Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

Sose voltam oda a Motorolákért, de ez a gép szép, és valószínűleg jó is lesz :)
Nekem a HTC HD2-re hasonlít a kialakítása

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#2) rudymester


rudymester
senior tag

Nem kicsi az a kijező. Ekkora egy PSP lcd-je is és az már kicsit túlzásnak tűnik nekem a zsebemben.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#3) atike


atike
nagyúr

Ez egy brutális állat! :) Egyszerűen óriási az a kijelző...

Kell ekkora egy telefonnak? Ok, tv - videó - gps - játék... Ott mindenhol jól jön, na de amúgy? Meg mekkora akksi lesz benne?

(#4) Valzor


Valzor
aktív tag

Ízlések és pofonok: nekem a 4,3" batár :D a 3,5"-3,7" az ideális méret nekem. Perszebiztos nagyobb élmény ekkora kijelzőn netezni vagy videót, filmet nézni, de én ezt már túl nagynak érzem :DDD

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#5) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Tehát snapsdragon mellé a powervr proci?
Ez így elég jól hangzik, társítva a 16gb belső memóriával..
Mostani snapdragonos mobilok (desire és nexus) azért szopnak a játékokkal, mert nincs külön powervr chipjük, és a játékok nagy része iphone port, aminek meg van.. :(

Lusta vagyok visszaolvasni, de ezen felül bővíthető lesz a mem?

Mondjuk meg kéne oldani, hogy ne csak fat32-őt kezeljen az android, és akkor máris nagyobb értelmet nyer a 16gigás tár és az 1080p lejátszási képesség hdmivel karöltve..

Még a végén lehet, hogy lecserélem desire-t életem első motorolájára :D
Bár a sense hiányzonak:(
Csak legyen jó ára vagy dobjon ki gyorsan vmi hasonlót a htc de gyorsan!

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#6) Straw válasza Zirowe (#5) üzenetére


Straw
senior tag

Ez igaz, de a plusz grafikus chip az plusz fogyasztás is, és ha ekkora kijelzővel párosul szerintem abból jó nem sülhet ki üzemidő terén, persze a felhasználói élményről ez már nem mondható el.
Ha nem tesznek bele kb 2000 mah-s aksit akkor hiába szép meg jó, de nem fog kibírni egyetlen napot sem.

42

(#7) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

powevr??? micsoda gamek lesznek majd, a Sony lehúzhatja a rolót ;]
Előxőr a dreamcast jutott eszembe

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#8) D@niel válasza Straw (#6) üzenetére


D@niel
addikt

...1-2 hónapja volt a kezemben egy HD2, nem volt nagy user experience a kijelző végett. A sense remek volt, csak 2 kéz kellett, hogy használjam. Semmi értelme az ilyesminek.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#9) m0py


m0py
tag

eleg durva gepnek tunik, gondolom az ara is olyan extra lesz, mint az a kijelzo. :D

(#10) Norbi21


Norbi21
senior tag

Húú mekkora :Y. Bár nekem ettől függetlenül bejön, a specifikáció meg üt szerintem.

(#11) chapo válasza D@niel (#8) üzenetére


chapo
tag

Ez a dolog aztán abszolút szubjektív, én pl simán tudom egy kézzel használni az enyémet, tehát nekem nagyon is van értelme....

(#12) Straw válasza D@niel (#8) üzenetére


Straw
senior tag

Ez elég ember függő, de pl video nézésnél ne mond nekem hogy jobb egy 3,5"-os mint egy 4,1"-os, csak akkor van para ha a film felénél lemerül :D

Amúgy hétköznapi használatra ez már nekem is nagy de attól még jó telefon, ugyanúgy mint a HD2.

42

(#13) Nyx89


Nyx89
aktív tag

Mit takar a hamarosan? Úgy érzem megszületett az első számomra ideális android..:)

(#14) _szantos_


_szantos_
csendes tag

Kicst nyírálhatnák már a gyártók az érintős készülékeknél kijelző körüli "sallangot". Nem attól nagy, hogy 4,3", hanem ami még mellette van...

OFF: Laptop kijelző káva dettó. Minek (pláne netbookra) 2-3 cm-es keret ?!

(#15) Zirowe


Zirowe
nagyúr

És vajon tft vagy amoled? :U

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#16) Straw válasza Zirowe (#15) üzenetére


Straw
senior tag

Nem csak ez a kérdés, hanem ahogy a cikkben említve van, a processzorról sincs még semmi pontos infó.

42

(#17) Straw válasza Straw (#16) üzenetére


Straw
senior tag

(#18) Zirowe válasza Straw (#17) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Akkor rossz a mobilarénás cikk, mert ott snapdragon van írva..
Pedig hogy örültem volna neki:)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#19) Probber


Probber
őstag

Hát, hogy ez mekkora buflák. Lassan a mobil szó jelentése is megszűnik ezeknél az ultra nagy készülékeknél.

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#20) Straw válasza Zirowe (#18) üzenetére


Straw
senior tag

"Qualcomm Snapdragon processzort és HDMI kimenetet is kapott. A várhatóan júniusban vagy legkésőbb júliusban bejelentésre kerülő készülék más források szerint Texas Instruments OMAP3630 processzort és 1080p felbontású videók lejátszására is alkalmas, 800 MHz-es PowerVR SGX530 grafikus processzort is kínál majd."

Nem rossz ez, sőt... :D

42

(#21) Zirowe válasza Straw (#20) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Korán reggel olvastam és nem néztem vissza :P
Csak a snapdragon maradt meg bennem élesen :D

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#22) babosmiki


babosmiki
addikt

Nekem a HD2-nél nagyobbnak tűnik, pedig már az sem kicsi!

"Galaxy Z Fold5" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#23) Flash86


Flash86
tag

Én a Legendről váltottam Milestonera, és nagyon hiányoztak a Senseben megszokott fícsörök, az alap Android nekem kicsit butának tűnik, aztán most hogy megvettem a Desiret megint imádom használni.

"Kezdetben vala a sötétség, és ahogy nézem, az is maradt"

(#24) LA_COSTE


LA_COSTE
senior tag

Egy kezdő árat is jó lenne tudni.

(#25) Straw válasza LA_COSTE (#24) üzenetére


Straw
senior tag

Szerintem nyugodtan kalkulálhatsz a HD2 árával.

42

(#26) EczkE


EczkE
addikt

Nem semmi gép, szép nagy. :K Sajnos még nem volt kezemben 4,3" kijelző, de már érdekelne, hogy élőben mekkora is. :K

Asszem mindenféleképpen!

(#27) Gengi válasza EczkE (#26) üzenetére


Gengi
senior tag

Rajzold le egy papírra :).

Volt egy blog amin leírtam az álom készülékem. Lassan közelítünk hozzá. Valahogy kezdem azt érezni ,hogy ezek a készülékek megérik majd az árukat és ténylegesen egyre több mindenre használhatóak. Hála a nagyfokú integritásnak.

Az árával még nem igazán lehet kalkulálni. Biztosan nem lesz alacsony ,de ha azt nézzük ,hogy a Milestone (a mobilarenás tesztet követően) 120 K volt kb (A boltokban). Ez itt is reális lehet.

De ilyenkor van a bőség zavara rengeteg nagyon jó készüléket mutattak be mostanában és mikorra ez is kijön már a tegra-s ,Android 3.0-s készülékek lesznek porondon.

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#28) joey04 válasza Zirowe (#15) üzenetére


joey04
titán

ha jól tudom ekkora amoled még nincs, ez lenne az első ekkora amoledes készülék. remélem nem lesz az, hanem marad tft

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#29) babosmiki válasza joey04 (#28) üzenetére


babosmiki
addikt

Remélem amoled lesz! :D
De szerintem a Samué lesz az első ekkora kijelző,
mivel úgy tudom ők gyártanak másoknak is!

"Galaxy Z Fold5" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#30) joey04 válasza babosmiki (#29) üzenetére


joey04
titán

De szerintem a Samué lesz az első ekkora kijelző,
tuti, bár szerintem szerencsére leállnak az amoleddel, és áttérnek a samoledre

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#31) Integra válasza joey04 (#28) üzenetére


Integra
titán

mi van vakegér? még mindig szar a szemed?:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#32) c0p1


c0p1
tag

a batármindenségit neki. mindenestre nagyon jól néz ki:) ez egy androidterminátor:) komoly tudása lesz,csak hát ja.. az üzemidő,ami kérdéses...

(#33) babosmiki válasza Integra (#31) üzenetére


babosmiki
addikt

:C

"Galaxy Z Fold5" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#34) PB válasza Probber (#19) üzenetére


PB
tag

ezért tartok a PDA-m mellett egy nokia 6310-et beszélgető telefonnak:D

(#35) plus44


plus44
veterán

Nem kicsi, maradjunk ennyiben.:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.