Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BiP


BiP
nagyúr

Jöhetne már 610-re is...

(#2) tibi683 válasza BiP (#1) üzenetére


tibi683
tag

Egyetértek :) De mint írták jövő év elején ugyis megkapjuk, és az a lényeg :)

(#3) Tigerclaw válasza tibi683 (#2) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Remélhetőleg már januárban kiadják.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#4) oszi666


oszi666
őstag

Tudom hogy mindenki megkapja januarban de ez akkor is furcsa, hogy nem a csucs 800 900 kapjak meg legeloszor hanem ez a leggagyibb. Altalaban az arszegmens masik oldalarol szoktak kezdeni a frissitest, nem? Sot az olcsokat ki is hagyjak. Kellene egy tablazat arrol, melyik wp7es lumiabol mennyit adtak el, mert azert az nem merem kijelenteni, hogy az 510bol a legkevesebbet

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#5) tibi683 válasza oszi666 (#4) üzenetére


tibi683
tag

Azért kaptam meg hamarabb a frissítést, mert friss modell, nem azért mert olcsó telefon :D
Szóval a frissessége az ok hogy hamarabb megkapta mint a régi csúcsmodellek :)
Ám ez is tiszteletre méltó, hogy egy gyártó nem sz*rja le a legolcsobb modelleket hanem azokra is megcsinálja a frissítést :)

(#6) BiP válasza oszi666 (#4) üzenetére


BiP
nagyúr

800-ra már kijött a 7.8, nem? Legalábbis néhány országban már beszámoltak róla, (asszem Hollandia) hogy felajánlotta a frissítést.

(#7) tibi683 válasza BiP (#6) üzenetére


tibi683
tag

Igy van :) sőt szinten minden Lumia készülékre elérhető a nem hivatalos frissités, sőt már magyar is a 7.8 (pl. már néhány 610 tulaj fel is tette, és müködik a bt transfer is akit érdekel :D )

[ Szerkesztve ]

(#8) zoo8800 válasza BiP (#6) üzenetére


zoo8800
veterán

"mezei" felhasználók még sehol nem kapták meg a frissítést.

rip and tear, until it is done

(#9) oszi666 válasza BiP (#6) üzenetére


oszi666
őstag

En ugy tudom, hogy azok csak teszt romok amik kijottek.

frissites alatt en hivatalosat ertek, szerintem a wp egyik elonye, hogy nem kell nagyon flashelgetni. Az olyan tompauserek, akik nem bladen nevelkedtek mint pl en, ezert szeretik :D

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#10) tomson67


tomson67
tag

Jó, hogy van egy olcsó Lumia, gratula a frissítésnek, csak épp kapni nem lehet sehol sem a készüléket. Vagy már elkapkodták... :)

[ Szerkesztve ]

I was trojan...

(#11) Ádám16 válasza tomson67 (#10) üzenetére


Ádám16
addikt

starting with India and China, and followed closely by other Asia-Pacific countries and South America.
Európa tervben sem volt. (Ha erre gondoltál egyáltalán, de ha esetleg Kínában élsz, és sajnos nem tudsz venni sehol, mert mindenhol elfogyott, akkor elnézést a félreértelmezésemért.)

(#12) tomson67 válasza Ádám16 (#11) üzenetére


tomson67
tag

Erre gondoltam, de biz' isten nem tudtam, hogy Európa kimaradt a jóból.:-) De mondjuk itt Lhászában , ahol élek, kevés az infó és minden oly' hamar elfogy...:-)

I was trojan...

(#13) Ádám16 válasza tomson67 (#12) üzenetére


Ádám16
addikt

:) szép hely.

(#14) hdanit610


hdanit610
aktív tag

A 7.8-ban benne van már a wifi hotspot lehetőség? Én emiatt (is) adtam el a 710-as Lumiámat anno.

(#15) BiP válasza hdanit610 (#14) üzenetére


BiP
nagyúr

Nsm tudom, mit hianyolsz, de wifin netet osztani egy 7.5-ös 610-es is tud.

(#16) tibi683 válasza BiP (#15) üzenetére


tibi683
tag

Ígyvan :D

(#17) hdanit610 válasza BiP (#15) üzenetére


hdanit610
aktív tag

A mobilnetem akartam wifi hotspotként megosztani, ha olyan helyen vagyok. Ez a Lumia 710-en tiltva volt szoftveresen, amire úgy volt, hogy jön egy frissítés, ami bekapcsolja ezt a lehetőséget. Nem így lett, így eladtam. Aztán olvastam, hogy a butább 610-es eleve ezzel a lehetőséggel jött ki, ami rendkívül bosszantott, ezért az egész WP7-et hanyagolni kezdtem. Androidban már a 2.2 Froyo-tól alapból ment ez a funkció és még iOS alatt is megy valamelyik verziótól (azt hiszem a 4-től).

(#18) shteer válasza hdanit610 (#17) üzenetére


shteer
titán

a legutolsó 7.5 frissítés óta van netmegosztás

..szerintem jónak tűnik

(#19) Blindmouse válasza shteer (#18) üzenetére


Blindmouse
senior tag

szolgáltató/telefonfüggő :(((

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#20) shteer válasza Blindmouse (#19) üzenetére


shteer
titán

melyik hazainál nincs?

..szerintem jónak tűnik

(#21) AMD Power


AMD Power
titán

Sajnos ez is csak 256MB RAM-al lesz így nekem nem jó. :(

(#22) mukibuci válasza AMD Power (#21) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ráadásul a repjegy árából bőven kijön a 920 is :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#23) Blindmouse válasza shteer (#20) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Fogalmam sincs nekem orange UK omnia 7-em van, azon nincs. Nem, nem volt már hazai amikor vettem.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#24) shteer válasza Blindmouse (#23) üzenetére


shteer
titán

az se lumia :)

..szerintem jónak tűnik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.