Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) amanoba


amanoba
őstag

úú nem kicsi :)

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#2) Probber válasza amanoba (#1) üzenetére


Probber
őstag

Persze nem kicsi, de ne feledd, egy 4S-t fognak közre, az pedig csak 3,5"-es. :)

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#3) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Én megelégednék ezzel a mérettel.

A jelenlegi is 3,5es - és minden téren kezelhető.
Kis kezem miatt nem kellene egy péklapát.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#4) siti válasza amanoba (#1) üzenetére


siti
senior tag

nem olvastam, csak reflexből rávágtam a képről, hogy a középső az tiszta iphone koppintás. :B

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#5) atika88


atika88
senior tag

Érzem az Apple már morzsolja a markát és készül egy jó kis perre, hogy ellopták az iPhone 4/4S/5 design-t :))

(#6) HuMarc


HuMarc
addikt

Még mindig tetszetős! :K

(#7) Gregorg


Gregorg
tag

annak is a kezére csapnék, aki felrakta az álmennyezetet.

Honor 8, Chuwi Hi10 Plus , Ryzen 2600, 16 GB 2666 Mhz DDR4, 1060 6Gb - PUBG nick: ColdGreg

(#8) amanoba válasza Gregorg (#7) üzenetére


amanoba
őstag

hááá :DDD :C

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#9) kutkut


kutkut
addikt

A kijelző nem tűnik túl nagynak, ellenben a kijelző körüli kerettel... Ez szerintem indokolatlanul nagy a mai készülékek mellett... :/ Kicsit a padfone-ra emlékeztet.

Meizu MX3 32GB

(#10) #06658560 válasza Gregorg (#7) üzenetére


#06658560
törölt tag

Néztem, hogy ez most építökocka modell, vagy a BB-re is csempék jönnek guinak? De valóban igen trehány az épületgépészeti munka.

(#11) youngboy válasza Gregorg (#7) üzenetére


youngboy
senior tag

+1

(#12) buvartacsko válasza atika88 (#5) üzenetére


buvartacsko
addikt

Őszintén gratulálok. Megérdemled a Nobel díjat annyira okos vagy.

(#13) #Morcosmedve válasza Gregorg (#7) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

haha köszi, jót "sírtam" :D :D :D (tényleg koppintás szaga van -gomb)

© asszongya'hogy

(#14) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Tetszik csak ne lenne szifon formája.

(#15) bladegery


bladegery
senior tag

Hány "újabb fotókon" hír lesz még szerencsétlenről?

gergely-szabo.com

(#16) Integra


Integra
titán

most nem azért, de az almának ezért kéne perelni, nem a samsungot...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17) Polarstar válasza Integra (#16) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Áááááá....

Az egész semmit sem ér, ha nem a magyar gyárból nyomják a képeket. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18) SPY0817 válasza Integra (#16) üzenetére


SPY0817
aktív tag

Ami késik nem múlik..

BBnek már csak az hiányozna a nyakába egy romba dőléshez.. :D

| Xbox Series X | iPhone 13 Pro | BF5 | Forza Horizon 4-5 | Guild Wars 2 | Valami nagy okosság. |

(#19) Luck Dragon

Kiprobálnék már egy Z10-est. csak maga rendszer miatt ,a telefon forma világa nem tudott meggyőzni,nem tudok vele megbarátkozni. de lehet élőben más lenne a véleményem. Csak tudnám mikor lehet már kapni :F

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#20) Polarstar válasza Luck Dragon (#19) üzenetére


Polarstar
nagyúr

25 nap múlva megtudod.

Vágd a centit! :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#21) culas25


culas25
tag

Kinézetre eddig jobban bejön, mint bármilyen más teló a jelenlegi piacon. Tényleg nagy a ház a kijelzőhöz képest, de nekem épp ettől tűnik olyan komolynak. Az iPhone számomra játéktelefonnak tűnik a két BB mellett, valami belső késztetést érzek, hogy ha választani kéne, a BB-ért nyúlnék. De a Samsung-oknál is jobban tetszik, az S3 formavilág már-már femininnek tűnik ehhez képest.

(#22) Ace owner


Ace owner
addikt

De jó lesz majd ha aprón szeretnék ilyet keresni, beírom BB X10 és kiadja a millió X10 miniket.. :C

Galaxy Fold 4

(#23) NGA


NGA
addikt

Ha letakarom a blekböri feliratot, akkor tisztára Xiaomi Phoine M1. Legalább valami egyedit terveztek volna, nem ilyen tucatformát. Minden kinai gyártó ilyen dzsunkatervet csinál már.
[link]

(#24) Sebright válasza culas25 (#21) üzenetére


Sebright
csendes tag

azt hogy a nagyobb telefonért nyúlnál, azt hívják hogy szupernormális kulcsinger :D

https://www.google.com/search?q=inger+kakukk&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official#hl=en&sugexp=les%3B&gs_rn=1&gs_ri=tablet-gws&pq=inger%20kakukk&cp=9&gs_id=3u&xhr=t&q=szupernorm%C3%A1lis+inger&pf=p&sclient=tablet-gws&tbo=d&rls=org.mozilla:en-US%3Aofficial&biw=1280&bih=414&oq=szupernor&gs_l=&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&bvm=bv.1355534169,d.Yms&fp=ddab78ce2e417ee3&bpcl=40096503

[ Szerkesztve ]

(#25) tib85


tib85
tag

szerintem nagyon szép. az meg,hogy tiszta iphone koppintás,vitatnám. igazából milyen legyen?a kijelző megszabja az arányokat. Ha a sarkai nem lennének lekerekítettek akkor meg nokia lumia 800 koppintás nem?

nagyon nem lehet már olyan telefont készíteni,ami semmire nem hasonlít. Egyébként nagyon korrektnek tűnik, keressetek videókat a működéséről, eléggé penge.

(#26) aram01


aram01
nagyúr

markolásznám már :)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#27) tib85


tib85
tag

http://global.blackberry.com/blackberry-10.html

érdemes nézegetni itt is, nem semmi ez a rendszer...

(#28) Atyus


Atyus
tag

Mind a három telefon Windows-os?
..mindegyik felületén csampéket látok.. :-)

A programok csak algoritmusok, mint ahogy az emberi lények is csak vegyi anyagok halmazai.

(#29) válasza Polarstar (#3) üzenetére



őstag

Több lány kezében látok tepsiket mint másnál, és egyáltalán nem gáz. Szerintem alap funkciója eléred egy kézzel is a jól kitalált gesztusokkal, lásd feloldás telefonálás, stb. A többihez meg mindenki két kezet használ, és gyorsabb is úgy gépelni. Inkább azt a gondolatot erősítsd, hogy mennyivel jobb lesz rajta a térkép, 3D-s játékok, vagy BB Hab olvasása stb.

(#30) válasza Polarstar (#17) üzenetére



őstag

Állítólag Dunaföldváron már három cellán is megindult a tömeggyártás. :D

Integra

1. Nem fenyegeti az Apple piacát, úgy mint a Samsung
2. Ez nagyon messze áll a "vásárlók megtévesztése„ jogi vádtól.

[ Szerkesztve ]

(#31) Maateeo


Maateeo
aktív tag

Mindig csak újabb fotókon a BB újdonsága, én mostmár hivatalosat is szeretnék!

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#32) tib85


tib85
tag

azt hiszem itt eléggé jól látszik ,hogy egy kézzel is tökéletesen kezelhető:

http://www.youtube.com/watch?v=7Ccjxxs24d4

(#33) tybsen válasza (#29) üzenetére


tybsen
addikt

Nagyon szimpatikus a rendszer, a keszulek pedig jol nez ki, nekem is egy az egyben iphone, de ha ezt igy vegig tudjak vinni, engem nem zavar. Persze android utan egy kötött rendszer, amit az embernek ugy kell hasznalnia, ahogyan azt a keszitoi megalmodták.. legalabbis nekem igy jott le az eddigi infok alapjan.

Amire nagyon kivancsi vagyok, hogy a google alkalmazasai elerhetok lesznek-e, mert a windows phone-os cirkusz (naptar, youtube, gmail) utan nem csodalkoznek, ha a google elobb vagy utobb nem "tamogatna" a BB-t mert alapvetoen nem tunik rossznak a rendszer es akar alternativa is lehet.

Vajon a 10-re is havidijas lesz a BB szolgaltatas?

[ Szerkesztve ]

(#34) Polarstar válasza tybsen (#33) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Nem gondolom, hogy a gugli kizárja a berrit.
a szolgáltatások továbbra is havi dijjasak lesznek, de lesz árrendeződés - lefelé.

Minden mást a hivatalos bemutató allat fogunk megtudni, és utána a szolgáltatóktól is.

Mondjuk érdekes lenne, ha a világon mindenüt menne lefelé a szolgáltatás ára, kivétel nálunk. Bár ez nem lehetetlen.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#35) Maateeo válasza tybsen (#33) üzenetére


Maateeo
aktív tag

Nem valószínü, hogy tiltani fogja, mivel a BB a jelenlegi portfólióval és részedeséssel nem számít valós konkurensnek a Droidnál.

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#36) tybsen válasza Maateeo (#35) üzenetére


tybsen
addikt

Remeljuk, hogy tenyleg igy lesz - bar a wp reszesedese sem tul nagy, megis az van, ami. :( Mindenesetre drukkolok a BB-nek, hogy ne tunjon el es sikeruljon kicsit novekednie.

(#37) izécske


izécske
csendes tag

ebből per lesz :))

Aw, yeah.

(#38) Maateeo válasza tybsen (#36) üzenetére


Maateeo
aktív tag

Csak a BB várható fejlödési ütemével szemben a WP jóval gyorsabban fejlödik, és lassan de biztos helyet szorít magának az eddig két fösnek (Apple,Google) számító piacon.

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#39) Polarstar válasza izécske (#37) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Hogy a fenében lesz ebből per? (középső gomb?)

A samura lehetett mondani, hogy veszélyezteti azapple eladásait.

A Berry hol? Azaple egy hónap alatt többet ad el, mint a RIM!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#40) Иван válasza izécske (#37) üzenetére


Иван
őstag

Az Apple levédette a perelést lehetőségét, és ha mások perelnek mást, azt az Apple perelheti. ;]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#41) HuMarc


HuMarc
addikt

@Mindenki aki az Apple-ről és a perekről beszélget: Lehet, hogy az Apple megvette a RIM-et és ezért van minden második kém(?)fotón iPhone mellett ábrázolva :D

(#42) válasza tybsen (#33) üzenetére



őstag

Persze, hogy elérhetőek lesznek a Google alkalmazásaik (natív)

- Google sync (exchange) email, naptár, névjegyzék kb. 1:10mp-nél:[link] mindez a BB hub-ba integrálva.
- You Tube, HTML5, böngészőbe beágyazott videólejátszó, és külön app
- Google Maps [link] Ez még a régi dev alfa, de volt egy videó, amit töröltek, azon a Londodnon futott a legújabb Maps, és mutatták a teljes interfészt, mindent tudott. Ezek 30.-a után lesznek publikusak.

Így néz ki szétszedve. [link] Z10, azaz London.

A BIS/BES-t szolgáltatásokra bontják, és egy részük ingyenes lesz, többi pedig alacsonyabb díjszabású.

(#43) izécske válasza Polarstar (#39) üzenetére


izécske
csendes tag

úgy, hogy ez pont úgy néz ki egy kis túlzással mint egy nagyobb iPhone.. és ha ezt almájék meglátják biztos kitalálnak valamit hogy inkább magukat reklámozzák.

Aw, yeah.

(#44) izécske válasza Polarstar (#39) üzenetére


izécske
csendes tag

Nem úgy értette hogy a BB fogja beperelni az applet..

Aw, yeah.

(#45) Polarstar válasza izécske (#44) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Kétlem, hogy lesz per.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#46) Johnny194


Johnny194
aktív tag

tetszik a rendszer is, meg a telefon is, csak kicsit nagynak tűnik. nem tudjátok, mekkora a kijelző?

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#47) válasza Johnny194 (#46) üzenetére



őstag

A London (Z10) kb. 5' de ha neked ez nagy, akkor nézd meg a Lagunát ami 4,2' Persze mostanában nem beszélnek róla, lehet, hogy ki sem adják, de még áll a zászló.

[ Szerkesztve ]

(#48) Johnny194 válasza (#47) üzenetére


Johnny194
aktív tag

igen, az nagy :K

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#49) Иван válasza Johnny194 (#48) üzenetére


Иван
őstag

Menj a qwerty-re. Nekem az lenne a választásom. :K

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#50) Johnny194 válasza Иван (#49) üzenetére


Johnny194
aktív tag

hát az, hogy BB-t vegyek, még elég messze van :)
nagyon tetszik a hardver meg a szoftver is, csak két hátulütője az alkalmazásbolt, na meg az ára

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.