Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #24536576


#24536576
törölt tag

Note 1-2 tiszta 6Plus - 6SPlus kopi. Nem is értem, hogy eddig miért nem tiltották be őket. :))

(#2) anubys1984


anubys1984
aktív tag

Nagyon aktuális készülékek. Kíváncsi vagyok, mikor pereli be valaki a Nokiát, hogy szüntessék már be a 3210-es további forgalmazását...

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#3) m1lan


m1lan
őstag

A két Note meg S2 még oké, de a Stratosphere meg az S3 mégis mit ártott nekik?

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#4) lezuvius


lezuvius
őstag

S3 mègis melyik iPhonera hasonlít? :(

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#5) berek21 válasza m1lan (#3) üzenetére


berek21
senior tag

Hogyhogy mit? Volt pofájuk hazai pályán eladni belőle milliós tételben. A következő perben az USA polgárai fognak a vádlottak padjára ülni, mert veszik a csamcsungot.

LG Velvet eladó!

(#6) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Kezd unalmas lenni. :o

Xr

(#7) RaveForce válasza Hunt3r22 (#6) üzenetére


RaveForce
veterán

inkább szánalmas :U

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#8) szasza87 válasza lezuvius (#4) üzenetére


szasza87
tag

Erre még én sem tudtam rájönni soha, de szerintem teljesen mindegy! Ha csinálna a Samsung egy háromszög alakú telót akkor arra is kitalána az Alma gyorsan valami szabadalmat! ;]
Millió egy gyártó van akinek van iphone-ra hasonlító telója sőt egy az egyben iphone klónok, de mégis csak a legnagyobb vetélytársat éri meg perelni...! Gondolom csak van haszna belőle mindkét gyártónak mert évek óta ez megy és amíg létezik a két cég szerintem menni is fog!
Már csak arra lennék kíváncsi mi történne velük egymás nélkül! :D

(#9) guriga1234


guriga1234
addikt

Ugyan mennyivel kenték meg a bírót?

(#10) RaveForce válasza szasza87 (#8) üzenetére


RaveForce
veterán

egyértelmű, azért a 2. helyről szép lenne megszerezni a samsung piacvezető helyét, bár ilyen módszerekkel nyílván nem megy, de ha megtehetik..miért ne alapon megy ez...

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#11) Peet91


Peet91
aktív tag

Mondjuk szerintem a későbbi készülékekere ez azért nem fog kihatni, mert ott van például az S6 edge, és edge+ ami aztán még véletlenül sem hasonlít egyik almára sem. Igazából az a szomorú, hogy le lehet menni olyan mélyre ebben a dologban is, hogy csak azért hasonlít, mert érintőképernyős...

Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az!

(#12) janeszgol


janeszgol
félisten

"A bíróság úgy találta, hogy az Apple helyrehozhatatlan sérelmeket szenved azzal, ha a Samsung továbbra is értékesíti [az előbb leírt] eszközöket, az anyagi kártérítés nem kompenzálná megfelelően ezeket a jogsértéseket".

Szegény Apple. Majd megsajnálom mindjárt. A sok-sok dollármillió készpénz nem elég! Kell az apró is!

[ Szerkesztve ]

(#13) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Nagy a Teremtő állatkertje.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#14) Wesder válasza Scholes9 (#13) üzenetére


Wesder
félisten

Na ez màr kritikàn aluli és szànalmas :(((

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15) 2o1i


2o1i
senior tag

De azért a Samsung megfelelő partner chipsetek, memóriák, kijelzők beszállítására...
Szépen hasznot húznak egymásból.
Lehet ezeknek a pereknek is marketing céljuk van, mivel ilyenkor is csak velük foglalkoznak, ami nyereséget termel. Ki tudja mi zajlik a színfalak mögött. Még ha nyer is az Apple, vajon át is utalja a pénzt a Samsung?
Szerintem nem. :N

(#16) Wesder válasza 2o1i (#15) üzenetére


Wesder
félisten

Ez egyértelmű hogy susmus van a hàttérben, de màr unalmas...

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#17) Hunt3r22 válasza 2o1i (#15) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Nyilvánosság előtt megy a cicaharc, háttérben pedig nagy barátok. :DDD

Xr

(#18) tailor74


tailor74
őstag

Unalmas, és szánalmas is ez a vergődés. :U

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#19) punky10 válasza #24536576 (#1) üzenetére


punky10
addikt

Komolytalan hirhez komolytalan hozzászólás... ;]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#20) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Így lehet eladni sok iPhone-t. Ki kell tiltani az egész országból a konkurenciát.

(#21) golyós


golyós
őstag

Pont ezért a gusztustalan hozzáállásért nem vagyok hajlandó alma terméket vásárolni.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#22) lezuvius válasza szasza87 (#8) üzenetére


lezuvius
őstag

Ez az ítélet az ottani bíróság pártatlanságát szemlélteti nekem...

[ Szerkesztve ]

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#24) Parallaxis válasza lezuvius (#22) üzenetére


Parallaxis
addikt

A vicces az, hogy sokan nekiállnak itt kommentelni, de annyi eszük nincs, hogy rájöjjenek, hogy ez csak jelképes dolog, mivel az említett készülékeket már rég nem forgalmazza a Samsung.

Tetszik, amikor páran itt leszólják az Apple-t, de az fel sem merül, hogy a Samsung biza azért van ott a mobilpiacon ahol, mert időben lépett és nem töketlenkedett, mint a többi gyártó és szemrebbenés nélkül lemásolt mindent, amit az Apple kitalált.
A készülékek kinézete, a csomagolásuk, a tartozékok kinézete, sőt még a reklámfilmek is (még arra is ügyeltek, hogy a színészek is azonosak legyenek).

Ugye emlékszünk a Galaxy Tab és az iPad 2 esetére, mikor a Samsung visszavonta a kiadott terméket, mert túl vastag, ormótlan eszköz volt az első változat, majd a javított eszközről a konkurencia kinézete köszönt vissza pár hét múlva.
De a Galaxy S és az iPhone 3GS közötti hasonlóság mellett sem lehet azért szó nélkül elmenni.

A vicc az, hogy ezeket nem lehet semmi módon megtámadni, ezért voltak az Apple oldaláról a téglalap és lekerekített sarkak előhozva, mert ez volt az a terület, ahol jogi úton meg lehetett ragadni a Samsung grabancát.

---

Lehet itt köpködni, de, ha nincs az Apple, nincs az iPhone, akkor ma tuti nem így nézne ki sem az Android, sem az átlagos okostelefon.
Én tojok az egészre, mert nekem nem fáj, de elismerem, hogy jogosak voltak a perek. Ami viszont undorító, hogy látványosságot csinálnak egy perből, ami gyakorlatilag a résztvevőkön kívül senkit nem érdekelne, ha nem lenne benne érintett az Apple.

[ Szerkesztve ]

(#25) lezuvius válasza Parallaxis (#24) üzenetére


lezuvius
őstag

Egy S3 mégis hol és miben hasonlít bármely Apple termékre? Most komolyan... S-S2 miatt megkapta a Samsung a büntit de most ezt az S3-at nemtudom hova tegyem,mert itt van egy mellettem és se a fiókban levő i4-re de még a kezembe levő i6-ra se hajaz... Kicsit fura na... Bennem megkérdőjeleződik a bíróság elfogulatlansága... Persze lehet itt jönni a hazai pályával meg hasonlókkal de attól még na...

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#26) #67656192


#67656192
törölt tag

Ingyen reklám mindkét cégnek, a háttérben nagy a szerelem. Ingyencirkusz nekik aprópénzért.

(#28) troviko


troviko
senior tag

Szerintem annyira hasonlít egymásra egy Samsung és egy Apple mobil, hogy képtelenség megkülönböztetni őket. Én is mindig attól rettegtem, hogy elmegyek venni egy Samsungot, és egy Applet kapok helyette. Szerencse, hogy vannak elektronmikroszkópok, amikkel több hónapos intenzív anyagvizsgálatokat követően meg lehet őket különböztetni.
Egyéb iránt nagyon ideje volt már, hogy betiltsák a Samsung SII-t, mert unom már, hogy minden sarkon azt akarnak rám sózni. Meg minden bont dugig van velük. Túl sok SII-t lehet kapni, ideje már kitiltani őket, hogy legyen hely más típusoknak.

Viccet félretéve, kíváncsi vagyok, hogy az Applet mikor tiltják ki, amiért minden létező "ötletét" valahonnan lopta...

Úgy fest a világon nem csak a politikusok, de a bírók is full hülyék.

[ Szerkesztve ]

https://www.oldtech.hu/

(#29) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Ez az egész olyan, mint a magyar politika. Kifelé megy az arcoskodás, egymás köpködése, a színfalak mögött meg puszipajtások... Legalább velük foglalkoznak.

(#31) Wesder válasza Parallaxis (#24) üzenetére


Wesder
félisten

Ugye tudod hogy ez így, ilyen formàban nem igaz?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32) Hunt3r22 válasza SkyLine3000 (#29) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Pontosan. :DDD

Xr

(#33) Fejvadi válasza #67656192 (#26) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Igen, ebben is lehet igazság. Pont mint a Magyar politikusok. Látszatra ölik egymást a közönség előtt, de utána együtt, ölelkezve mennek el a hosztesz leányzókhoz.

(#34) Eclips21


Eclips21
őstag

Azert ezek a keszulekek viccesek. Tette mar valaki egymas melle oket? S1 es S2-t meg elhiszem hogy hasonlo, promokepeken tokszembol nezve, de eloben mar nem hasonlitanak(volt mind2). A tobbi keszulek meg hulyeseg. Bar kitudja miert tiltottak be oket, itt a cikkben nincs reszletezve.

[ Szerkesztve ]

(#36) =Mentor= válasza Dominó85 (#23) üzenetére


=Mentor=
őstag

Szóval aki nem hagyja, hogy pofátlanul másolják az máris.... De egyébként az antiszemitizmust legalább itt hanyagolni kéne.

(#37) MartOOn


MartOOn
addikt

S2-S3-mal mi volt a baj tudja vki? Mert hogy ezek egyik almara se hasonlítanak az is tuti. Valoban frissithenek már a szabadalmi törvényt usankaban, mert ez egy vicc es a fejlodesnek sem tesz jót. Gerjesztik itt mesterségesen a két tábor közti feszültséget, holott mindenki tudhasssa h az alma lopott mindent (vagy felvasarolt, jobb esetben elore de altalaban utolag amikor mentek a kicsik arcoskodninhigy de hát ez a mi ötletünk. Egyből elougrott egy előre bekeszitett ajanlat)

Egyszerű magyar szóval élve : szarkavarás

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#38) Dominó85 válasza =Mentor= (#36) üzenetére


Dominó85
veterán

Nincsen ebben semmi antiszemitizmus, csak józan paraszti ész. Felesleges többet belegondolni egy mondatba, mint annak a jelentése.

* Péter - 06302461862 *

(#39) kengyel


kengyel
nagyúr

Meddig akarnak még ezek vitatkozni :U

kengyel

(#40) metaboy


metaboy
tag

Emlékeim szerint nem a készülékek KINÉZETE volt a fő gond a perekben, hanem a hasonlóan működő értesítési sáv, ikonok..ilyesmi.. vicces amúgy a fórumban történő fröcsögés...

(#41) jacis válasza Parallaxis (#24) üzenetére


jacis
nagyúr

+1

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#42) lugosi válasza Parallaxis (#24) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Emlékszem egy reklámfotóra, nem tudom melyik gyártó volt, de a készülék mellett a fülhallgató zsinórja is pontosan úgy volt beállítva, mint az akkor futó Apple terméké. Akkor gondoltam azt, hogy ez egy kicsit már túlment a határon.

(#43) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Jó a kép! :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#44) Ricardo válasza #32839680 (#30) üzenetére


Ricardo
félisten

"vagy kis cégektől lop"

Mint például a svájci vasúttársaság :DDD

(#45) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Ezek a levédett szabadalmak teljesen nevetségesek, értelmes országokban általános formákat nem is lehet levédeni..
Csináljak csak, és pereljék csrilliárdokkal egymást, én meg legalább jót szórakozom rajtuk :DD

(#46) #24536576 válasza Parallaxis (#24) üzenetére


#24536576
törölt tag

Te mindig érzed a késztetést, hogy valami hülyeséget mondj, igaz? :DD

(#47) munnergep válasza #24536576 (#46) üzenetére


munnergep
senior tag

Melyik része volt az?

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#48) Parallaxis válasza munnergep (#47) üzenetére


Parallaxis
addikt

Egyik se, csak valamit muszáj volt idebüffentenie :)

(#49) Fejvadi válasza Parallaxis (#48) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

:)

(#50) Stanley-B. válasza golyós (#21) üzenetére


Stanley-B.
őstag

én veszek helyetted is ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.