Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Végre valami amin már Toslink is van és nem elszállt az ára. :U

[ Szerkesztve ]

(#2) #45997568 válasza Gézengúz (#1) üzenetére


#45997568
törölt tag

Ezekre eleg jo kis gepeket lehet epiteni, hatarozottan tetszenek. Illetve a Biostar szemelyeben egy ujjab ceg lat fantaziat az AM4 Ryzenekben ;)

(#3) Atti777 válasza Gézengúz (#1) üzenetére


Atti777
senior tag

Arra azért kíváncsi lennék, hogy milyen létjogosultsága van egy ITX lapon (vagy konkrétabban ezen a lapon) az X370 chipsetnek?
SLI kilőve, +2 sata kilőve, marad a +2 PCIe sáv, de az van (vagy lehet) használva valamire?

Путин, иди нахуй!

(#4) jedis válasza Atti777 (#3) üzenetére


jedis
senior tag

Jahh ! Szerintem is "E-PÉNISZ" csak ! :U Totál felesleges. :K

[ Szerkesztve ]

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#5) Hieronymus válasza Atti777 (#3) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

OC?

Más.
Esetleg a hátoldalára is kellene valami világítás.
Az autókon is nagyot dob az alsó fényözön. :DD

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#6) Victorio


Victorio
aktív tag

Nagy kérés lenne, hogy a díszkivilágítás helyett inkább egy DP csatlakozót tegyenek rá? :(((
Az még hasznos is lenne...

Azt már nem is merem mondani, hogy olyat még ATX lapon se láttam, hogy a több monitoron dolgozni vágyók kedvéért több DP legyen egy lapon. Pedig az összes modern APU támogatja a 3 megjelenítőt. A melósok le vannak ejtve, egyedül az számít aki gémer.
Ha meg több kimenet is van, akkor még mindig a VGA (kihalhatna már végre mint a dinoszauruszok és a kisfloppyk) meg a DVI a menő, pedig már 2017 van :(

Hiába nem szereted, - mondta a Macska - itt mindenki bolond. Én is bolond vagyok. Te is bolond vagy. Honnan gondolja, hogy én bolond vagyok? - kérdezte Alice. Ha nem volnál bolond, - válaszolt a Macska - nem jöttél volna ide.

(#7) kovászos


kovászos
tag

Ezekbe már csak egy ryzen 5-6 teszt kéne. Oszt meglátnánk hogy Oszkár bácsi gyön-e?

(#8) Chaser válasza #45997568 (#2) üzenetére


Chaser
titán

kb minden gyártó csinált alá lapot ahogy intelhez is, msi-nek is volt már, csak elég szegényes még a felhozatal
részemről nem is bánom, nem értem minek csomó modell
csinálnék kb 3-at chipsetenként, egy full fapadost, egy közép kategórát meg egy fullost
hülyét kapok amikor egyiken ez nincs, másikon az van, 1-2 eltéréssel, de olyan ami pont tetszene nincs ( :

szerk: kovászos nézz szét neten, már kb az egész világon kijött teszt, de azért én is várom a ph-sat még

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#9) beef válasza Victorio (#6) üzenetére


beef
őstag

Arról nem beszélve, hogy az analóg kimenet minden erőlködés nélkül berakható a DVI-ba és még helyet is spóroltak volna vele.

(#10) Chaser válasza Chaser (#8) üzenetére


Chaser
titán

akarom mondani biostarnak is volt már:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#11) tailor74


tailor74
őstag

B350GTN egy R5 1600-al ~ szimpatikus összeállítás lenne. :)

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#12) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

LED Fun Zone, LED DJ - te jó ég... ezek a nevek.

(#13) Scholes9 válasza MeszesKPT (#12) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Tiszta kreativitás :D :D

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#14) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

A mai világítós lapokat nyugodtan lehetne diszkófény lap gyűjtőnévvel illetni. übergagyi :(

Wasabi...

(#15) Chaser válasza Kronos3000 (#14) üzenetére


Chaser
titán

nekemtecik' ha jó mellé a design, de ugye ez szubjektív

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#16) kromatika


kromatika
veterán

Nem igazán győzött meg.

(#17) Gyuri27 válasza Chaser (#8) üzenetére


Gyuri27
félisten

Te mennyé valami msi világitós lap topikjába. :P

Biostar mindig is szimpi gyártó volt. Csak felénk sokszor nem lehet kapni. Bár utóbbi időkben ez mintha változna.
Tetszenek ezek a deszkák.

Kár, hogy a zaffir leállt a lap matricázással. :((

Amd - Radeon - Ryzen

(#18) Chaser válasza Gyuri27 (#17) üzenetére


Chaser
titán

viszamenyé' ( :
régen szerettem őket - a színük miatt - :d
asusnál is vannak ám szép világítósak ( :
de ha minden igaz egyik se lesz, beesett egy brand gép jó áron sok garral, legalább leegyszerűsíti az életem..vagy nem:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#19) bencze


bencze
senior tag

Nem rossz kezdésnek de én azt várom amelyikre lcd panel meg sid chip is lesz és soros porton lehet ilyen 1k assembly demot tolni rá. Akkor esztétikában pár évig végig lehetne zongorázni a technológiai skálát, lenne látható fejlődés.

[ Szerkesztve ]

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#20) Lacc válasza Victorio (#6) üzenetére


Lacc
aktív tag

Egyetértek, ilyen még Intel fronton sincs...

Más:
Végre valaki kijött mini-ITX-xel is, de én nagyon hiányolom a beépített wifi-t antenákkal :(

(#21) Kisgépkezelő


Kisgépkezelő
senior tag

Kellett a hely a sok pilácsnak, bezzeg WiFi-nek, bluetoothnak már nem maradt hely. :W

(#22) HUN_Sector válasza kovászos (#7) üzenetére


HUN_Sector
senior tag

https://www.techpowerup.com/reviews/AMD/Ryzen_5_1500X/11.html

Summa summarum: wow

(#23) Kisgépkezelő válasza HUN_Sector (#22) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Elég vad lett. Én az 1600X-re spórolok meg valami olyasmi jól felszerelt ITX lapra, mint a régi AM3 lapom, de ha más tesztoldalak tesztjeiben is ilyen közel végeznek egymáshoz, lehet megelégszem a kicsit gyengébbel, cserébe a sokkal alacsonyabb TDP-ért.

(#24) tserrof77 válasza Kisgépkezelő (#21) üzenetére


tserrof77
senior tag

Egyetértek. Akinek itx kell, nekik -szerintem- másod, vagy sokadlagos szempont a ledes izébizé. Azon a helyet elférhetett volna egy stekker (akár állva is) egy mini pcie csatinak meg a kivezetéseknek. És akkor már csak egy jó kis APU-s Ryzen kell, és kész a gép :DD

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#25) ViZion


ViZion
félisten

ehhh... nem egészen erre számítottam, de legalább van ITX már több. Viszont az ár... :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#26) Lacok


Lacok
őstag

Ha kijönnek az APU-s procik egész jó htpc-ket lehet majd összedobni.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#27) Sinesol válasza ViZion (#25) üzenetére


Sinesol
veterán

Még az ár sem lenne probléma, csak lehetne egyáltalán kapni őket.
Aktualis lenne egy második, kompakt gép összerakása, szívesen kipróbálnám a Ryzent, de egyszerűen nem kapható hozzá itx lap, de még matx is csak mutatóba van pár. :(

(#28) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Remélem csak én siklottam át az m.2 SSD csatlakozón, mert azt nem láttam. ?

[ Szerkesztve ]

plus ça change, plus c'est la même chose

(#29) tserrof77 válasza noPublicFG (#28) üzenetére


tserrof77
senior tag

Az alján van a lapnak :DD

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.