Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) myckey


myckey
veterán

Ez nagyon is jól fest !

Egész hangulatosak a helyszínek :K

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#2) Micsurin válasza myckey (#1) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Jól fest biza de tesztelőket meghallgatva és olvasva nem vagyok bizakodó (redditen egy egy kommentáló és itt is fel fel lelni :K )... :DDD :W

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#3) myckey válasza Micsurin (#2) üzenetére


myckey
veterán

Nem néztem utána fórumokon, nem tudok róla sokat :DDD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#4) GodGamer5 válasza myckey (#1) üzenetére


GodGamer5
addikt

Ja csak szerintem marhára nem ingame. Max inengine, az meg valahogy sose úgy néz ki a végén... :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#5) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Ez most single player lesz, min t a régi X-wing/ Tie-fighter, vagy megint multi mint a Battlefront-ok?

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#6) Micsurin válasza tibaimp (#5) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Multi cím lesz elvileg.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#7) myckey válasza GodGamer5 (#4) üzenetére


myckey
veterán

Mindig reménykedik az ember, aztán a végén elég lesz koppanni.... :)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#8) Cifu válasza tibaimp (#5) üzenetére


Cifu
nagyúr

Lesz egy-játékos Story mód is, de alapvetően 5 vs. 5 többjátékos mód a lényeg, valahogy úgy, ahogy a Battlefront 2-nél is a multi volt a hangsúly. Ilyen szempontból mondjuk az X-Wing vs. Tie Fighter utódja. ;)

Mondjuk remélem igényesebben megcsinált Story mód lesz, mint a BattleFront 2-ben, mert az valami botrányosan sz@r volt.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#9) tibaimp válasza Cifu (#8) üzenetére


tibaimp
nagyúr

:W A rohadt *@&*/+-&&@!!
Nem hiszem el! Komolyan mondom, kaparják már elő a Totally games-t, hogy készítsen egy fasza SW űrszimulátort...
az sem érdekelne, ha a meglévő régieket remasterelnék..

szerk:
bocs köszi az infót :R :(((

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#10) Micsurin válasza Cifu (#8) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Az elején nem úgy volt, hogy only multiplayer?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#11) Cifu válasza tibaimp (#9) üzenetére


Cifu
nagyúr

Félek tőle, hogy egy X-Wing Remastered vagy Tie Fighter Remastered csalódás lenne. Én mikor kijött Steam-en a Tie Fighter, rögtön rávetettem magam, és óriásit csalódtam. Még csak nem is a grafika vagy a felbontás volt a probléma, hanem az, hogy a küldetések és a komplett űr-imitáció mai szemmel, egy Elite: Dangerous mellett finoman szólva is nevetségesek. Anno pl. valami 20-30 űrhajót tudott kezelni a játékengine például - ezért kellett hullámokban jönnie a vadászoknak (próbáltam csinálni egy olyan küldit anno, ahol egy Csillagromboló mind a 72 Tie Vadásza kint van - nem lehetett, egyszerűen nem jelentek meg az űrhajók az adott limit felett). Szóval komolyabban hozzá kellene nyúlni, alapoktól újra írni a küldetéseket.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#12) Cifu válasza Micsurin (#10) üzenetére


Cifu
nagyúr

"Compete in intense 5v5 dogfights, unite with your squadron to tip the scales in monumental fleet battles, and take off in a thrilling Star Wars™ single-player story set after the events of Return of the Jedi."

Forrás: [SW:Squadrons honlap]

De miután az EA-ről beszélünk, én vérmes reményeket nem fűznék hozzájuk. Izlések és pofonok, de eddig még egyetlen egy normális SW játékot sem tudtak kihozni...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#13) Micsurin válasza Cifu (#12) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem az aktuálisra gondoltam, bejelentéskor volt szó kampányról is? :F

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#14) Cifu válasza Micsurin (#13) üzenetére


Cifu
nagyúr

Nekem átjött, ahol én olvastam róla. Például szó volt róla itt a [GamePod-on is] és a [Polygon féle interjúban is]. Kérdés persze, hogy te honnan informálódtál.

Hozzáteszem, volt egy Star Wars: Attack Squadrons c. játék is, ami tényleg csak free-2-play multira készült volna, még 2013-ban jelentették be, itt egy [2014-es gameplay a bétáról].
Igen, ez már 2014-ben se tűnt túl meggyőzőnek, úgyhogy szép csendben le is lőtték a projektet még abban az évben.

Lehet kevered a kettőt?

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#15) sTERNI


sTERNI
senior tag

Kérek valamit ami üti az Alliances-t.

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#16) tibaimp válasza sTERNI (#15) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ha multira lesz kihegyezve, akkor ez sem az lesz :(((

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.