Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Fosnak akár egy snittet is mutatni. Tuti még egy centi sincs kész belőle.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Todd Howardnak a Fallout 4, de főleg a Fallout 76 óta azt sem hiszem már el, amit kérdez.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Még csak most hallottam először erről a Starfieldről, de nekem nagyon Osiris New Dawn beütése van.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#4) k-adi válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


k-adi
nagyúr

jaja, grafikus 1 már van, de tuti még csak most keresik a programozókat is :D amúgy ez valami rpg lesz? vagy mi? fps/tps nézet?

(#5) Plazmacucci válasza k-adi (#4) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én úgy tudom elder scrolls in space.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6) Wesder válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


Wesder
félisten

Ráér nem? 22.11.11 még messze van. Xbox E3 vagy max nyàr végén fogsz kapni gameplayt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7) Plazmacucci válasza Wesder (#6) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nem, nem ér rá. Egy év múlva akarják indítani és még egy normális screenshot sincs. Nem lesz ebből 2022

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8) Televan74 válasza Plazmacucci (#7) üzenetére


Televan74
nagyúr

Majd lesz 2023. Ha jól tudom az alap koncepciót már vagy 25 éve építgetik, dédelgetik. Az a plusz pár év már oly mindegy. :DDD

Ott van például a The Elder Scrolls VI aminek a teaser -re 2018 -ban látott napvilágot. 2026 -nál előbbre ne is várjuk egyes források szerint. Tehát ha minden jól alakul akkor 2027-2028 -ban már játszhatunk is vele. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#9) Plazmacucci válasza Televan74 (#8) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Viccet félretéve ez lehet a reális.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#10) bLaCkDoGoNe válasza Plazmacucci (#7) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Igazából a Skyrimmel is ilyesmi volt: az announcement trailer (amiben szintén nem volt semmi gameplay) 2010. decemberében jelent meg, játékmenetet tartalmazó trailer csak 2011. februárjában. Nem feltétlenül vannak elkésve semmivel még – más kérdés, hogy én sem bízom már bennük.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#11) cskamacska válasza Wesder (#6) üzenetére


cskamacska
addikt

"Ráér nem?"

Found the Star Citizen backer. :D

Mint írták ha egy év múlva megjelenik, mégpedig lemezesen konzolra, akkor lassan bétázniuk kell majd, nem hogy egy nyamvadt képernyőmentést ne tudjanak kiadni akár csak a legkorábbi buildekből. :U

Szvsz a nagy nyomoruk hogy a Creation Engine már a Fallout 4 és a Fallout 76 alatt is recsegett, most megdobták egy járműves űrlövöldével és tisztesen beszakadt.
Ha nem tudják megpatkolni, marad a Plan B és tényleg egy helyszínről-helyszínre teleportálgatós SkyriminSPAAACE lesz, ha meg tudják, akkor izomból nekimennek a SC 400 milliós piacának, de abszolút minimum a The Old Republic féle mindeneseket próbálják SP oldalról előzni.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#12) Wesder válasza cskamacska (#11) üzenetére


Wesder
félisten

Azt se tudom mi az a Star Citizen. :P

Melyik jàtékuk a jàrműves űrlövölde?

Szerintem meg igen is ràér. Minek mutassanak most gameplayt? Nem ér rà júliusban, vagy megjelenés elött egy hónappal? Hamarabb fogsz tudni vele jàtszani? Ha meg sz@r lesz, akkor meg megint csak mindegy hogy megjelelenés elött mikor làtod azt hogy neked ez nem kell.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.