Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Raymond


Raymond
félisten

Az arazas egyelore 55, 97 es 186 EUR [link] ami kb. 10%-al van az A2000 ara alatt (5-10EUR). Ettol azert picit jobb arak kellenek, vagy az hogy az A2000 kikopjon a piacrol. Szerintem az utobbi fog inkabb bekovetkezni.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#2) Busterftw válasza Raymond (#1) üzenetére


Busterftw
veterán

Ajanlasra epp most vettem 1TB A2000-t rendszer ala es par jateknak, most akarom lecserelni a 2TB HDD-t is, oda keresnek valami budget de nem gany (dramos) SSD-t (lehet 2.5" is), de nem nagyon talalni 160-180 euro alatt.

Ez nem is olcsobb illetve nem dramos. :N

(#3) Sanya


Sanya
nagyúr

Hmmm, még néhány év, és a tányéros lemezeknek annyi. Mátmint még szalagnak sem.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#4) Raymond válasza Busterftw (#2) üzenetére


Raymond
félisten

Annyiert most nincs. Az elsok aminek ertelme van (Sandisk Ultra 3D/WD Blue 3D, Crucial MX500) mint 180-190EUR kozott vannak. En is BF/CM alatt vettem a 2TB WD Blue 3D-t 160EUR-ert, azota se vol olyan olcso. Vannak akciok itt-ott de nagyon figyelni kell mert 1-2 napos dolgokrol van szo.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#5) Komplikato


Komplikato
veterán

El nem tudom képzelni, mivel vesznek rá a mai választéknál embereket, hogy KINGSTON-t vegyenek? Szerintem még kínai ASGARD-ot is előbb venném meg. :D Pláne mióta az ADATA-hoz hasonló "saját termék hamisítás" balhéba is leveredtek.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#6) Busterftw válasza Komplikato (#5) üzenetére


Busterftw
veterán

Az A2000 szeria ajanlott es kb bestbuy.
Nem a markat kell nezni, hanem az adott markan beluli szeriat inkabb.

(#7) tasiadam


tasiadam
veterán

Lassan atveszi az also szegmenset a QLC. A top szeria marad TLC. Mennyire lehet rossz,ha dram sincs es QLC.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#8) yennayo


yennayo
junior tag

már néztem is, melyik szériát kell kerülni, áh nv1. :))

(#9) Mekiúr válasza yennayo (#8) üzenetére


Mekiúr
tag

Miért is?

(#10) TomMusic


TomMusic
őstag

Ilyenem van laptopban, ezt tudja:


Egyelőre jónak tűnik.

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#11) TomMusic


TomMusic
őstag

Na utánanéztem a vezérlőnek. Elvileg ez van benne: [PS5013-E13T] ami kábé ugyanazt tudja, mint a népszerű Kingston A2000 vezérlője: [SM2263EN].
Lényeges különbség ugyebár, hogy az A2000-en van DRAM, az NV1-en nincs, az elvileg HMB-es, vagyis a rendszer RAM-ot használja, ami kicsit lassabb, mint az onboard DRAM.
Viszont az NV1 gyorsabb írásra képes, sőt úgy általánosságában gyorsabb, mint az A2000.
A NAND A2000 esetén egy Micron 96L TLC 3D van, NV1 esetén valami saját gyártmányú(?) FH25608UCN1-4D, ami valami újabb technológia lehet, de nem találtam róla érdemi infót.

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#12) tutitibi válasza Mekiúr (#9) üzenetére


tutitibi
senior tag

mert egy idiot :D :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.