Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

vegul mi lett a nagy ending felhaborodasbol? Kaptak endgame dlc-t? Lemaradtam :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2) alevan


alevan
őstag

"hogy ezzel játszani tudjunk, az összes eddig megjelent DLC-re is szükségünk lesz majd"

Ha ez igaz, akkor nagyon nehezen fogynak a DLCk a Mass Effect háza táján.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#3) G4ga válasza alevan (#2) üzenetére


G4ga
őstag

Nem csodalkozok rajta...
Ha ezt meglepik tegenyleg teljesen elment az esszuk.
Ennyire csak nem hulyek. Ez mar a legalja h raderoltetnek valamit ...
Ertem en h aru kapcsolas, de akkor is...

(#4) csaba951 válasza alevan (#2) üzenetére


csaba951
veterán

Eddig sem volt így egyik ME dlc-nél sem! Nem hiszem, hogy ezt éppen most akarják majd bevezetni.

(#5) CPT.Pirk válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Kaptunk, amivel kicsit jobb és egyértelműbb lett, bár az alap problémát, az idióta cybergyerek endinget nem orvosolta. Aztán valamelyik rajongó csinált "happy ending" modot a játékhoz, amivel
***spoiler***
***spoiler***
***spoiler***
Shep rendesen túléli, a Normandy kimenti és láthatjuk ahogy ő teszi fel Anderson névtábláját a falra, az a jelenet ugyanis benne volt az alap játékban is, bár nem tökéletes formában, de ezek alapján egyértelmű, hogy szerepelt a tervek között, más különben nem lenne ott az a jelenet. Az egész shitstormot elkerülhették volna vele...

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#6) Plazmacucci válasza CPT.Pirk (#5) üzenetére


Plazmacucci
félisten

:R

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7) escom55


escom55
csendes tag

2 DLC-ből vannak a képek. A kroganos a multiplayer dlc-ből, a kaszinós a single player dlc-ből. A tavaly szeptemberben kiszivárgott listát meg már cáfolta twitter oldalán Michael Gamble, mass effect producer, kb. szeptemberben és most januárban is.

(#8) McCoy20 válasza CPT.Pirk (#5) üzenetére


McCoy20
tag

Erről nem is tudtam majd utánna túrok...:)

Am jó lenne ha még az uccsó dlc-ben benne lenne Kasumi, talán a legszimpibb karakter volt az egész story-ban :B

(#9) C4mp3r válasza alevan (#2) üzenetére


C4mp3r
addikt

ha igy lesz akkor felejtos, es ez mar tenyleg a legalja a bioware reszerol. marad a youtube

(#10) #85552128 válasza C4mp3r (#9) üzenetére


#85552128
törölt tag

A Bioware még be sem jelentett semmilyen DLC-t, várjunk már legalább addig a fikázással...

[ Szerkesztve ]

(#11) zooole válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


zooole
senior tag

Leviathan váéaszt ad szinte mindenre. Kár, hogy fizetős. Az Extended Cut meg nem sok.

(#12) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Amúgy multizik egyáltalán ezzel valaki? Legutoljára úgy tudtam elég kihaltak a multis pályák (sok értelmét nem látom egyébként a multinak ennél a játéknál).

(#13) escom55 válasza kriszpontaz (#12) üzenetére


escom55
csendes tag

Igen, rengetegen. Nagyon népszerű lett a mutlija a játéknak. Nemsokára megjelenik az új mp dlc és akkor még többen fognak játszani, mint most.

(#14) Ryder62


Ryder62
őstag

Én is hülyeségnek tartom hogy az előző dlc-kre is szükség lenne.

A ME dlc-k mindig is függetlenek voltak egymástól ráadásul az Omega egy külön szál (mint egy mellék küldetés) a Leviathan meg plusz infókat add erről arról de a végét a játéknak ez se változtatja meg.

A másik, valóban a felső kroganos kép az a multiból származik az alsó meg a singléből. Erre már találtak bizonyítékot BSN-en.
De elég hülye ötlet volt ez hogy egyszerre posztoltak képeket az SP-ből meg az MP-ből mert jól félrevezetett engem és másokat is. Már kezdtem azt hinni hogy a hammer krogan egy boss vagy új ellenfél lesz az új SP dlc-ben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.