Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pacák


Pacák
senior tag

A látványra majdnem felpattantam, de kijózanodtam, mikor beütöttem a térdemet a MacPro házába.

Másolni csak pontosan szépen, ahogyan a csillag megy az égen. - Így tartják a kicsi kínai bölcsek. :DDD

Nuclear launch detected

(#2) Integra


Integra
titán

szép, tetszik feketében, következő játégépemnek nem is lenne rossz.
a tetejébe lehetett volna tenni egy esata hdd dokkolót esetleg, de nem annyira fontos.

pacák:
ez még egy fokkal jobb is mint az apple háza, jó dolog az a görgős megoldás alul, könnyebben szerelhető, hozzáférhető, ahogy nekem elvan helyezve a ház, ideális is :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3) rii válasza Pacák (#1) üzenetére


rii
nagyúr

pont ez tünt fel nekem is :DDD

sorra szedik elő az apple levedlett, de ettől még tökéletes desing-jait
legyen szó akár régi cinema display-ekről is

[ Szerkesztve ]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#4) QwErTy42 válasza Pacák (#1) üzenetére


QwErTy42
addikt

Most akkor nagyon boldog lehetsz, hogy megosztottad a nagyérdeművel, hogy Neked Mac Pro-d van. ;]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#5) rii


rii
nagyúr

(#4) QwErTy42:
lehet munkahelyén is ... mint ahogy nálunk is van már pár feles mac pro vagy 3-4 éve csak állnak a sarokban
... de amúgy a G5 -nek is ez volt már a design-ja, sokkal a mac pro előtt

hány éves design is lehet?
6-7-8-9?
Ezt kell ellopni? :DDD

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#6) Chrys_


Chrys_
addikt

A Lain Li házak is csak összemennek, ez azért még nagyobb :)

(#7) shteer válasza rii (#5) üzenetére


shteer
titán

na de fogadjunk, hogy a mac pro-kat nem tudtáktok begurítani a sarokba ;]

..szerintem jónak tűnik

(#8) rii válasza shteer (#7) üzenetére


rii
nagyúr

.-)
design mindenek felett ...
viszont lehet egymás hegyén-hátán tárolni őket :DDD

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#9) #65675776 válasza rii (#3) üzenetére


#65675776
törölt tag

Már csak az a kérdés, hogy anno azokat a házakat ki tervezte és gyártotta az Apple részére.

Erről a Lian Li-ről meg: az a vinyórögzítés nem éppen bizalomgerjesztő.

(#10) MZperX75 válasza rii (#5) üzenetére


MZperX75
addikt

17 éves PC hazam tégla alaku volt már ezzel az erővel,nem?
Egyébként ami jó és bevált ,nem mindig érdemes változtatni rajta.
Nekem tetszik,csak az ára nem,bár Mac-nek sem lehet olcsó az a fajta házikója amit mutatsz a képen.

9 kg alu ,az szép,nem csoda ha kerekei vannak,bár nálam ami egyszer be van állítva valahova az ott figyel a fene sem tologatja,csak évente egyszer mikor jól kitakarítom.

(#11) Xantor


Xantor
tag

Könnyeket csalt a szemembe a V1000-m mellett ülve. :P

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#12) kromatika


kromatika
veterán

Nagyon tetszik :K

(#13) Petyyyyy válasza shteer (#7) üzenetére


Petyyyyy
addikt

BaDumm Tsss! :D

A festetlen belső nagyon olcsó hatást kelt, egyszerűen ronda. A felső venti hiánya meg... :U
Az alsó venti panel viszont jó ötlet

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#14) Goose-T válasza QwErTy42 (#4) üzenetére


Goose-T
veterán

Ja, kapcsolódó vicc:
- Miről ismered fel az Apple-felhasználót?
- Mindegy, úgyis elmondja neked!
:DDD

Egyébként meg a Lian Li tajvani, nem kínai.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#15) Integra válasza Goose-T (#14) üzenetére


Integra
titán

hahaha, mekkora :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16) burriebonz


burriebonz
tag

Ez kivételesen tetszik de ilyen ár mellett erősen felejtős a dolog.

Petyyyy:Lehet nincs igazam de gyanítom hogy full alu akkor meg mi értelme lenne a festésnek ha nem is ablakos?

[ Szerkesztve ]

(#17) #65675776 válasza Goose-T (#14) üzenetére


#65675776
törölt tag

Tajvan hivatalos neve Kinai Köztársaság.

(#18) Petyyyyy válasza burriebonz (#16) üzenetére


Petyyyyy
addikt

De igazad van, mert "minden porcikájában alumínium".
Csak simán nem tetszik, hogy ilyen fényes a belseje, még akkor sem, ha egyébként sosem látom.
Minél fényes, annál nem jön be.
Az már teljesen felesleges, de ha mondjuk szálcsiszolt lenne belül is... :))

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#19) Duree


Duree
veterán

Egy kezemen meg tudnám számolni ,hogy hány embernek nálunk ilyen drága háza.Szépek és jók is de nem a mi zsebünkre szabták az árát.

duree54

(#20) #65675776 válasza burriebonz (#16) üzenetére


#65675776
törölt tag

Na nem mintha acél házaknál lenne értelme.

(#21) burriebonz


burriebonz
tag

Na ja, a rozsdás kasztnit én is csak hallomásból ismerem, na de az ördög (meg Murphy) nem alszik ugye...

(#22) Reggie0 válasza burriebonz (#21) üzenetére


Reggie0
félisten

Ha kerekes hazad van, amit a kocsi utan kotve huzod be meloba es vissza minden munkanap, akkor talan 5+ ev mulva elkezd rozsdasodni az acel haz...

(#23) Chrys_


Chrys_
addikt

A kerék egyébként nagyon jó ezeknél a házaknál, nem szívesen emelgetem a PC201A-t így összeszerelve, ahogy fentebb látható (3 radiátor is van benne stb).

(#24) oraihunter válasza rii (#3) üzenetére


oraihunter
aktív tag

Persze mert ez így olcsóbb. Mint teljesen újat tervezni, vagy terveztetni.

oraihunter felhasználónak 381 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! Ha sürgős, akkor az adatlapon a telószám (06-30-293-42-53), de számkijelzés nélküli hívást már 21-éve nem fogadunk!

(#25) burriebonz válasza Chrys_ (#23) üzenetére


burriebonz
tag

Egy fúró pár csavar meg négy obi-s görgő megoldja a problémát! :)

(#26) #72042496 válasza rii (#3) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nekem meg az tűnt fel, hogy a V-353-on is ugyanilyen rács volt, itt csak az arányok változtak. :)

Ezzel tényleg lett egy olyan házuk a sokból, amelyik kívülről hasonlít a régi Mac Próra, na bumm. A többi házuk meg nem hasonlít rá, vagy éppen másra hasonlít.

A Lian Lit egyébként sem érheti az a vád, hogy nincsenek egyedi ötleteik, mert azok éppen vannak nekik - de nekem az átvariált házaik még annyira sem tetszenek, mint ez a hírben szereplő (a Mac Pro sem tetszett [igen, láttam élőben]).

[ Szerkesztve ]

(#27) QwErTy42 válasza #72042496 (#26) üzenetére


QwErTy42
addikt

Vov. Ez elég jól néz ki. :)

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#28) oraihunter válasza #72042496 (#26) üzenetére


oraihunter
aktív tag

"A többi házuk meg nem hasonlít rá, vagy éppen másra hasonlít."
Hát épp ez az. :W Végül is itt nem egy gagyi márkáról beszélünk. :(

oraihunter felhasználónak 381 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! Ha sürgős, akkor az adatlapon a telószám (06-30-293-42-53), de számkijelzés nélküli hívást már 21-éve nem fogadunk!

(#29) #16939776


#16939776
törölt tag

10Kg-ház+25kg-hardverel betöltve nehogy már ne lehessen alatta felporszívózni :P

Gőrgő!!!, hogy ez 15 évvel ezelőtt mért nem jutott eszembe?! ;]

[ Szerkesztve ]

(#30) #72042496 válasza oraihunter (#28) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nézd, ebbe is bele lehet látni a Stackert, nekem felhasználóként mégsincs ezzel problémám. Sőt, szerintem inkább jó dolog, hogy ma is lehet ilyen felépítésű házat venni.

Ha a másolás lenne a jellemző rájuk, azt elítélném, de nem ez a helyzet. A sablonos megoldásaik mellett rengeteg különleges kialakítású/megjelenésű házuk is van. Ha már valamiért savazni kell a bandát, akkor jogosabb lenne azért, mert hajlamosak méregdrágán is olyat gagyizni, hogy az ember esze megáll.

(#31) oraihunter válasza #72042496 (#30) üzenetére


oraihunter
aktív tag

"Ha már valamiért savazni kell a bandát, akkor jogosabb lenne azért, mert hajlamosak méregdrágán is olyat gagyizni, hogy az ember esze megáll." Pláne! :((

oraihunter felhasználónak 381 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! Ha sürgős, akkor az adatlapon a telószám (06-30-293-42-53), de számkijelzés nélküli hívást már 21-éve nem fogadunk!

(#32) rii válasza #72042496 (#26) üzenetére


rii
nagyúr

nem vagyok apople fan, ... de itt tényleg éppenhogy csak aalsó- felső fület vetették el ...

még a ház előlapja is ugyanúgy ivel felfelé

a gombsort meg áttteék jobbról balra ... azért egy lian-li -től tüöbbet várnék
.-)

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#33) #72042496 válasza rii (#32) üzenetére


#72042496
törölt tag

A hajlítást több házon is elsütötték. Elsőre tényleg nem a Mac jutott eszembe róla, de mi tagadás, a csirkeráccsal együtt valóban olyanok, mint két tojás. Én hasonlóan gondolok rá, mint a fenti Stacker-kópiára, csak az inkább az én világom. :)

[ Szerkesztve ]

(#34) bambano válasza #16939776 (#29) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

van benne beépített alulporszívó.

a videóhoz: most vagy ez a fickó volt valami ultranyeszlett, vagy ez a ház valami brutál nagy...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#35) Chrys_ válasza #16939776 (#29) üzenetére


Chrys_
addikt

Akkor is jól jönnek a kerekek, ha szerelni kell a gépet. Nekem a szoba sarkában van, mellette az asztal. Fék kiold, gép előrehúz, oldallap le és már hozzá is férhető. Csak a kábelek engedjék :)

(#37) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Nem rossz, de ennyi vinyónál már gondolhattak volna a hotswapre is, egyrészt a vinyóhelyeknek lehetne csatlakozós hátlapja, másrészt kívülről hozzáférhető hotswap helyek se ártanának.

(#38) #65675776 válasza Dr. Akula (#37) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nemrégiben egy másik háznál én is leírtam ezt, akkor le lettem hurrogva, miszerint nincs rá igény, ezért nem foglalkoznak vele. Mondjuk aki ennyiért vesz házat, meg úgy alapból nem átlagos, alapszintű házat vesz, az tipikusan azért teszi, mert extrább igényei vannak.

(#39) #16939776 válasza Dr. Akula (#37) üzenetére


#16939776
törölt tag

A bay-nek kellene kivágás az oldallapon, és a háznal is szélesebbnek/mélyebbek kellene lennie.
A Hotswap hátlap sem tart örökké, illetve nem kis ára lenne ennyi vincsinek, ilyen szintű dokkolót implementálni a házba.

Szerintem a becsületüket/hírnevüket óvják a "spórolással"

Amúgy megértelek, nekem sem lenne kedvem mindkét oldalát levenni hozzá.

Van hasonló megoldásuk a problémádra, ami nem túl böszme:[link]

(#40) Dr. Akula válasza #16939776 (#39) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Nem kell nagy extra, egy hátlap megteszi, hogy ne kelljen a másik oldalt is lebontani és kábelezgetni egy vinyócseréért. Extraként az se ártana ha nem kéne a vinyóra mindenféle keretet felcsavarozgatni, hanem csak úgy simán belemenne. Mert amint 1-el több vinyód van mint keret, vagy valaki hoz egyet hogy rakjuk már be, akkor jöhet a csavarhúzó. Meg ezek a keretek vacak műanyagok, eltörnek, aztán lehet pislogni. A linkelt Lian-Li fiókod sajnos nem ilyen, talán a Dlock és hasonló noname gyártók "lespórolják" az ilyen sallangokat, ami ezesetben hálistennek. A 2. linkeden a ház már alakul, ott már "csak" a vinyókeretes behelyezés a bosszantó.

#38 daa-raa:
Pontosan, a Lian-Li sose volt tömegcikk, nem Codegen kategória, ezért nem is az átlagember igényeit kell kielégítenie, hanem az extrákat. Ennyi pénzért belefér(ne). Ha meg nem, adják drágábban, itt már úgyse számít.

[ Szerkesztve ]

(#41) Pacák


Pacák
senior tag

Nincs. :DDD A munkáltatómé a cucc, és nem kell rá irigykedni, MacPro 1,1 és most lenne második osztályos, ha véletlenül embernek született volna. :DDD

Nuclear launch detected

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.