Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Elég brutál hardver, szerintem simán elkérnek érte 2500$/2500€ feletti összeget.
Fejlettebb országokban meg is veszik a gyereknek, itt kelet Európában nincs piaca.

(#2) Hurkaleves


Hurkaleves
őstag

a hűtést nem vitték túlzásba... throttling és társai könyvelhető. bravo.

(#3) Smktrooper


Smktrooper
senior tag

Ez lesz a jövő, megint. Egybe gép.

Reboot

(#4) -FreaK-


-FreaK-
veterán

A raid 0 NVMe SSD egy kicsit overkill egy ilyen pc-be, nem? Az árat legalább szépen feltornássza.

(#5) Feruendios


Feruendios
aktív tag

Miért kell ezt a vonalat Gamer PC-kre is ráeröltetni, ez a gép sehogy sem lesz Gamer PC, harmat gyenge a Mobil GPU.

Sajnos mar nincs magyar billentyuzetem :(

(#6) Smktrooper válasza Feruendios (#5) üzenetére


Smktrooper
senior tag

Mert ezzel próbálják összemosni a konzolt a pcvel :DDD

Reboot

(#7) Xantor


Xantor
tag

Csóri hűtés... :(((

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#8) Upo


Upo
addikt

És mi lesz amikor majd fél-1 év múlva már szaggatni fog rajta az új játék? Esetleg mehet egy hideg irodába office gép+fűtőtest kombónak...

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#9) XuChi válasza Feruendios (#5) üzenetére


XuChi
addikt

Azért egy 980m nem harmatgyenge de ne is zavarjon.

Egy asztali 970 szintet tud, sőt néha még le is pipálja azt!!!!

Nagyon jó kis gép, de sajnos itthon drága lesz, és a melegedésével is lehetnek gondok :(

(#10) deltaa97 válasza Feruendios (#5) üzenetére


deltaa97
tag

Azért ilyet ne mondjunk, hogy a GTX980 harmatgyenge. Legtöbbször az asztali GTX970-el is felveszi a versenyt.

Xiaomi 12X 8/128 GB Grey | Életem legrosszabb döntése, hogy gépészmérnöki pályára tévedtem...

(#11) #16939776


#16939776
törölt tag

Hagynak helyet a drágább összeszerelt gépeknek! egész jó lett erre, "fojtásnak" amit hűtés gyanánt beleraktak :U

(#12) Móci


Móci
addikt

Elég hoki az a hűtés, ez nem gaming lesz, hanem inkább átlagos AIO, mert az összesbe kb. ez a fos kategória megy hűtés terén. Amíg nem dugul el a borda a portól, vagy nem lesz csapágyas a venti, addig nagy baj nincs.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#13) MZperX75 válasza XuChi (#9) üzenetére


MZperX75
addikt

980M a GTX 980 60-65% tudja,tulajdonkép az nem olyan gyenge 256 bit 1536 cuda(sadder)mag GDDR5-2500MHz .A mag órajel 1038MHz plussz boost. mem sávszél 160M/sec

Kb 5x erősebb mint a mostani aztali PC-m,persze nem mai gyerek :DDD

EgyAMD 7870 vagy egy GTX580,vagy670-est megver. ;)

FHD-ban bőséges.

[ Szerkesztve ]

(#14) bdlackoo


bdlackoo
tag

varom a 27es gamer tabletet :DDD

dinosaurs are jesus ponies

(#15) Acélfarkas válasza bdlackoo (#14) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Leszereled róla a talpát, és meg is van. :)

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#16) mightymo3


mightymo3
tag

Ez nagyon baba... Tényleg rosszak az MSI gépek? mert sok helyen írják!

(#17) powerup2 válasza mightymo3 (#16) üzenetére


powerup2
addikt

Nézd meg a hűtést és gondolkozz el azon hogy egy asztali gépbe mekkora hűtés van és ebbe mekkora , a hűtőborda kicsi a ventilátor pörögni fog vagy 5000 fordulaton. Még ha a 980m az asztali 970 teljesítményét hozza azon sem éppen kicsi hűtés van . Gamernek ez a gép nem mondható !!!!

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#18) Fücsök007 válasza powerup2 (#17) üzenetére


Fücsök007
őstag

Ez így van, egy brutál hűtésű Alienware 18-as notiban sem éppen hűvös egy GTX 980M, itt még egy asztali proci is hozzá jön. Legalább 2 ventis hűtést csinálhattak volna. :(

(#19) Xantor válasza Fücsök007 (#18) üzenetére


Xantor
tag

Pláne annak tükrében, hogy hely volna hozzá.

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#20) Olajka02


Olajka02
aktív tag

Én már csak azt nem értem, hogy miért nem WQHD és minek a 8Gb VRAM?

(#21) Smktrooper válasza Olajka02 (#20) üzenetére


Smktrooper
senior tag

A harmincas években is furcsálták volna a computereket, hát még most. :))

Reboot

(#22) x_o_n válasza Olajka02 (#20) üzenetére


x_o_n
veterán

Gondolnak a jövőre, skyrim modok és tsa.
Az ára az elődeinek se volt piskóta, ha jól láttam ez is 2500-3500 eu között indul

(#23) imikee


imikee
tag

Egy nagyobb cooler azért simán befért volna.... grat msi :Y

...

(#24) Duree


Duree
veterán

Ez tökéletes lenne otthoni gépnek,kis helyen elfér,de ahogy nézem egy notebook belsö van benne és az ára is hasonló vagy nagyobb lesz.én legalább 1500 dénesre saccolom.

duree54

(#25) Milgram1


Milgram1
aktív tag

Az az optikai meghajto olyan felesleges, helyette valami komolyabb hutest vagy ssd-nek meg helyet lehetett volna.

(#26) powerup2 válasza Fücsök007 (#18) üzenetére


powerup2
addikt

Igen de az a gép picit vastag meg van benne elég réz is és még így is meleg a cucc . Inkább asztali gépet vennék ennyiért az már Gamer lenne , soha nem értettem minek gamer notebook , notebook lényege a hosszú aksi idő hosszabb munka menet . Ne notebookon játszunk :)

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#27) KisApám


KisApám
addikt

HŰTÉS:
lehet, hogy tévedek, de az egész rendszer egy FÉM lapon van, és a HŰTŐ arra van szerelve.
A HŰTŐFELÜLET egész NAGY, viszont az egész mindenséget melegíteni fogja.
A teljesMSI AIO PC, kijelzővel együtt, kb. 40 fokos full terhelés alatt.
És tényleg nevetséges, hogy egy nagy szabad helyre, ami látszik is az OPTICAL DRIVE és a COOLING között, nem szereltek egy normális ventit, és kicsit nagyobb +hűtőbordát.
Raktak volna oda egy 12 cm-es halk ventit, max a gép hátlapja egy részen 1 cm-el vastagabb... ami senkit nem zavarna.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#28) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Ennek komolyan van piaca?

Egy ITX kocka egyedi vízhűtéssel (vagy anélkül, igazából mindegy) kompromisszummentes lenne, és tekintve azt hogy egy ilyen "gamer" AIO-ba mennyi mérnöki órát beleölnek röhögve kihozhatnának egy olyat egyedi komponensekkel ami még a legkisebb homemade kockáknál is kisebb lehetne, ugyanolyan remek erővel mint amit egy normális desktop CPU-GPU páros nyújt.

Amúgy meg egy AIO lényeges eleme a méret mellett az esztétika is, ezen meg egy igényesebb ember inkább inkább kuncog egy nagyot.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#29) big-J válasza Hurkaleves (#2) üzenetére


big-J
őstag

150 watt és 27" hely alá sikerült EGY db kis ventit betenniük, lol. :C

17"-os, 100 wattos lapikba is néha van 3 integrált venti.

(#30) haxiboy válasza XuChi (#9) üzenetére


haxiboy
veterán

Pontosan, ez az egyetlen előnye a maxwelleknek, a kegyetlen jó fogyasztás mellett tud nagyon jó teljesítményt.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#31) x_o_n


x_o_n
veterán

Kivételesen szerintem az ASUS Zen AiO jobban néz ki bár az is 1150eu legalábbis az i5-6400t + gtx960 2gb+8gb ram+1tb+ssd verzió

(#32) Tubi2


Tubi2
senior tag

Ilyenkor jut eszembe, hogy Apple már tíz éve itt tartott (iMac G5). :D

- Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.