Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wesder


Wesder
félisten

A sikàtorban megmentett sràc utàn töröltem. Nem az én jàtékom, viszont jó hír hogy csak 6k huf a teljes àra, ha nem rendelkeznénk GamePass-szal.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Én csak a Yakuza miatt gondolkoztam hogy veszek megint PS-t, de ezek szerint nem kell :)

(#3) prolad


prolad
őstag

Nagyon betalált tavaly a Zero, azelőtt kimaradt ez a széria,de akkor eldöntöttem, hogy a többi részen is végigmegyek. Persze nem egymás után, annyi minden van egy részben, hogy épp elég a végére elérni. A Kiwami is egész jó volt (bár nem Zero szint), most hogy van PS a Kiwami 2-t tolom, az hasonlóan jó. Elég lassan indulnak be, pár órát bele kell fekterni, de a maximálisan megéri.

(#4) dreampage


dreampage
HÁZIGAZDA

Fantasztikusan jó játék, mindenkinek csak ajánlani tudom. 1080p, tükörsima 60 fps, és a kora ellenére nagyon-nagyon jól néz ki.

A játéknak soha nincs vége.

(#5) skylinelaca válasza Wesder (#1) üzenetére


skylinelaca
senior tag

Nagyon régóta vágytam az egyik Yakuza játékra, csak fotókat láttam belőlük, nem is mentem bele jobban az utánanézésbe ,hogy milyenek. Pont kapóra jött hogy PC-n a gamepassban ingyenes. Viszont ugyan így jártam ahogy te, sajnos a sikátoros rész után abbahagytam és töröltem. Jó játéknak tűnik, de nem nekem :)

Üdv: Laca

(#6) tboy93 válasza skylinelaca (#5) üzenetére


tboy93
nagyúr

A sztori miatt érdemes végigjátszani, az nagyon szuper, jól megírt, érdekes. A játékmenet nekem sem jött be igazán, szívem szerint örültem volna ha a fő szál össze van sűrítve 10 órába és nincs elnyújtva közel 30-ra. Lehet adok majd esélyt a többi résznek is.

(#7) Kai_Rong válasza tboy93 (#6) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Mondjuk ha a többi résztől is ilyen színvonalat vársz sztoriban, akkor szinte garantált a csalódás. Nekem ez a kedvenc játéksorozatom, japanofileknek igazi kánaán, de a sztori sajnos hullámzó. A Zero toronymagasan a legjobb rész, a Kiwamin sajnos érződik a PS2-es eredeti korlátoltsága, a Kiwami 2 megint szuper, a Yakuza 3 elég meh, a Yakuza 4-ben szintén elég... szánalmas fordulatok vannak. A Yakuza 5 se lett túl erős, aztán a Yakuza 6 hozott vissza valamennyit a minőségből. Viszont ha a beat 'em up játékmenettel gondjaid voltak, akkor ez később se lesz jobb, sőt :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#8) tboy93 válasza Kai_Rong (#7) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ezt szomorúan hallom. A sztori miatt nyomtam végig, nekem maga a japán körítés annyira nem volt vonzó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.