Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ruti


ruti
Közösségépítő

Köszönjük a bemutatót :R
Jöhetnek még hasonlók :)

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#2) King Unique válasza ruti (#1) üzenetére


King Unique
titán

Köszönöm a bíztató szavakat :R
Ismerős neved korábbról, hdd-mobilrack témában voltál anno nagy szaki, most is gondolom.

(#3) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Azt hiszem karácsony körül lecsapok az 1tb-os Hitachira, notimba pont kell a plusz hely

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) saltanus válasza ruti (#1) üzenetére


saltanus
aktív tag

Köszi a teszet!

https://www.pcgamebenchmark.com/signature/intel-core-i7-4770k/16gb/nvidia-geforce-gtx-1070/twitch.png

(#5) Zsiguli


Zsiguli
tag

Az mennyire normális, hogy nekem a Noname USB3.0 házam olyan, hogy ha bedugom a TV-be, akkor egyet nyekken, majd egy kicsit később kb 5 másoperc nmúlva már rendesen megy?

Kevés áramot kaphat a TV usb portján?

Ha már bekapcsolt TV-hez csatlakoztatom, akkor egyből megy, és nincs az a nyekkenő hang.
A notebook usb portján sincs a nyekkenő hang.

(#6) King Unique válasza Zsiguli (#5) üzenetére


King Unique
titán

Ha 2,5"-ról van szó, igen, vsz elégtelen usb2 táp miatt kattan egyet (függ vinyó felpörgési áramától), mert TV-k portjai gyatrábbak sokx e téren, mint noti, pc...jobb TV-ken szokott lenni direkt "hdd in", v hasonló elnevezésű 1A-es usb port.

(#7) dave666


dave666
aktív tag

Köszi, az írást :R
Jól jönne most 1db 2tb Usb3.0, pont ilyen kicsi merevlemez, persze, ha jó árban van.
A prémium, remélem nem az árára utal :)
Nagyon szép kidolgozás, (7mm) ez valóban vékony kivitel.
Kedvencem a "7" szàm :)

Dave666

(#8) King Unique válasza dave666 (#7) üzenetére


King Unique
titán

csak a belseje annyi, össz-vissz 12,3 mm, de az is elég karcsú :K
Prémium itt a hozzá adott progikra és aluházra vonatkozik, vsz átlagnál kicsit drágább lesz, idehaza még nem nagyon láttam kínálatban, csak az Ultrát, de kint osztrákban, németben már kapható, MM.ban pl. ő ott vette, esetleg rákérdezhetsz nála hány euró volt.

(#9) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Élőben is olyan jól néz ki, mint a képen?

(#10) King Unique válasza Jhonny06 (#9) üzenetére


King Unique
titán

:K , bár kinek mi a szép, oldalán műanyag kevésbé...a Mac-es Air csinibb szerintem, v ennek az "elődje", az 500 GB-os Edge, egy hasonló "pöttyös fedlapú" szürkés szálcsiszolt, full alu ház jobb lett volna szerintem.

(#11) peter.szabo válasza King Unique (#6) üzenetére


peter.szabo
csendes tag

Nagyon köszönöm a cikket, hasznos volt.

Ám a félreértések elkerülése végett jelezném, hogy a linkelt Hitachi merevlemez egy 3.5-"-os típus, tehát nem az, amiről a cikkben szó esett. A cikkbeli 2.5"-os merevlemezt egyetlen helyen találtam, itt. (Most látom, hogy valamiért sajnos ez a link se működik, pedig 5 perce még ok volt...)

[ Szerkesztve ]

(#12) King Unique válasza peter.szabo (#11) üzenetére


King Unique
titán

Köszönöm észrevételed, valóban az iponos link, az a 3,5"-osé, korrigálom mielőbb.. :R

(#13) shogilaslow


shogilaslow
tag

Átfutottam rajta, vagy nem volt feltüntetve a slim ára? :F

Amúgy tetszik :)

[ Szerkesztve ]

(#14) King Unique válasza shogilaslow (#13) üzenetére


King Unique
titán

Azért nem mert cikk írásakor, itthon még nem lehetett kapni, max pl. kint osztrákba , németbe, most is épp hogy csak pár helyen, de csak rendelésre pl. itt [link].
Szal drágább mint a sima Passort, v az Ulrta, átlag 5k-val, de ez slim méret, alu ház és immáron 3 év gari miatt van. :)

(#15) shogilaslow válasza King Unique (#14) üzenetére


shogilaslow
tag

Garit lehet itthon érvényesíteni legalább? :D

Ismerősöm Apple-s és ő egy capsule-t rendelt. Én is elgondolkoztam, egy ilyen megoldáson, perszen pc-m van win7-el.

Ezzel az eszközzel lehet privát felhőt létrehozni ugye? Vagy csak keverem a dolgokat és sima külső merevlemez? :F :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16) King Unique válasza shogilaslow (#15) üzenetére


King Unique
titán

Igen, a 3 év, az itthon is 3év :K
Alapvetően egy sima külső vinyó, annyi újítással, h Smartware progijából tudja közvetlenül Dropboxba szinkronizálni, menteni fájlokat, de ahhoz kell egy létező fiók, tehát igazán nem nagy extra...mikor van csomó ingyenes felhő tárhely, win 8.1-ben már beépített skydrive stb.
Lehet hálózaton megosztani ezt is, mint sok sima külső vinyót, de ha kifejezetten ilyen célra kell adattár, akkor jobb egy NAS, v pl. 3,5" MyBook Live és hasonlók, amik azért drágábbak.

(#17) shogilaslow válasza King Unique (#16) üzenetére


shogilaslow
tag

dropbox meg csak 2gb, illetve növelhető ingyen is, de az meg nem privát.
Felhőből meg nekem is rengeteg van, de hát jobb a saját.

Azzal próbálkozom majd. Ha meg úgy alakul, lehet blogba is írok. :)

(#18) King Unique válasza shogilaslow (#17) üzenetére


King Unique
titán

OK :K
Tresorit pl., ami kliens oldalról is titkosít és jó.

(#20) scope2007


scope2007
addikt

pofás darab :)

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#21) Wolfskin


Wolfskin
őstag

sziasztok,
tegnap vettem egy mypassport ultra-t, 2T, és ment is imán.
ma felraktam arajta lévő szoftvert, azóta nem látja a commander, vagyis látja de eltűntek róla a könyvtárak, nem lehet rá írni. külsős gép lemezkezelője nem lefoglalt lemeznek látja....
lehet, hogy a saját wd-s szoftvere leformázta az egészet???? :W

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#22) Wolfskin


Wolfskin
őstag

feltettem a wd saját programjait.

-leformázta a hdd-t
-a xpress kártyában lévő usb3 prtok nem látták többé a vinyót.
-alig bírtam levakarni...

ezek szerint van, aki még a nokiánál is szarabb programokat tud írni pc-re... a wd

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.