Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) forgonati


forgonati
őstag

Nem tudom ki venné ezt a Redmi 4A helyett. Az mindenben leveri ezt... 2017-ben 1GB rammal telefont venni mazochizmus.

Keelah Se'lai!

(#2) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Ahelyett, hogy a CM1-nek csinálnának egy méltó, nemzetközi piacra szánt utódot...

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#3) Soybex


Soybex
őstag

Lekéne állni.. nem nekik való ez a terep :(

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#4) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Hát ez maradhat is Indiában. Itt ez már bármilyen árcédulával kevés lenne.

(#5) Bossyy


Bossyy
tag

Valahogy a japánok nagyon lemaradtak ebben az okostelefon témában. Panasonic, Sony, Casio, Sharp sehol sincsenek globális szinten, bár mindegyik gyárt mobiltelefonokat. Pedig elektronikai vonalon hogy taroltak anno a szigetország cégei: Toshiba, Sanyo, Akai, Hitachi, Aiwa, JVC, Kenwood, Technics, Pioneer.....a kis tigrisek, Korea déli fele és Kína gyorsvonati sebességgel száguldott el mellettük. A Sony még ugye ott van a piacon, de volumen tekintetében nemigen rúg labdába.....ez a Panasonic telefon is....1GB RAM mal 2017-ben....Kb. 4 és fél éve a Sony SP-m ben is 1GB RAM volt (ráadásul ezzel szemben HD kijelzővel) és az sem volt egy csúcstelefon, hanem csak max. középkategóriás.

[ Szerkesztve ]

(#6) Eugene Roe válasza Bossyy (#5) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Ugyanazt játszák el, amint velünk 1990-ben a coca cola és egyéb márkák. Nulla kockázattal lehúzni a szintlépés határán álló Indiát. Ha minden 10. telefont adják el, már akkor is jók lesznek.

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#7) Ashitaka


Ashitaka
tag

A Panasonic mobilok annyira saját márkás telefonok,mint pl. a Nokia,Alcatel. Ha jól tudom,néhány éve eladták a névhasználati jogot egy kínai cégnek. Kár érte,csak lejáratják a Panasonic nevet. Nem véletlen az sem hogy főleg indiában és néhány szegényebb ázsiai országban terjeszkednek.

(#8) dimi11


dimi11
csendes tag

A Panasonic sincs tisztában a realitásokkal! A márkanév ma már kevés ha nincs mögöte teljesítmény.

(#9) moleculez


moleculez
veterán

Kosár helyett kukába dobható ez...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#10) Polarstar


Polarstar
nagyúr

A panasonic büszke arra, hogy japánban 100% tiszta, megújuló energiával tartós élet lehetőségét nyújtja lassan több ezer családnak.
Indiában meg ontja a szemetet a talajba.
Mert aki ezt megveszi, biztos nem tartós cikknek veszi ezt a szánalmat...
Szerintem egy napi használat sem fog eltelni, hogy kihajítsák mindet a picsába......

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#11) Polarstar válasza Ashitaka (#7) üzenetére


Polarstar
nagyúr

A cég helyében én kikötöttem volna a minőség deffinicióját.
Minőség az is, amit a szart termelő cégek állítanak elő.
Csak szerintem nem ez a kép ami egy ekkora volumenű cégtől elvár az ember.
A Fogyasztó ott sem hülye. Azonnal leveszi, hogy a propaganda által sugalt, nagy, felelős, környezettudatos, megbízható termékeket előállító cég - aki a WWF-et is támogatja! - kiad egy ilyen selejt vackot???
Kommunikációs ellentmondás!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#12) jUUh


jUUh
addikt

Ez valóban elég szegény... 1GB RAM semmire nem elég. No nem mintha ez lenne az egyetlen gond...

Samsung Galaxy S23+

(#13) Crafter32 válasza Bossyy (#5) üzenetére


Crafter32
őstag

A gond az, hogy valahol a kommunista kormány mindent elkövet letarolja a világot gazdaságilag is, valahol meg harcolnak ellene.

(#14) jeni


jeni
félisten

Panasonic márka hívő vagyok de, ebből köszönöm nem kérek!
Ezt,hogy engedhetik meg maguknak?

(#15) batai15


batai15
félisten

Azér van pofa a htc háttér képeket használni...

(#16) szupermacs


szupermacs
veterán

,,A 25 ezer forintnak megfelelő rúpiáért kosárba hajítható ketyere [...]"

És onnan ki.

(#17) jeni válasza szupermacs (#16) üzenetére


jeni
félisten

Magadnak?

(#18) szupermacs válasza jeni (#17) üzenetére


szupermacs
veterán

Falnak.

(#19) Fred23 válasza Juhaszatti (#4) üzenetére


Fred23
nagyúr

"Itt ez már bármilyen árcédulával kevés lenne."

Nézz körül Media Marktban, és fájni fog! :D

Tesco mondjuk talán mindent ver, kábé egy hete láttam androidos okostelót 512MB RAM-mal, jó drágán. :O

[ Szerkesztve ]

(#20) Swinegod


Swinegod
őstag

Redmi 4A nem kicsit jobb azért...

(#16) szupermacs: +1, szeretem a Panasonicot, de ilyen szutykot kiadni 2017-ben gáz

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.