Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ezekiell


Ezekiell
veterán

Nagyon nyomulnak, de érthető is: megfizethető, de közel felsőkategórában elég nagy űr van. X2 Pro is remek telefon lett, ha tartják tovább ezt a szintet (és még javulnak is), de nem száll el az árazásuk, akkor szép jövő előtt állnak.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#2) RoBos


RoBos
senior tag

Bizony, május 18-tól Európában is kapható az X50 Pro 5G és a 6 Pro! :K

[ Szerkesztve ]

(#3) Ezekiell válasza RoBos (#2) üzenetére


Ezekiell
veterán

Azért az X50 Pro egy kicsit drága lett, reménykedtem h megáll 200 alatt, de nagyon nem :(

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#4) RoBos válasza Ezekiell (#3) üzenetére


RoBos
senior tag

Mivel nincs semmi ami (már) rákényszerítené a Realme-t, h "szaré-hugyé" adja a telefonjait, így ő is elkéri az árát, olykor igencsak vastagon, lásd Realme 6i.

[ Szerkesztve ]

(#5) #41360896


#41360896
törölt tag

Agresszív árazás?!
Nno hagyjuk már! Sokan kezdték így aztán előjöttek a javítatlan bugok stb. Aki ezt beveszi az vegyen feltörekvő agresszív árazású "márkás" készüléket! (fél, max egy évre és buherálja)
Tényleg 2-3évre szeretnék vásárolni normális áron készüléket a család minden tagjának de iPhone kilőve, hűségszerződés kilőve, feltörekvő cégek....ahh kilőve.
Még marad az az Asus.

(#6) koxx válasza Ezekiell (#3) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

600€, 210k. Még határeset.

(#7) Juhaszatti válasza #41360896 (#5) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Ez nem olyan feltörekvő márka mint mondjuk egy Leeco vagy Vernee volt. Ez az Oppo almárkája, ha nem is pont úgy, de hasonlóan a Huawei-Honor, vagy a Xiaomi-Redmi viszonyhoz.
Szoftveresen biztosan jobban rendben lesz, mint egy Asus.

(#8) Ezekiell válasza koxx (#6) üzenetére


Ezekiell
veterán

A legkisebb, igen. Én minimum a 8 giga RAMosat venném, az meg már 670 EUR.

Nem rossz így se, de nem éri meg lecserélni az X2 Pro-t így.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#9) Roberto76 válasza RoBos (#2) üzenetére


Roberto76
tag

"Jelentem, a távcső a tengerben!" :K

Ma 10:00 órától már kapható Európában a Realme X50 Pro.
600 Eur - 213.000 Ft (ingyenes szállítás) + vám? Azt nem tudom. Igaz, kis hazánkba még onnan nem szállítanak.
Hivatalos oldal.
Én speciel tűkön ülök, nagyon várom már. 5 éves Xperia Z5-öt fogom rá cserélni.

(#10) koxx válasza Ezekiell (#8) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Csak 8 giga ramos van.
8/128 599€
8/256 669€
12/256 749€

Roberto: elvileg ezen keresztül megrendelhető a teló, 12€ a plusz költség

[ Szerkesztve ]

(#11) Ezekiell válasza koxx (#10) üzenetére


Ezekiell
veterán

Ó, akkor gsmarena szar, mert ott ír 6 gigásat is. Úgy már vállalhatóbb a dolog valóban, köszi! :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#12) #41360896 válasza Juhaszatti (#7) üzenetére


#41360896
törölt tag

Lehet.
Eddig az egyetlen készülíktípus idehaza amire senki nem szólt semmi rosszat! Nem kellett telepíteni mondjuk a Nova Launchert sem. Zavarmentesen működik mind. Főverziót nem de biztonsági frissítést kap.
Szóval eddig mindenkinek bejött.
Értem ezalatt a következőket; napfény alatti fényerő, viszonylag nagy RGB értesítési led, akadásmentes működés de nyilván nem gamer felhasználói módban, naggyon tuti akksi amivel más készüléket is tölthetek...szóval nekünk nincs alternatíva. Új Asus-t várunk feleségnek gyerkőcnek. Nekünk addig tökéletesen megfelel a Zenfone 6, Max M1.
Lehet nem is kellett volna hozzászólnom de most már mindegy.. (azt még hozzátenném, hogy mindenben előnyt élvez nálunk az Asus legyen az monitor, pc, vagy bármi ilyesmi:R )

[ Szerkesztve ]

(#13) Juhaszatti válasza #41360896 (#12) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Ha nektek bevált az Asus, természetesen használjátok egészséggel. :R

(#14) Polarstar


Polarstar
nagyúr

A nagy éedeklődésre tekintettel emelt áron. :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#15) monti0222w válasza RoBos (#4) üzenetére


monti0222w
addikt

Annak igen, sajnos, kíváncsi leszek az X3 árazására!
Amennyiben a többi gyártót nézem akkor annyival nem szálltak el az áraik, lásd: Mi10, One+8, a Redmi K30 lesz némileg olcsóbban!

savariatours: Realme elég jó szoftveresen, jönnek a frissítések és nem lesz rossz, rosszabb mint gondolták egyes gyártóknál, nem kell launchert sem cserélni mert így is jó a felület, aki még cseréli az meg megszokta amit használt és emiatt ragaszkodik hozzá! Simán élhető a telefon. :K

A hírhez: várom már nagyon az X3-t és a Pro-t! :K

(#16) Graphics válasza Juhaszatti (#7) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem említenem a Leeco-t a Vernee-vel.

Az egyik tényleges gyártó volt, de akkora projektbe fogtak, ami meghaladta a cég képességeit..

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17) t72killer válasza koxx (#6) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Eléggé rekordernek tűnik a 865-ös snapival szerelt telók között :R. Kérdés, mi áll az apróbetűs részben :F?

#9: "Jelentem, a távcső a tengerben!"<- aranyklasszikus:DD

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#18) Ezekiell válasza t72killer (#17) üzenetére


Ezekiell
veterán

A szokásos: a kamera nem remek.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#19) t72killer válasza Ezekiell (#18) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ha még csak az lenne...
1. Mi a helyzet a szoftverrel, támogatással?
2. Ekkora akksival miért csak 90h az endurance rating?
3. Vízállóság?
4. USB 3.0?

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#20) t72killer válasza t72killer (#19) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

+128gb tárhely sd-slot nélkül :(

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#21) koxx válasza t72killer (#19) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Hm érdekes, ezen videó teszt alapján a 3. legjobb akkuidővel rendelkezik [link]
Azért ha belegondolunk akkor simán S20/OP8 teljesítményt és tudást hoz cca 60%-os áron.

[ Szerkesztve ]

(#22) Ezekiell válasza t72killer (#19) üzenetére


Ezekiell
veterán

Szoftver tök jó, RealmeUI tényleg jó lett, Android 11-et már bétatesztelik X2 Prora - úgy fest, support rendben.
Akksit pont letojom 65W-os charingnál, de 1 napot röhögve kibír.
Vízállóság kérdéses. X2 Pronak sincs ratingje, mégis vízálló. Majd lesz teszt youtubeon úgyis, ha eddig nem volt. Sztem itt is vízálló kb a teló, amennyire reálisan lehet. Nyilván ne ezzel fotózz tengerben.
USB3 nincs, nagyon nem is érzem hiányát az X2Pron, sose másolok nagy fájlokat.
128GB nekem bőven elég, nem játszok telefonon, azok zabálják a helyet.

Nincs tökéletes telefon mindenkinek, egyéniek az igényeink, más-más telefon a jó rá.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#23) t72killer válasza koxx (#21) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ez tényleg fura, bár a yútúbot egy ideje en bloc fenntartásokkal kezelem. Notebookcheck teszteket szoktam még nézni, ezt a telót nem mérték.:(

#22: :R. A fotók-videók zabálják a helyet.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#24) Ezekiell válasza t72killer (#23) üzenetére


Ezekiell
veterán

Azok bizony zabálják - erre van a cloud :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#25) t72killer válasza Ezekiell (#24) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az meg a mobilnetet zabálja, ha egyáltalán van.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#26) Ezekiell válasza t72killer (#25) üzenetére


Ezekiell
veterán

Sose lehet minden tökéletes :)

Én úgy szoktam csinálni, hogy Google Photosba mentek mindent, és csak Wifin szinkronizálásra állítottam. Adatforgalom így nincs, de mégis van backup, és a régi képek is törölhetők. Nem kell minden képnél cloudba menteni, elég hetente mondjuk, és megoldva a probléma.

[ Szerkesztve ]

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#27) koxx válasza t72killer (#23) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Én most nagyon sokat fotózok videózok a gyerek miatt, de a 128as tárhely még így is óriási, ha meg kell a hely akkor lementem PC-re aztán kész.

(#28) t72killer válasza koxx (#27) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:R. Nekem a teló a drónvezérlő eszköz is, a dji pikpakk többtíz gigával képes teletolni.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#29) koxx válasza t72killer (#28) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ja úgy már tényleg más. Akkor neked i11 pro max kell 512-es :DDD

(#30) Ezekiell válasza t72killer (#28) üzenetére


Ezekiell
veterán

Hát akkor eleve a 256ost kell nézni, van olyan opció is :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#31) t72killer válasza koxx (#29) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

+#30: vagy bármi microSD slottal. A foglalat amúgy azért is jó, mert a drón a nyers vidiket microSD-re rögzíti, azt telóba rakva otg-n lehet pl backupolni, egész nomád felállásban :K

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#32) Hopkins95 válasza t72killer (#31) üzenetére


Hopkins95
addikt

Én is most az újdonsült Mavic Minimhez akarok majd telefont, de amire ma egy családtag Huawei P10 Lite telefonját használva rájöttem, hogy nem elég a max fényerő. Egyszerűen a réten állva nem ideálisan magas a fényereje, úgyhogy most kíváncsiságból elkezdtem teszteket meg adatokat túrni. A hivatalos oldal szerint a Realmi X50 Pronak 1000 nit a max fényereje, ami nagyon kiemelkedő(persze gondolom ez valóságban valamivel kevesebb lesz), de még akkor is jó.

Én ennek a telefonnak csak az árát drágállom, 600 Euró az nem pont az az összeg, amit egy Realmi telefonra adnék ki. :( Annyiért gyakorlatilag válogathatok régebbi flagshipekből(beleértve a Oneplus 7 Prot) ill. majdnem Galaxy s20-at kapok. Véleményem szerint ennek a telefonnak nem szabadna 500 Eurónál többe kerülnie, akkor lenne szolid ajánlat.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#33) t72killer válasza Hopkins95 (#32) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Noigen, a fényerő se utolsó dolog, nálam a kb 550-600nit-es s7edge-el még épp működik a buli, de azalá semennyivel se mennék. És persze a kínai statok olyanok, aminek megírták őket, független tesztnek hiszek.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#34) bolondember válasza koxx (#10) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

12,28€ lett, GLS-es kiszállítás.
9,33 a szállítási költség, a maradék az ő hasznuk. Nem vészes.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#35) Hopkins95 válasza t72killer (#33) üzenetére


Hopkins95
addikt

Kíváncsi leszek nagyon a mobilarénás tesztre! :K

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#36) koxx válasza bolondember (#34) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ha megjött írj majd rám plz. Ennyit megér bőven.

(#37) Roberto76 válasza bolondember (#34) üzenetére


Roberto76
tag

Nem volt komplikált a vásárlás? Telefon árát, gondolom a Realme oldalán kellett kifizetni.
Erősen gondolkodtam, de nem mertem belevágni ebbe. Várok még a Banggod-os ajánlatra. Csak nincs készleten. Uhh, várok már egy magyar tesztet is. :) Vagy 20-at megnéztem a világ minden részéről. Az indiai tesztek .... vicces.
Ami szerintem mérvadó: 1 videó, 2 videó, 3 videó
És kiadtak egy OTA A19 patch-et ami a kamerán javít.
Milyen színben vetted? :D

[ Szerkesztve ]

(#38) bolondember válasza Roberto76 (#37) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem volt komplikált a vásárlás, csak paypal-lal lehet fizetni, megadtam a mailboxde-s címet, elfogadta, aztán vártam másfél hetet, hogy elküldjék oda (előrendelés volt, adnak hozzá sportolós fülest).
Ez a 3 videó (is) nekem is megvolt, segített dönteni (meg a gsmarena-s; az android authority már kevésbé; illetve - és Rust Red-ben rendeltem az alap verziót, a 8/128-ast.

@koxx: ja, még mit nem, aztán rámsütik, hogy itt nyalok a moderátoroknak :(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.