Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Nekem jobban tetszett az msi ház.Mert lehet hogy rohadtnagy,de hűt is. Ilyen téren nem tudom ez mennyire lesz jó.Az ilyen típusú zsanérral az eddigi tapasztalatom az hogy nem tart rendesen,nagy a holtjátéka.

(#2) Dominó85 válasza Medocsabi (#1) üzenetére


Dominó85
veterán

Lenovo Y700-am van GTX960-val szerelt 17,3"-os, ugyanilyen zsanérral. Nulla holtjáték és egyebek. Sőt már lassan egy éves és még mindig két kéz kell a kinyitásához. A zsanér pedig akár 5 fokos szögben is masszívan tartja a kijelzőt. Nem kell harmonikát játszani vele, meg ijedten lecsapkodni, ha jön a főnök és fut a Battlefield 1. :DDD :))

* Péter - 06302461862 *

(#3) XuChi


XuChi
addikt

Lenovo Legion 520 Te vagy az...... ? :D

(#4) Tikakukac válasza Dominó85 (#2) üzenetére


Tikakukac
titán

Sőt már lassan egy éves és még mindig két kéz kell a kinyitásához.

Az iylen feszes kijelzők szokták feltépni a teljes baseplatet. Nálam itt van most haverom Y700-a, állíts a zsanéron mielőtt még sokba lenne ;)

Megfelelő árral jó az a Medion is, nyilván. 1400 ajróért mondjuk sok értelmét nem látom.

Medocsabi : Most adom le tesóm tabját, micsoda móka lesz :DDD

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#5) Medocsabi válasza Tikakukac (#4) üzenetére


Medocsabi
addikt

A lenovo gariztatás gondolatától is futkos a hátamon a hideg.

(#6) fattyu válasza Medocsabi (#5) üzenetére


fattyu
veterán

mosmér? :D csak visszaküldöm Deltának és annyi :D

[ Szerkesztve ]

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#7) Tikakukac válasza fattyu (#6) üzenetére


Tikakukac
titán

Jó, de hát egyszeű népnek nem futja TP-re, csak 300-400k-s gémer notira, arra meg nem való rendes gari :P

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#8) x_o_n válasza Medocsabi (#1) üzenetére


x_o_n
veterán

Pontosan ezt nem értem, mi lett az Msi cuccokkal, bár az újak között most is láttam

(#9) zsolti1debre


zsolti1debre
tag

Nekem nagyon tetszik!

(#10) Lacok


Lacok
őstag

Lenovo gazdaságos. :DDD

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#11) himpike


himpike
aktív tag

Elég sok ismerősöm volt egy időben akik kint dolgoztak a szigeten. Szinte mindnek Medion gépe volt, kisebbek és nagyobbak de én nem láttam a márkában kivetni valót.
1400 euro környékén valóban fura választásnak tűnik de ismerjük a vevőlélektant... van aki még most is Nokia telefont keres a boltokban. Ez kb ugyanaz, ha volt Medionja és bevált akkor jó esély van rá hogy olyat próbál venni ismét.

(#12) Pocok256


Pocok256
veterán

Hát mikor egy dell alienware 15 ös felállásba 1480 euro 1060 as gpu val akkor érzed, hogy ezt az árat keményen mellé lőtték.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#13) icp1970


icp1970
senior tag

Jól néz ki .tetszik.

(#14) maximilian4


maximilian4
addikt

"...a Medion online boltjában ez a konkrét modell 1400 euróért rendelhető meg..."

A linkre kattintva ez a konkrét modell nem 1400, hanem 1200 euro. Gondolom olcsóbban is be lehet szerezni OS nélkül, általában eléggé meg szokta dobni a gépek árát, ha azzal veszi az ember, itt pedig azzal árulják. Meg a 16 giga sem egy alap dolog, ilyen ddr4 árak mellett.

Maxi

(#15) DVlad válasza Pocok256 (#12) üzenetére


DVlad
őstag

Sőt! $1,349.99

(#16) maximilian4 válasza DVlad (#15) üzenetére


maximilian4
addikt

Szorozva 1,3-mal (USA ár)

Maxi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.