Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fiATHaLON


fiATHaLON
őstag

Azért a konzolosokat is érte meglepi, ha azt hitték, őket
felépítésből adódóan elkerüli a fagyás, stb. jelensége a 4-nél.
Íme.

[ Szerkesztve ]

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

a 4 is olyan mint a többi...bugtenger és simán megunható..legalábbis számomra..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) fiATHaLON válasza Sirandrish (#2) üzenetére


fiATHaLON
őstag

Ezzel már így nem mertem megkínálni a cikkecske íróját... :DDD

(#4) Sirandrish válasza fiATHaLON (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

ez az igazság...tele van buggal ...aztán ha az ember elnézi azt neki...ahogy énis tettem akkor egy ideig nagyon ottvan...de egy idő után már elinditani sincs kedve...nálam így volt..a VC-nél is..az SA-nál is..és a 4sem kivétel...40-50%ig nagyon tetszett..utánna 3hétig el se inditottam..majd megkapta az uninstallt és el is felejtettem mint az összes többit:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) Feruendios


Feruendios
aktív tag

Sztem a tavalyi év legjobb játéka volt és gépigénytől tekintsünk el nálam is épen, hogy 24-26fps volt. De ez a Gta 3-nál is gond volt aztán a San Andreas mire kijött már az volt baj hogy túl gyenge a grafikája. Amúgy én is meguntam mert single végigjátszás után már semmi újat nem nyújt az elődeihez képest de ezeknek a játékoknak egyszer végük van.

[ Szerkesztve ]

Sajnos mar nincs magyar billentyuzetem :(

(#6) fiATHaLON válasza Feruendios (#5) üzenetére


fiATHaLON
őstag

Inkább úgy igaz, hogy egy idő után mindenki kiábrándul
belőle...(Nálam ez az első rész után bekövetkezett, a második már
kaptafa volt ném új megoldással, a többi meg 3D-be ültetett kínlódás,
ami még mindig a 2. rész alapkoncepcióiból nyűglődik.)
De mivel egyre többen jönnek a Földre, így mindig vannak tizen-huszonévesek,
akik "rá vok kattanva szvsz legjobb fegyó a raksi kilövsi" metodikával
nekiugranak majd a GTAXXVI-nak is... :DDD

(#7) X@b3e


X@b3e
addikt

Na ha már mindenki kifikázta a GTA-t, én megvédem :P
Nálam éppen az eleje volt mindnek nyögvenyelős, aztán belejöttem, elkapott a gépszíj és nem tudtam felkelni előle, míg végig nem toltam. És egyre jobban élveztem, ahogy "táposodtam" benne. Bugok nem érdekelnek, ez egy játék, nem vagyok szőrszálhasogató fajta. Vannak és lesznek is, de mire PC-n is megjelenik, már rég el is felejtem őket;]

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.