Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rdt89


rdt89
addikt

Nagyon jól néz kie, remélem jó is lesz. :)

(#2) Dvix


Dvix
senior tag

Ez a cég már azt sem tudja, hogyan szedjen ki pénzt az emberekből, régi lerágott csont storykkal, meg összemosott játék karakterekkel(lásd Jump Force stílus). :(( Az összes játékuk full fel van szabdalva 50.000 DLC-vel még kiegészítővel amit külön meg kell vegyél. :((( Ha engem kérdeztek nem csak a játékaikat, hanem a kiadót is nyugodtan el lehetne temetni az összes japán anime stílusú szemétjével együtt.
"Külön vélemény" :U -A kiadott játékaik nagy része(Dark Souls.t meg a Divinity OS-t nem számoljuk ugyi :B ) nem képviselnek számomra értéket.

[ Szerkesztve ]

(#3) Szakiii


Szakiii
addikt

Előző dragon ball játékhoz jöhetne még pár kari. :)

(#4) nanocry


nanocry
tag

Úgy alapjában véve nemhogy Doragon Bórü nem megy nekik, hanem úgy konkrétan semmi. Pedig annyira jó lenne már valami jót látni, de amíg a Namco szerencsétlenkedik házon belül én sok jóra nem számítok, de ne legyen igazam. Hát megézem ezt is majd, aztán kiderül.

[ Szerkesztve ]

(#5) wolfman


wolfman
veterán

Ilyen grafikával nagyon megnéznék egy Samurai Jack játékot. Persze szigorúan történet alapú.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#6) 30z.Samu válasza nanocry (#4) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem megy nekik a Dragon Ball? Az megvan, hogy a FighterZ lett a tavalyi év verekedős játéka?

Sic Parvis Magna

(#7) saelin válasza Dvix (#2) üzenetére


saelin
veterán

Teljes mértékben egyetértek veled. Tök jó IP-k vannak náluk és csak középszar játékokat adnak ki belőlük. :(

30z.Samu
Az kiemelkedően jól sikerült, de a többi játékuk nagyon gyenge lett.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#8) 30z.Samu válasza saelin (#7) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az tény, a Xenoverse nekem se jön be, de elég sokan tolják.

Sic Parvis Magna

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.