Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Tehát Ti is online közvetítitek? :)

Megyen!

(#2) no more válasza CptAdamica (#1) üzenetére


no more
addikt

Jó ötlet, adnám! :P

Amúgy apró hiba: "délután" a helyes.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#3) amanoba


amanoba
őstag

úgy látom kicsit kilóg itt is a kameramodul...lehet ezt is majd szintbe' csiszolni a Parlament előtt! ;]

...egyébként még ezzel együtt is pofásnak tűnik ezeken a képeken. :)

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#4) gerii


gerii
addikt

Eszerint 750$ lesz. :Y

(#5) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

ez nagyon m8+nak tűnik
nem hiszem hogy így fog kinézni az m9

(#6) Garada


Garada
őstag

A káván mèg mindig lenne mit csiszolni, de hátha nem pont így fog kinèzni, minden nagy gyártó szeret a formaterve mellett maradni eddig csak a samsung tűnik újítónak.

(#7) spawn21


spawn21
veterán

Kérlek ne ilyen legyen, mint a képen.

Szeretem az m8-am, de minek venném meg újra :DD

Biztosan csak félrevezetés ez a kép

Garada: a smilet le hagytad :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#8) Xaels


Xaels
félisten

Mintha valahol azt olvastam volna, hogy az evleaks szerint ez nem a végleges ezeken a képeken.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9) gyurkikrisz válasza spawn21 (#7) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Biztos a mocskos HTC ellenes maffia posztolta ki, hogy ellehetetlenítse a céget.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#10) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Vegyesek az érzelmeim ezzel kapcsolatban.. Belsővel tuti nem lesz probléma, de eléggé megosztó ez a kameramodul. :U

Finn the human

(#11) jacis


jacis
nagyúr

Ez az egyik olyan új teló aminek érdekel a bemutatója.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#12) Ricardo


Ricardo
félisten

Ez az ezüst-arany kombináció szörnyű. :(

(#13) Dexar007 válasza Ricardo (#12) üzenetére


Dexar007
veterán

Lakatos Nintendoeknak biztos be fog jonni. ;]

Give me your cum,bull!

(#14) HawerKing


HawerKing
őstag

no kicsit visszafogtak az orajelen...

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#15) zizi7229 válasza Dr.Anonymus (#5) üzenetére


zizi7229
tag

hány egyforma samsungot láttunkmár...

Tel.: 06-30/650-1098 --- megbízhatóságom, hirdetéseim --- http://hardverapro.hu/tag/zizi7229 || OnePlus One 64GB >> Huawei P9 Plus >> P20 >> S22 Ultra || 8800 Ultra -- Because I believe in power

(#16) zizi7229 válasza HawerKing (#14) üzenetére


zizi7229
tag

lehet nem véletlen...voltak gondok a 810-essel

Tel.: 06-30/650-1098 --- megbízhatóságom, hirdetéseim --- http://hardverapro.hu/tag/zizi7229 || OnePlus One 64GB >> Huawei P9 Plus >> P20 >> S22 Ultra || 8800 Ultra -- Because I believe in power

(#17) kormányka


kormányka
csendes tag

Hát azt a kamerát elegánsabban is meg lehetett volna oldani.

Sony Xperia Z1 Compact

(#18) Halkow.


Halkow.
senior tag

Ez a forma felejtős...

(#19) Márko88


Márko88
aktív tag

Ez teljesen M8. Semmi változás. Az első kamera elvileg középen lesz, és enyhe csík lesz a hangszórók helyén. Ez a kép lejárt.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#20) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Képtől vonatkoztassatok már el. :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) Hunt3r22 válasza gerii (#4) üzenetére


Hunt3r22
őstag

750 euró :P

És még az almát mondják túlárazottnak ;]

[ Szerkesztve ]

Xr

(#22) no more válasza Hunt3r22 (#21) üzenetére


no more
addikt

Az ezer euró volt.

Nekem ez valahogy hihetőbbnek tűnik, legalább is reménykedem benne, az Evleaks még nem nagyon tévedett. :) De majd vasárnap elválik, addig ez az egész csak találgatás.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#23) akoska07


akoska07
nagyúr

Nem gondolom,hogy így fog kinézni.
Annak semmi értelme nem lenne,ha ilyen lenne.
Az nem M9,hanem M8+.

Viszont,ha mégis ilyen lenne,akkor ez is felejtős ahogy az M8 is az volt (hiába az erős hardver).
Hátha majd az M9 Plus jobb lesz.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#24) tomi940713


tomi940713
csendes tag

lehet h csak én vagyok vele így de nekem egyáltalán nem tetszik

kardos tamás

(#25) no more


no more
addikt

Feketében amúgy nekem bejön, jól néz ki, de ilyen arany, meg barna színben undormány... De attól még remélem, hogy az Evleaks-verzió lesz az igazi! :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#26) akoska07 válasza tomi940713 (#24) üzenetére


akoska07
nagyúr

+1
Hát nekem sem tetszik az a verzió.

Én nagyon bízom benne,hogy nem ilyen lesz.
Ha mégis,akkor sajnos felejtős az M9 számomra.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#27) Márko88 válasza Graphics (#20) üzenetére


Márko88
aktív tag

Akkor ne legyen kint a kép :)

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#28) Micsurin válasza Garada (#6) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Khm , khm , full almába akarnak azok újítani ? :U ;]

Pofás darab , de én is nehezen hinném , hogy ez lenne az M9 forma terve , az a kamera nem épp a síkban van , sebaj , jön majd pár ügyes és.... :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#29) 1023 válasza no more (#22) üzenetére


1023
csendes tag

1000E volt az i6?tehát 300k? na ne túlozzunk már...számolgass egy kicsit újra mert a 220k az nem 1000Euro...egyébként szép ez az M9 csak láttuk már M8 néven.ugyanez volt Samsung S4-S5el is....sajnálnám ha a HTC is most ugyanazt csinálná...

(#30) babkukta válasza Márko88 (#19) üzenetére


babkukta
senior tag

Remélem igazad van, és az előző render lesz az igazi :-) ez nem tetszik.... De lehet h ez lesz az M8i??

Üdvözlettel, Tibi

(#31) h3lios


h3lios
addikt

Ha elhagynák a fekete sávot 1 év múlva vennék is egyet, mert így már gyerebe kategória. Azzal viszont kösz nem, ronda is és hatalmas fölösleges terület, ami a tepsiknél még szarabbul jön ki.

B-tag: H3lios#2825

(#32) spawn21 válasza 1023 (#29) üzenetére


spawn21
veterán

Pedig bőven van 300-k s alma.

Nem ez lesz az. Ebben bízom én is

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#33) 1023 válasza spawn21 (#32) üzenetére


1023
csendes tag

ja hogy van 300k-s...de nem ott indul...ha van 40millióért is BMW akkor már azt mondjuk hogy milyen kva drága mert 40millió,közben meg lehet kapni 15ért is...?? ne komolytalankodjunk már...köszi.

(#34) kdennis


kdennis
aktív tag

F2,2 lesz a kamera fényereje? :( Akkor nem lehet majd szép szűk mélységélességes képeket csinálni mint az M7 és M8-ban! :(

(#35) spawn21 válasza 1023 (#33) üzenetére


spawn21
veterán

A htc-nek egy ára van. Az a max. Az iphonnál 3 féle van

iPhone 13p

(#36) no more válasza 1023 (#33) üzenetére


no more
addikt

Egy 16 gigás telefont, ami nem bővíthető, ne hasonlítsunk már egy 32 gigáshoz, amit lehet bővíteni további 128 GB-tal.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#37) 1023 válasza no more (#36) üzenetére


1023
csendes tag

te általánosítottál hogy az alma 1000euro.ez így ebben a formában nem igaz.világos?van annyiért IS!de...remélem lassan felfogod....

(#38) spawn21 válasza 1023 (#37) üzenetére


spawn21
veterán

Ne trollkodj

Teljesen feleselges. Örülök, hogy van 16 os is olcsobban. De tényleg. Szervusz

iPhone 13p

(#39) AS válasza spawn21 (#38) üzenetére


AS
félisten

16- gb-t nak már nem kellene léteznie a 2015 ben. 32 lenne az alap de inkább 64 gb-t

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#40) no more válasza 1023 (#37) üzenetére


no more
addikt

Akkor még egyszer.

Egy 16 gigás telefont, ami nem bővíthető, ne hasonlítsunk már egy 32 gigáshoz, amit lehet bővíteni további 128 GB-tal.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#41) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Jaj, nem gondoltam, hogy az almás beböfögésemmel ilyen vita kerekedik :DDD

Fölösleges ezen lovagolni, mindegyik flagship drága, főleg itt Magyarországon. (bérekhez viszonyítva) :N

Xr

(#42) kromatika


kromatika
veterán

Várandós. :K

(#43) tomi940713 válasza akoska07 (#26) üzenetére


tomi940713
csendes tag

megmondom öszintén h nekem a m8 se tetszik a m7 az már jobban de egyépként szeretem a htc-t de a képernyő körül lévő fekete keret ha nem lenne akor zsír király de így nem vmi jó nem tom ki h van vele

kardos tamás

(#44) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Meglepne, ha nem úgy nézne ki mint egy M8. De a HTC eredeti gyártó nem úgy, mint a Samsung tudom ;]

(#45) tomi940713


tomi940713
csendes tag

nekem bejövős a samsung de kinek a pap kinek a papné xD

kardos tamás

(#46) spawn21 válasza tomi940713 (#45) üzenetére


spawn21
veterán

Hát igen.

Szerintem ne piszkálják a keretet. Pont jó.

iPhone 13p

(#47) no more válasza ctvagyok (#44) üzenetére


no more
addikt

Mert létezik másolt HTC gyártó is? :P

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#48) Skorpio.59


Skorpio.59
aktív tag

Hogy hogyan fog kinézni,azt vasárnap fogjuk megtudni.Egy valami biztos. Mégpedig az,hogy ez is etalon lesz a droidok között.

Adj szárnyakat a kisgyereknek,de hagyd,hogy magától tanuljon meg repülni!

(#49) v_atis válasza AS (#39) üzenetére


v_atis
tag

mi van olyankor ha valaki meg még mindig egy 8 gigás telefont használ (i4s)? nem kell azzal jönni hogy az nem használja a telefonját. gyáriakon felül 28 alkalmazásom van, 432MB 153db fénykép+2videó (legritkább esetekben használom fényképezésre), 760MB film, 649MB zene. Hely még így is van. Persze tudom van aki csak zenéből 3-4 gigát tart csak én egy utazás alkalmával se hallgatom végig azt a 33 darabot ami nekem rajta van akkor meg minek is tartanék többet? Filmet még 5"-os telefonon se kényelmes nézni szerintem.

3310-t230-c75-e51-e52-5800-e72-skate-e72-xperia ray-lumia 800-i4s-lumia 735-huawei p7-iSE-iPhone11Pro

(#50) capulet75


capulet75
addikt

Minden csúcskészülék relatíve magas áron indul. A 750 eurós induló ár nem kiugróan magas. Eddig a kamera volt a nyávogás tárgya, most beleraknak egy 20mpx-est, most meg jaj de drága. És azok sírnak a legjobban akik amúgy a büdös életben nem vesznek sem HTC-t, sem 200k-s telefont... :)

(#6) Garada: a Samsungban semmi újítás nincs, szimplán elvetették az amúgy vállalhatatlan szappantartó formát és anyaghasználatot.

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.