Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Walter_White


Walter_White
senior tag

Egyszerüen ezt én nem is értem, fel van sorolva a házaknál hogy elöl- hátul- oldalt - lent- fent - meg tudja a ....-ba hol befér 240-es meg 360-as radiátor, az oké hogy 10mm-es vastagságu AIO-s radik+Ventik beférnek, de miért nincs sehol 1db háznál se megemlítve hogy mekkora a max radivastagság ami befér...

(#2) SidCorky válasza Walter_White (#1) üzenetére


SidCorky
senior tag

Mert nincs megadva. :)

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#3) F34R válasza Walter_White (#1) üzenetére


F34R
nagyúr

Mert nem hiszem, hogy epitett vizre terveztek volna ezeket a hazakat...
AIO hutok radijai meg rendszerint vekonyak.

(#4) Walter_White válasza F34R (#3) üzenetére


Walter_White
senior tag

ez rendben is van, valoszinuleg aki teljes epitett vizben gondolkodik nem ez lesz a valasztasa, viszont a hazak 99.9%-ban nincs feltuntetve az hogy mekkora radivastagsagot tud fogadni, csak az hogy 120-240-360. Gyártóknak kellene ezt feltüntetni... akár azzal hogy csak es kizarolag AIO vizhutesre alkalmas, vagy 30mm-ig fogad radiatort felul, 45mm-ig elol stb.... bár lehet csak én vagyok ezzel igy. Na mind1.

(#5) Synthwave válasza Walter_White (#4) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Van, aki feltünteti, van, aki nem.

Ez pont ugyanolyan, hogy szeretnénk, ha mindenki olyan minőségű weboldalt működtetne, mint a Noctua (vagy a Shuttle), de csak hiú ábrándokat kergetünk.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#6) Predatorr


Predatorr
őstag

Egy elgondolás mentén csak találgatni lehet, megvalósítás egy elgondolás alapján születik. ;)

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.