Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sicilian


Sicilian
addikt

Ha tudják, hogy "belső memóriája mindössze 256 MB" tényleg semmire nem elég, miért nem lehet bele többet pakolni, ezt soha nem fogom megérteni !

[ Szerkesztve ]

nothing is true everything is permitted..

(#2) Gomez86 válasza Sicilian (#1) üzenetére


Gomez86
őstag

hogy olcsóbb legyen. Tesznek bele 256-ot, így ki tudod próbálni a boltban. Ha tetszik akkor megveszed, és teszel bele egy akkora kártyát amekkora neked kell...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#3) Sicilian válasza Gomez86 (#2) üzenetére


Sicilian
addikt

Attól még nem lesz olcsó/olcsóbb, mert tudom, hogy még kártyát kell hozzá vennem.
Ejjj, ez a kurva marketing ! :)

nothing is true everything is permitted..

(#4) Gomez86 válasza Sicilian (#3) üzenetére


Gomez86
őstag

Hát te tudod. De ne magadból indulj ki. Valószínűleg te nem is vennél ilyen kamerát....

Amúgy az állításod igaz, ténylegesen nem lett olcsóbb, csak ahogy írod is: Ez a marketing

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#5) polika válasza Sicilian (#1) üzenetére


polika
senior tag

Ha benne lenned 16gb alapba akkor meg az lenne a baj hogy miért annyi, nekem elég a 8gb, vagy miért nem 32gb. Fogd fel úgy hgy 256mb jó a kipróbáláshoz, nem kerül szinte semmibe, és ami a legfontosabb TIÉD A VÁLASZTÁS hogy mekkora kártyával érzed magad jól. Illetve hogy MILYEN MÁRKÁT szeretnél belerakni, mellette az sem utolsó hogy LEHET hogy avn már egy rakat micro ssd-d mert fényképezel, videózol, és azokat is tudod használni, nem kell a masinával együtt még újat venni.

Asztal mellől lehet panaszkodni, de vásárlóként hidd ell 90%-ban az emberek örülnek a fentebb sorolt indokok miatt hogy NEM kell FIXEN megvenni egy nagyobb kártyát a géphez.

(#6) Dark Archon válasza polika (#5) üzenetére


Dark Archon
addikt

"LEHET hogy avn már egy rakat micro ssd-d mert fényképezel, videózol, és azokat is tudod használni, nem kell a masinával együtt még újat venni"

+1

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#7) daninet


daninet
veterán

Ezer ilyen van, és sajnos képminőségben alulmaradnak. Nagyon kevés kamera tudja a folyamatos rezgést normálisan kezelni. Most telefonrol vagyok, majd otthon keresek valami user videót (ha van már.. Marketing video gopronál is láttuk, hogy nem igaz)

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#8) vjozsef válasza daninet (#7) üzenetére


vjozsef
senior tag

El tudom kepzelni a 20e ft-os kategoriat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.