Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #95462144


#95462144
törölt tag

Kinézetre nem egy szép darab az biztos, viszont tud olyan dolgokat, amik mögött sok gyártó nyugodtan elbújhat...

(#2) roli543


roli543
őstag

Kedves Kína, na ezt lehet másolni nem az Applet!

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#3) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

240 Hz-cel

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4) AxBattler


AxBattler
félisten

A TV-kkel egyidőben igazán jöhetne hozzánk is a Sharp mobilos kínálata.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#5) janeszgol válasza roli543 (#2) üzenetére


janeszgol
félisten

Az a baj, hogy az Apple-t sem másolják, mert akkor lenne sok i12 méret. De nincs sok, csak kevés. (A Miniről ne is beszéljünk.)

(#6) UnA válasza AxBattler (#4) üzenetére


UnA
Korrektor

Aztán rögtön jönne a fanyalgás, hogy jó meg szép, de bezzeg a Realme mennyivel olcsóbb... :N

(#7) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Komolyan 4/65 GB-al jön? Ez az első telefon ilyen spec-el. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#8) vakablak93


vakablak93
őstag

Elég kompakt, csak 3 mm-el magasabb a Pixel 4a-nál.
Szerintem a Pixel 4a ettől jobb választás kicsivel. Hangyányit erősebb Soc, több ram és icipicit kompaktabb is.
Mondjuk ha japánban maradnak lehet ott ez megy mand jobban, ki tudja.

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#9) AxBattler válasza UnA (#6) üzenetére


AxBattler
félisten

Fanyalgók mindig fanyalognak. :U ;)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#10) johnny500


johnny500
tag

Fél cenntis káva alul meg notch fent. Ötletes :DD

(#11) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Jöhet! Ez jó! Bár a noccs minden további nélkül nem kellett volna.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#12) Dr. 444Hertz válasza pusszycat (#7) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Szerintem el lett írva, a japcsi oldalak 64-et írnak.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#13) Dr. 444Hertz válasza vakablak93 (#8) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Csak a 4a már nincs a boltokban, ez a Wish pedig kapható lesz a szolgáltatóknál odahaza.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#14) vakablak93 válasza Dr. 444Hertz (#13) üzenetére


vakablak93
őstag

Én úgy látom továbbra is elérhető, a Pixel 5-öt nem látom sehol.

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#15) LightCommand


LightCommand
csendes tag

Na ez nem semmi, főleg a korlátozottan de ütésálló katonai teszt hiányzik nagyon a mai telefonokból, egy pillanat alatt Sanyi lehet az akármilyen specifikációjú telefonoknak.
Ennek meg a vízállóságnak és legalább egy minimum gyorstöltésnek egy alap aksival(vagy óra percben mennyit bír egy adott átlagos használattal, mert ugye chiptől rendszertől is függ mennyit fogyaszt) alapnak kellene lennie, nem ártana minden évben meghatározni egy ilyen minőségbiztosítási sztenderdet -mégha nincs is bent minden Sunáj-Csingiling gyártó- legalább látni lehetne melyik telefon nem gagyiphone.

(#16) Dr. 444Hertz válasza vakablak93 (#14) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Valóban, függetlenül elérhető még a Google Storeban. :R
Viszont köztudott, hogy a japánok döntő többsége a szolgáltatóknál vesz telefont (és általában előbb is jelennek meg ott a szolgáltatós kínálatok, mint a függetlenek), így tehát a 4a nem feltétlenül fog jelenteni tényleges alternatívát nekik.

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#17) Thor71


Thor71
tag

Nekem tetszik... Kivéve az a borzalmas notch :W

(#18) Ricardo válasza janeszgol (#5) üzenetére


Ricardo
félisten

Engedd el. nem éri meg egy hívővel belemenni ilyenbe.

(#19) Ricardo válasza Dr. 444Hertz (#13) üzenetére


Ricardo
félisten

Én személy szerint örülnék, ha a japán mobilpaletta kicsit szélesebb szelete elérhető lenne nálunk.

(#20) Dr. 444Hertz válasza Ricardo (#19) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Én is, de itthon például nem sok esélyük lenne a kínai telefonok ellen.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#21) Ricardo válasza Dr. 444Hertz (#20) üzenetére


Ricardo
félisten

Ha a Sony árazásából indulok ki, akkor egyet kell értenem.

(#22) vakablak93 válasza Dr. 444Hertz (#16) üzenetére


vakablak93
őstag

Igen ebben van valami :), de a véleményem áll továbbra is, álltalánosságban a 4a-t jobb vételnek tartom.

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#23) Polarstar válasza Dr. 444Hertz (#20) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Kétlen, hogy ide is bekerülnének a Do-Co-Mo vagy a helyi I-Mode mobilok. Nem tudom mi az igaz, de asszem ezek nem a GSM szabvány szerint működnek.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#24) helixP válasza UnA (#6) üzenetére


helixP
nagyúr

Igen, pontosan így van. Van a péklapátozó közösség, akik:

Kicsit legyen. Ok.
De ne csak képernyő átlóban, teljes fizikai kiterjedésben. Ok.
De azonos feature-set legyen, mint a nagyoknak. Ok.
De itthoni forgalmazású legyen. Ok.
De Olcsó legyen. Hát, ő.... =>

=> Senki nem törődik a kicsi telefon igényekkel :O

(csak a Sony, az Iphone, az Asus)

[ Szerkesztve ]

(#25) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Én erősen agyalok ,hogy Sharp lesz a következő telefonom.

Ámbár ha egy bizonyos gyártótól érkezik kompaktabb modell, akkor nem variálok.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#26) Polarstar válasza helixP (#24) üzenetére


Polarstar
nagyúr

No meg az Unihertz...

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#27) LightCommand


LightCommand
csendes tag

Én nem vagyok rajongója a kompakt mobiloknak -talán mert kovácskezem van- de belegondolva annak a helyzetébe akinek szükséges lehetne szerintem lenne értelme és piaca feléleszteni és leporolni a Walkmann-telefonokat. Totál jól festene egy mini akár tömzsibb (narancs-fekete színű, Sony-Ericson memoár✌🏻) óriás aksis, víz és ütésálló telefon a kijelző négy sarkából egy éles levágással, abban pedig 4 hangszóróval akár alul egy szélesebb "méllyel" a kijelző alatt. Személy szerint nem szeretek fülhallgatón zenét hallgatni mert sérti a fülem mint a rádió"zene" meg a hallásnak se a legjobb és sokat vagyok egyedül; de azért mehetne egy jobb DAC is, nem hiszem az lőné ki az árát.
Azt nem értem miért nem csapott le még senki a hátlapi tapipad ötletére, nem csak zsíros-retkes-poros kéznél lehetne értelme, hanem akár több gesztusra és E-ink kijelzőnek órának is alkalmas lehetne, a vétlen érzékeléseket már notiknálnis kiszűrik🤔

(#28) Polarstar válasza LightCommand (#27) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Nesze neked hátlapi kijelző! Az Unihertz most csainálta meg az új strapamobilját.
A villantósnak látszó(ronda) Vertu izé szerűség megmaradt.
Ellenben a VHS videókazi vastagságú alkalmatosság hátán van egy másik kijelző is! :DDD
Most indul a Kickstarteren.
Ezt ne a kompakt kategoriában keresd majd. :R

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#29) janeszgol válasza helixP (#24) üzenetére


janeszgol
félisten

A Zenfone 8 mindet teljesíti. De ez csak egyféle termék.

(#30) gidalight


gidalight
tag

Jól látom h nem 2.5D?

(#31) Ricardo válasza LightCommand (#27) üzenetére


Ricardo
félisten

Érdekes jelenség lenne a mai mobilok piacán. A négy hangszóró szerintem felesleges lenne. A fizikai méretéből adódóan nem tudnák úgy megcsinálni, hogy értelme is legyen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.