Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rankesz


rankesz
veterán

A pletykák szerint Cortex A9 2 magos proci lesz benne... meglátjuk. Szerintem csak egy Átkozmetikázott Galaxy S lesz.

(#2) jacis válasza rankesz (#1) üzenetére


jacis
nagyúr

Annak nem hiszem, hogy túl sok értelme lenne. Biztos dob egy nagyot a google.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3) Segal válasza rankesz (#1) üzenetére


Segal
veterán

Átmenet lesz a februárban bejelentésre kerülő új csúcstelefon és a Galaxy S között szóval szerintem érdemes várni 3 hónapot igazán nem a világ vége de az MWC-n bejelentésre kerülő SOKKAL durvábban hangzik mint a Nexus S....

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4) rankesz válasza Segal (#3) üzenetére


rankesz
veterán

Ugyanakkor ha kicsit visszatekintünk, láthatjuk hogy mi volt a Nexus One esetében, kijött januárban, mindenki wáááááooh, aztán rá 4 hónapra kijött az ugyan erre az alapra építkező, kicsit finomítottt Desire.

(#5) t72killer válasza jacis (#2) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ha a GPS jó lesz benne, akkor máris jobban megéri, mint a galaxy S...
Persze 3 hónap nem a világ, kiváncsi vok, mi jön jövő tavasszal. Engem inkább egy szuper-energiatakarékos példány érdekelne, ami 2 teljes napot elvisz aktív használat mellett (pl egy egész nap navi, másik egész nap wifi/3G) prociból elég lenne 1 cortex a9 mag is 800MHz-en...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#6) Vagany válasza t72killer (#5) üzenetére


Vagany
őstag

Jól átvariálták az alsó érntőgombsort :DDD .

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#7) t72killer válasza Vagany (#6) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Hűdenagyfejlesztés :U :F

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#8) Pompi válasza rankesz (#4) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Viszont nagyon úgy néz ki, hogy ha hosszú távú Android frissítéseket szeretne az ember, akkor a Nexus One eddig a befutó, nem véletlenül (a Desire is hamar trónfosztott lett). Jó kérdés, hogy ez a Nexus S most mennyire Samsung és mennyire Google. Ha úgy áll mögötte a Google, mint a Nexus One mögött, akkor jó. Én ha tehetem nem teszem ki többet magam a gyártók kényének a frissítések terén.

Feel Good Inc.

(#9) Taybore


Taybore
aktív tag

Szokás szerint megint csodása éles képeket láthatunk egy még meg nem jelent telefonról. Könyörgöm ez már csak marketinges néphülyítés! Ha valakinek annyi ideje és lehetősége van, hogy kézbe tudja venni az eszközt, hogy több oldalról is lefotózza, akkor mi a francért remeg a keze? Ilyenformán simán lehetne értelmes képeket is csinálni. Persze simán el tudom képzelni, hogy direkt utólag Photoshopolták meg a felvételt, mert ilyen ratyi minőségű fényképezőket már külön keresni kell. :W

(#10) Carlas válasza t72killer (#5) üzenetére


Carlas
senior tag

Hát baráton nem tudom mi a gond a galaxy s GPS-el nekem tökéletes 2 perc alatt talál műholdat. Program: Motonav,ndrive

[ Szerkesztve ]

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#11) D@niel válasza rankesz (#4) üzenetére


D@niel
addikt

Azt akarod hangsúlyozni, hogy a Nexus One csak egy ideig volt "divat"? Remélem nem, mert akkor biztos nem voltál tavaly áprilisban a mobile meeting-en, főleg nem a HTC részlegnél (ott ugyanis kb. mindenki azt kereste).

És valszeg kevés külföldi telekommunikációs oldalon, ill. videoban látod mennyire aktuális még mindig a GooglePhone.

Én speciel nem örülök neki, hogy a Samsung gyártja a folytatást.

Képminőséggel kapcsolatban: igen, direkt van lebutítva a kép ;) Nem, véletlenül sem a rossz lencse végett :)

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#12) AS


AS
félisten

* ArmV7 CPU – Could be Dual Core
* Open GL ES Supported
* 512 or 328MB Ram (Not 100% known)
* 1GB or 2GB Internal Memory (Not 100% known)
* 800×480 Screen Resolution
* 4″ Screen Size
* SuperAmoled2 – Possibly
* 720P HD Video
LINK

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#13) kristof83


kristof83
aktív tag

ugyanaz az unalmas samsung forma.... :W

(#14) t72killer válasza Carlas (#10) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Manapság hidegindításról néhány másodperc a standard... Perceket az öreg Kaiserem szokott szenvedni, míg holdat talál.
A pontosságnak meg a dGPS korában illik 10m alatt lenni.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#15) Integra válasza Pompi (#8) üzenetére


Integra
titán

ez igaz. az a nagy szerencse a desire esetében hogy mivel ugyanaz mint a nexus, ezért simán rá lehet majd hekkelni a 3.0-t is, ha a tetű htc nem akarja már engedni.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16) roti86 válasza Carlas (#10) üzenetére


roti86
őstag

2 perc az sok! + a pontosság nem megfelelő.

(#17) devast válasza rankesz (#4) üzenetére


devast
addikt

Ha a finomítás alatt azt értik, hogy szétbarmolják rfs-el a fájlrendszert, akkor abból inkább nem kérek.

(#18) antim


antim
tag

Remélem, hogy csak egy átkozmetikázott Galaxy S az új gugli telefon,
mert akkor GS-re is hamar jöhet a 2.3 :K
(Ha nem... még mindig 2.1 a hivatalos :((( )

(#19) Erika10


Erika10
tag

Ez csúnya nagyon csúnya !!!! :W várok három hónapot.
ez a gép egyébként sokkal jobban tetszik :D

[ Szerkesztve ]

Nem az a ciki, ha nem tudsz, hanem az, ha nem is akarsz…

(#20) plus44


plus44
veterán

Jól átvariálták a homescreen-t... Kicsit már uncsi így....

“This is where the road crashed into the ocean...”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.