Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Stílusosan szeptember 26 :)

Life, Uh, Finds A Way

(#2) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Jöhetne már, mert ennél jobban semmit nem várok. :)

<-ƘƘ->

(#3) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Instant get.

Sic Parvis Magna

(#4) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Előtte újraázom az első részt és a DLC-t, csak mert már nem teljesen tiszta a sztori minden része.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#5) b.


b.
félisten

ha már itt lenne is késő lenne,gyorsan ide vele. :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#6) Heroes fan válasza gyuromoj (#4) üzenetére


Heroes fan
őstag

Ps3 emulátor van hozzá?

(#7) gyuromoj válasza Heroes fan (#6) üzenetére


gyuromoj
veterán

Passz, PS4-en fogom játszani ismét.

(#8) Heroes fan
Baráti körödben nincs valakinek PS4-e? Kölcsönkéred egy pár napra és szépen végig tudod játszani.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#8) Heroes fan válasza gyuromoj (#7) üzenetére


Heroes fan
őstag

Mert ha lenne akkor én is betudnám pótolni az első részt.

(#9) b. válasza Heroes fan (#8) üzenetére


b.
félisten

fizess elő egy hónapra a PS nowra ott fent van. Sőt azt hiszem pár napig ingyen lehet használni regisztráció után. 7 nap talán.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#10) Heroes fan válasza b. (#9) üzenetére


Heroes fan
őstag

Tudtommal még nincsen itthon így kiesik, paypalon 46 centem van abból meg kevés. 1 hét alatt munka mellett meg minden anyámkínja mellett nem lehet végigtolni.

(#11) Kendek válasza gyuromoj (#4) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Szerintem mindnyájunknak alap az első rész újrajátszása a folytatás előtt, főleg mivel szorosan kapcsolódó előzményről van szó. Plusz akármit is fog tudni majd a PS5, a TLoU mindkét részét kötelező lesz rajta elérhetővé tenniük. :)

<-ƘƘ->

(#12) vitaro


vitaro
senior tag

Tuti Epic exkluzív lesz ez is... ;]

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#13) Heroes fan válasza b. (#9) üzenetére


Heroes fan
őstag

Youtubon megnéztem állítólag van ps3 emu, de 2080TI kell hozzá hogy rendesen fusson.

(#14) #80123904 válasza Kendek (#11) üzenetére


#80123904
törölt tag

Egy harmadik végigjátszásra benevezek én is a 2 megjelenése előtt közvetlenül.

(#15) hombre[EU] válasza vitaro (#12) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Veszélyes lenne a NaughtyDog-ot ráengedni PC-re. Örülhet az egész bagázs,hogy a Sony pórázon tartja Ōket ;]

Life, Uh, Finds A Way

(#16) b. válasza Heroes fan (#10) üzenetére


b.
félisten

Itt [link]van oriic cikke hogy kell itthonról beüzemelni, csak egy angol reg kell hozzá semmi más.( esetleg egy joy) 1 hétig ingyenesen kipróbálható, annyi idő alatt kijátszható.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#17) Heroes fan válasza b. (#16) üzenetére


Heroes fan
őstag

Ja hogy nem hosszú?

(#18) b. válasza Heroes fan (#17) üzenetére


b.
félisten

nem tudom mennyi időd van, de 11-15 óra között kijátszható, a főküldetést végig lehet tolni ennyi idő alatt. Itt egy kis howlongtobeat összesítő.[link]

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#19) ribizly válasza Heroes fan (#17) üzenetére


ribizly
veterán

Ezek sosem hosszúak. Nem azért van a Naughty Dog-nak rajongótábora, mert hosszú játékokat készítenek. ;)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#20) Heroes fan válasza ribizly (#19) üzenetére


Heroes fan
őstag

Ja értem, attól függ mert mindent megnézek a sztori közbe.

(#21) Wesder válasza Heroes fan (#6) üzenetére


Wesder
félisten

PS3 emulàtor... Helyből, vagy nekifutàsból?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#22) Wlac


Wlac
Ármester

Most én nem értem a helyzetet. Ha játszani akarsz a második résszel, ahhoz kell PS4. Ha van PS4, akkor elérhető az első rész is. Mire kell az emulátor?

“The wha-"

(#23) oriic válasza Wlac (#22) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt én sem értem. (Amúgy is a PS3 emulátorral sem megy a játék még rendesen, alig pár FPS-t tud a program)

Live-Die-Respawn

(#24) Scholes9 válasza Kendek (#2) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én sem, remélem idén megjelenik :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#25) Wesder válasza Wlac (#22) üzenetére


Wesder
félisten

A jàték àràt megspórolnà.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#26) Heroes fan válasza Wesder (#21) üzenetére


Heroes fan
őstag

Mivel már nincsen ps3 a piacon rég nem csinálnak évek óta rá játékot, így tök felesleges használtat venni.
Meg nincsen amire rákössem a tévére nem lehet mert akkor nem tudná anyám nézni a tévét. Meg mindig is pc-s voltam soha nem volt konzolom. Pár napig volt egy ps 1 azt ennyi volt.

Egy 2080TI-vel nem tudom hogy muzsikálna alatta, de egy 980TI-vel meghal alatta.

[ Szerkesztve ]

(#27) 30z.Samu válasza Heroes fan (#26) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ja, csak egy 2080Ti árából veszel jó pár PS3-mat és TV-t, amin tudnál játszani. :D Egyébként kiadták PS4-re is az első részt kicsit felturbózott grafikával és 60fps-el fut.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#28) melega válasza 30z.Samu (#27) üzenetére


melega
őstag

Ezt a játékot éln is nagyon várom sőt bejelentik E3-on ezt őszre, meg a Cyberpunkot mondjuk 2020-ra, a The LAst of Us part 2-őt előrendelem imádtam az első részt.

(#29) Drp81 válasza Heroes fan (#26) üzenetére


Drp81
aktív tag

A monitorodra is rá tudod kötni a konzolt ha van hdmi csatlakozója, nem kell ahhoz tv-t venned. Csak konzolt :D
Nekem megvan még a PS3-am, augusztusban végigjátszom én is újra az első részt. A remastered-et nem vettem meg..

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#30) freeknight válasza 30z.Samu (#27) üzenetére


freeknight
őstag

Hát, a 2080ti árából egy ps4 és egy tv is kijön, mellé még egy 15 éves rozsdamentes Corsa ;]
És akkor ps4-en az első mellett a második részt is ki lehet majd játszani. Szóval én sem értem minek ide az emulátor.

(#31) ribizly válasza freeknight (#30) üzenetére


ribizly
veterán

Hatalmas +1 :C

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#32) 30z.Samu válasza freeknight (#30) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ez is egy elgondolás, sőt.. :C

Sic Parvis Magna

(#33) Wesder válasza freeknight (#30) üzenetére


Wesder
félisten

Mert szerinte a jàték ingyen van, nem hiàba PC-s.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#34) Heroes fan válasza Drp81 (#29) üzenetére


Heroes fan
őstag

Pc-n sokkal olcsóbbak a játékok rá, és a konzollal az a baj, hogy amikor kijön egy új rá 2-3 év után már nem nagyon csinálnak rá címeket és a kukába landol, míg pc örök, csak bővíteni kell azt kész. 1 játéké meg felesleges venni. Főleg ha pc-n is meglehet oldani hogy működjön, és feleslegesen kidobni 150 ezret egy ps4 prora. Rá meg 30-40 játékot ami egyenként 20-30 ezer nem mindegy.

(#35) Wesder válasza Heroes fan (#34) üzenetére


Wesder
félisten

Nagyon el vagy tàjolva.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#36) b. válasza Heroes fan (#34) üzenetére


b.
félisten

folyamatos akciók vannak. Last Of Us remasteredet 5 euros áron vettem meg.,de minden játék elég hamar benéz olcsó kategóriába konzolon is.
Spidermant 3 hónapra a premeirre vettem 10 K ért de most is volt 7 K akcióban.. Detroitot 4 K ért vettem meg de még sorolhatnám, Uncharted és a többi játékot.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#37) 30z.Samu válasza Heroes fan (#34) üzenetére


30z.Samu
félisten

A lemezes játékokat simán tovább lehet adni, ha úgy gondolod hogy végigjátszás után nem fogsz vele játszani.

Sic Parvis Magna

(#38) Heroes fan válasza b. (#36) üzenetére


Heroes fan
őstag

Már a ps 4 is a végét járja lassan idén kijön az 5 is. Ha lenne ismerős a környéken kipróbálnám de én már a ciklus végefelé már nem költenék rá. Azt a pénzt most vidikarira és tápra kell költenem.

(#39) 30z.Samu válasza Heroes fan (#38) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az igaz, hogy a PS4-nek már nincs sok, viszont azt is vedd figyelembe, hogy 2013-ban dobták piacra. Ez alatt a 6 év alatt azért elég sok játék jött ki rá és 1-2 éve még van a konzolnak.

Sic Parvis Magna

(#40) b. válasza Heroes fan (#38) üzenetére


b.
félisten

miért ne lenne? Vagy nem értem mi köze ennek ezekhez a játékokhoz? Az új LOU is erre jön ki ha jól értelmezem a cikket...A ps3 ra is évekig jöttek játékok a ps4 mellett, itt meg van egy Pro verzió is.PS5 meg még sehol majd lehet jövőre talán.
Ha magadat akarod meggyőzni miért nem kell PS4 akkor ne tedd itt előttünk eza te dolgod. Ha játszani akarsz meg van rengeteg játék a PS4 eddigi pályafutása alatt a LOU-n kívül amit egy PC-s usernek hiba lenne kihagyni, ha vesz konzolt. Nem egy játék miatt vesz általában az ember konzolt. Használtan egy PS4 60 K, monitorra is rákötheted, a többi meg rajtad múlik.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#41) Shepard válasza Heroes fan (#38) üzenetére


Shepard
tag

"idén kijön az 5 is" - ez jó volt, kérlek mesélj még.. :D

Ps now megy pc-ről is tudtommal. Össz-vissz egy ps kar kell hozzá és 7 napig ingyen játszhatsz. Karácsony tájékán évről évre tartanak egy havi akciót. Valami 300-500 ropogós forintba kerül egy hónapra az előfizu (akinek volt már próba időszaka, vagy előfizetése) és utána lemondható. Szerintem bagó pénzért lehet ps játékokat próbálni.

[ Szerkesztve ]

(#42) Wesder válasza Shepard (#41) üzenetére


Wesder
félisten

Bàrmilyen xinputos controller jó hozzà.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#43) Heroes fan válasza Shepard (#41) üzenetére


Heroes fan
őstag

Az e3-on fogják bejelenteni úgyhallottam amikor kijön onnantól a 2-3 év és megcsappan majd a játékok száma.

(#44) hombre[EU] válasza Heroes fan (#43) üzenetére


hombre[EU]
veterán

#nonsense #halandzsa

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#45) 30z.Samu válasza Heroes fan (#43) üzenetére


30z.Samu
félisten

Oké jó. :D

Sic Parvis Magna

(#46) #80123904 válasza Heroes fan (#43) üzenetére


#80123904
törölt tag

a sanyi nem is lesz ott idén az e3-on

(#47) 30z.Samu válasza #80123904 (#46) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ez már biztosan a vég, ezek után egy játék nem fog jönni Ps4-re, hanem majd csak az 5-re. ;]

Sic Parvis Magna

(#48) Wesder válasza #80123904 (#46) üzenetére


Wesder
félisten

De ő jobban tudja mint a CEO szóval ott lesznek.:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#49) Heroes fan válasza 30z.Samu (#47) üzenetére


Heroes fan
őstag

Jönni fognak még csak egyre kevesebb. Most látva jó néhány címet ps4-ről szökni, így lehet, hogy ezt sem hagyják ki idővel azt nem kell csúcskártya meg hardver hozzá, a rendes futtatásához.

(#50) Wesder válasza Heroes fan (#49) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem addig hagyd abba, amíg megteheted.:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.