyen verzió, de majd ez is 120+K-ba fog kerülni? Mert akkor inkább köszi, de nem :(

"A galaxis békéjének, és biztonságának megszilárdítása érdekében úniónkat új alapokra helyezzük! Neve mától Első Galaktikus Birodalom! A rend, és a biztonság birodalma!"

(#33) Pécsi gyerek válasza Kopi31415 (#12) üzenetére

Pécsi gyerek
(őstag)

Azért kicsit más,hogy valaki(k) otthon jól szórakoznak,vagy valakik csak szórakoznak a valakik idegein :D

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gigabyte rx 460 oc 4 gb+zalman z1 neo :) és leeeeddd a házban :)

(#34) Kopi31415 válasza Bandit79 (#31) üzenetére

Kopi31415
(félisten)

Szép lövés, bedobás! Nem bányászok. Soha nem is bányászatam. Csak rohadtul rühellem azt a hisztis, fürdős kurva rinyálást, amit a nagyon sajnálni való gémerek állandóan levernek itt, hogy nem jár alanyi jogon a Titan.

#33 Pécsi gyerek: energía pazarlás szempontjából pont nincs különbség. Ha meg valami SETI @Home vagy hasonló lenne, akkor már változna is.

[ Szerkesztve ]

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec ----- Converting Data | Status: 425% completed | Estimated time remaining: 1193hr46sec

(#35) Pécsi gyerek válasza Kopi31415 (#34) üzenetére

Pécsi gyerek
(őstag)

Jó ok,előveszem a társast XD...az nem pazarolja az áramot.Kőkorba ne menjünk vissza? Szerintem teljessen más ha játszol és megy az áram,mint ha erőművet veszel ehez a bányászáshoz...

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gigabyte rx 460 oc 4 gb+zalman z1 neo :) és leeeeddd a házban :)

(#36) Yodafon válasza Pécsi gyerek (#35) üzenetére

Yodafon
(aktív tag)

Igen a játékkal legalább 100% hatékonysággal transformálódik át az áram szórakozássá. Míg bányászatnál az idő kb 95%-ban jóformán üresen pörög* a videókártya.

*Értsd számolja bőszen a nagy semmit.

It's time to kick ass and chew bubble gum. And I'm all out of gum.

(#37) Yutani válasza Yodafon (#36) üzenetére

Yutani
(nagyúr)

Szakértői hozzászólást olvastak. LOL :D

Régi ISA SB és GUS hangkártyákat keresek saját részre, nem kereskedni! Privizz, ha van valamid! ABIT AU10 is érdekel! #tarcsad

(#38) eldiablo válasza syberia (#25) üzenetére

eldiablo
(addikt)

Sok helyről hallom, hogy inkább vesznek egy konzolt és eladják a PC-t. Szerintem ez az igazi válság, nem a csökkenő alaplap eladások.

Konkrétan semmilyen normális VGA nincs aprón megfizethető áron.
A kártyák egy részét felszippantották a bányászok, másik felét meg a játékosok. Mi marad az overclockereknek? :( :DDD

http://hwbot.org/user/northsys/

(#39) Lasko

Lasko
(csendes tag)

Mehet is a bányába:

(#40) Hg3X válasza Lasko (#39) üzenetére

Hg3X
(tag)

Ezt sose tudom megunni... :C

"A galaxis békéjének, és biztonságának megszilárdítása érdekében úniónkat új alapokra helyezzük! Neve mától Első Galaktikus Birodalom! A rend, és a biztonság birodalma!"

(#41) ceia válasza Kopi31415 (#12) üzenetére

ceia
(őstag)

Játékhoz használsz egyet, a tárnában meg hatot.

it's more fun to compute

(#42) arn

arn
(nagyúr)

https://www.facebook.com/mylittleretrocomputerworld

(#43) Yutani válasza arn (#42) üzenetére

Yutani
(nagyúr)

:Y

(#44) CSB29

CSB29
(aktív tag)

Új piac nyílt urak: az itx bányagépek hódítanak már

r5 3600, GTX 1070

(#45) vhw válasza Yodafon (#36) üzenetére

vhw
(addikt)

Mennyiben ront a hatásfokon, ha rage is keveredik a szórakozásba? :U
Ha adott esetben mégis nagyobb arányú rage - kerülhet előnyösebb megvilágításba a bányászat? :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#46) Silεncε válasza Kopi31415 (#34) üzenetére

Silεncε
(őstag)

Csak amíg mondjuk egy gémer legrosszabb esetben is 2 kártyával játszik, a ... bányászok egyszerre kártyák tucatjait dolgoztatják...

(#47) hajbel válasza vhw (#45) üzenetére

hajbel
(őstag)

... és akkor én most, hogy vagy mi vagyok, ha meló alatt bányászom, esténként pedig ragelek? Én vagyok a rendszer ellensége? :D

The Verge professional PC building guide: "You'll need a Swiss Army knife that hopefully has a phillips head screwdriver."

(#48) Ispy válasza hajbel (#47) üzenetére

Ispy
(veterán)

Skizofrén. ;] :DDD

Értsed már meg, bányászat rossz, játék meg jó. :P

(#49) wasorf válasza Kopi31415 (#34) üzenetére

wasorf
(csendes tag)

Miért, mit vársz egy olyan témánál, ahol egy grafikus kártyáról van szó rendes video-kimenetekkel, (amit szintén nem lehet majd megvenni) és nem pedig bányászkártyáról bányászoknak. Igen a gémerek - és mások se nagyon- nem tudnak venni semmilyen kártyát. És nem várja senki, hogy hozzádobják, megvenni akarják a kártyát, csak a bányászok sáskajárásától nem lehet.
Mint ahogy te "rühelled a rinyálást" úgy rühellik mások a fellengzős hozzászólásod.

(#50) Yodafon válasza vhw (#45) üzenetére

Yodafon
(aktív tag)

ezt a két mondatot csak én nem értem? :Y

It's time to kick ass and chew bubble gum. And I'm all out of gum.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.