Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Valamivel be kell törni az 50$-os iphone-klónokra izguló délázsiai tinédzserek piacára.

x2: az árkategória a fontos, és hogy egy ismert név legyen a dobozon.

#3: korrigáltam:R

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#2) Graphics válasza t72killer (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát ez nagyon hasonlít egy iPhone-ra tényleg :DDD. Nem.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) galaxys80 válasza t72killer (#1) üzenetére


galaxys80
veterán

A Panasonic mobilos üzletága remekül elvan, csak az a kár, hogy kizárólag az indiai piacon mozog.

(#4) Juhaszatti válasza t72killer (#1) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Ez még iPhone klónnak is gyenge. Ezt legfeljebb egy 95 éves félszemű indiai matróna nézné iPhone-nak, ha tudná mi az. De szemből még ő sem.

(#5) Viktor0610 válasza Juhaszatti (#4) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Honnan tudod, hogy ő nem egy 95 éves félszemű indiai matróna? ;]

Az interneten bárki lehetsz! :D

Samsung Galaxy A54

(#6) t72killer válasza Viktor0610 (#5) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:P

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#7) zorzy4


zorzy4
őstag

Részemről lenne, igény itthon, közép és felső kategóriás, Pana telefonokra is. Nálunk a legtöbb műszaki cikk az. Dect telefon, tv, stb.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#8) opr válasza zorzy4 (#7) üzenetére


opr
veterán

Reszemrol is, valahogy a panasonic szamomra mindig is azt jelentette, hogy csillivilli giccs es felesleges hulye flanc nelkuli eszkoz, ami azt teszi, amit iger, de azt kiemelkedoen jol, hosszutavon megbizhato minosegben, logikusan, egyszeruen. :K

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#9) Bossyy


Bossyy
tag

Nem bántási célból írom, de ez a hír kb. annyira érdektelen, mintha megtudnám egy zenei site-on, hogy kűlső Winconsinban 3 gyerekkori jó barát összeállt és az egyikük garázsában felvettek egy demót, amit a haverok meg is hallgathatnak. Komolyra fordítva a szót, a Panasonic ugyanúgy leírta magát, mint mondjuk az Akai.....1GB RAM ot tenni 2018 ban egy telefonba?
Éppen reggel nézegettem egy Navon Infinity nevű telefont a Tesco akciós pulton. Már abban is 2/16 a memóriakiosztás, van benne újjlenyomat - olvasó HD kijelző, dupla kamera (13MPX) és LED , Dual SIM és mindez garanciával együtt 22 ezer forint. Ebből még le is beszélhető valamennyi a vele kapott SIM kártyával, sőt még némi adatforgalom is jár.
És ez a Tesco akciós alap, ennél lejjebb már nem szabadna menni.

[ Szerkesztve ]

(#10) atike


atike
nagyúr

Szerintem annyira nem kár, hogy ez is csak az indiai piacon van... :U

(#11) Rothmanakos


Rothmanakos
tag

A Panasonicnál nagyon utálhatják Indiát, ha ilyen 1 Gb RAM-os telefonokkal kínozzák ott a jónépet :D

Sony Xperia Tablet Z2, Sony Xperia Z2 (korábban Sony Xperia S, Nokia C7, Nokia N8)

(#12) ates válasza atike (#10) üzenetére


ates
aktív tag

+ 1. Valoszinűsítem, hogy ezekből sok ott sem fogy, hiszen a Xiaomi, Huawei, stb az alsó kategóriával elég jól lefedi a piacot, talán mindent már ők sem vesznek meg.

(#13) moleculez válasza opr (#8) üzenetére


moleculez
veterán

Ezelőtt 20evvel, ma csak egy a sok közül. Kb annyira veszem komolyan, mint egy Kodak, vagy Pepsi telót.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#14) TIT válasza Bossyy (#9) üzenetére


TIT
veterán

Az Akai már 100 éve leírta magát minőségben is,a pana nem.

(#15) Cogwheel71 válasza TIT (#14) üzenetére


Cogwheel71
tag

Ez csak részben van így! Az Akaival azért céltalan példálózni, mert amit ma ezen a néven kapni, annak semmi köze az eredeti céghez, ami gyakorlatilag megszűnt. A nevét használják csak, sajnos érdemtelenül. A Pana más tészta, hatalmas cég még mindig, de ők is a bevétel és a költséghatékonyság foglyai, ha nem gyártanának ilyen olcsó ,, vackokat" akkor valószínűleg már csődbe mentek volna...

[ Szerkesztve ]

(#16) jeni


jeni
félisten

Jobb is ha nem jön be a Panasonic a mobillal ide. Nívótlan lenne idehaza azzal a tudással! Indiában elfogadott az a kategória!
Európában nem lenne szakmailag sikeres! 25 ropiért 1GB rammal Androidon semmire sem lehet menni.

(#17) Viktor0610 válasza jeni (#16) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Egy giga rammal -akárnennyibe kerül-, semmire nem mész droidon... ;]

Samsung Galaxy A54

(#18) jeni válasza TIT (#14) üzenetére


jeni
félisten

Boccsi

Az AKAI 25 éve még nagyon komoly HIGH Tech cég volt!

(#19) opr válasza moleculez (#13) üzenetére


opr
veterán

Hat igen, nem ma volt mar, bar En nem kifejezetten a telefonokrol beszeltem, hanem ugy a panasonic markarol altalaban, regen imadtam, mara elegge eltunt, nem tudom mi tortenhetett. :(

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#20) jeni válasza opr (#19) üzenetére


jeni
félisten

Az innovációs gárdát, a fejlesztőket,a kutató labort úgy ahogy megszüntették. Sőt már igazán Japán már nem tud felmutatni újdonságokat.
Biztosan nem a pénz hiány az oka.
Dél Korea,Kína és részben Amerika ebbe élen jár bár az utóbbi 95%-ban Kínában üzemelteti az üzemeit.
A lényeg olcsó bóvli kell a népnek,ebben meg nincs nagy haszon.

(#21) pengwin válasza zorzy4 (#7) üzenetére


pengwin
addikt

& (#8) opr
És mégis miért akarjátok, hogy még egy hajdani nagy márka "legyen jelen" a hazai piacon szitázott kínai és indiai vackokat árulva?

Ezt a Panasonicot is gyanítom a Micromax, a Lava vagy valami hasonló indiai gyártó készíti, csak van névhasználati joguk hozzá.

Üdv, pengwin

(#22) opr válasza pengwin (#21) üzenetére


opr
veterán

Nyilván azt mondtuk, hogy azt szeretnénk, ha még egy csingcsong-2 lenne a piacon panasonic szitával, véletlenül se arról beszéltünk, hogy milyen jó lenne, ha magára találna egy régi nagy márka, ami kiemelkedő volt megbízhatóságban és minőségérzetben is, ami ráadásul nem rohant az idióta konzumerdivat után. Ugyan, kizárt dolog, hiszen nekünk ennyi eszünk nem lehet, csak te vagy a helikopter, 1000%, hogy még egy matricázott fröccsentett dzsunkát akarunk, lehetőleg a többinél drágábban. :W

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#23) Graphics válasza jeni (#18) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az AKAI Electric Company 2000-ben megszűnt.

Maradt az AKAI Professional, amely ma is minőséget képvisel, de már nagyon szűk szegmensben.

A névhasználati jogot az előbbire eladták.

Nem értem, hogy értve hol jelenik meg? Ez a neve: Akai Professional, keress rá :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#24) jeni válasza Graphics (#23) üzenetére


jeni
félisten

és hol jelenik meg az az AKAI Professional minőség?

(#25) TIT válasza jeni (#18) üzenetére


TIT
veterán

De nem most,az kicsit régen volt,a sony is jókat gyártott régen,de 20 éve nem.
Az Akai=a gagyival már.
Legalább 25 éve nem is láttam nagyon akait,erről ennyit és ezzel foglalkozom.
1gb van a telóba és használható teljesen.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.