Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cythyel


Cythyel
senior tag

3. évad 2016ban érkezik, és a 9. kötettől kezdődően lesz majd az adaptáció. Mivel az Alicization rész 9-15. kötet jelenleg, ezért várható 2*25 rész biztosan.
A Lost Song meg biztos hogy lesz angol nyelvterületen is, a Hollow Fragment is megjelent, szerencsére angol szinkron nélkül, csak angol felirattal.

(#2) oriic válasza Cythyel (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

3. évadról van már hivatalos bejelentés? Most a Mother Rosario ARC nekem annyira nem jött be, ezért kíváncsi lennék a folytatásra...

Lost Song meg tuti hogy jön angolul is, bár hivatalosan még ezt sem jelentették be. Csak annyit mondtak, hogy jobban odafigyelnek majd a nyugati kiadásra is, hiszen a Hollow Fragment lokalizálása sokak szerint érdekesre sikeredett.

Live-Die-Respawn

(#3) Cythyel válasza oriic (#2) üzenetére


Cythyel
senior tag

Valahol olvastam hogy már most tervezik a 3. évadot, mint Alicization adaptációt, képeket is láttam belőle, címe pedig Underworld lesz elvileg. ANN-en még nincs fent, de ami késik nem múlik. :3

(#4) Cythyel válasza Cythyel (#3) üzenetére


Cythyel
senior tag

Nah, meg is találtam: [link] Sajnos én még nem olvastam az Alicization részt, mivel akkor még a 13. kötet felénél tartottak a fordítással, amit most már nem is fognak folytatni, mivel amcsiban elkezdték kiadni könyv formában az egész novella sorozatot. Sajnálatos módon, a mellék köteteket kihagyták belőle. >.<

(#5) oriic válasza Cythyel (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fake. :D Ha megnézed a trailert amit a hírbe tettem, látható hogy a jeleneteket onnan vették ki. :DDD

Live-Die-Respawn

(#6) Cythyel válasza oriic (#5) üzenetére


Cythyel
senior tag

Tény, viszont az is biztos hogy lesz 3. szezon az Alicization alapján. Ez nem kérdés. :P
Amint lesz angol verzió a Lost Song-ből, jöhet a gyűjtői kiadás. :3

(#7) Hiftu


Hiftu
senior tag

Amíg nincs 3. évad, addig nézzétek a Log Horizon-t.
:)

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#8) Cythyel válasza Hiftu (#7) üzenetére


Cythyel
senior tag

majd ha teljesen levetítették a 2. szezont, akkor kezdek bele, addig meg várom a SAO limited BD boxokat :3

(#9) gyuszaa


gyuszaa
őstag

Közeledik a hype train, biztosan egy rakás szemét lesz.

(#10) oriic válasza Hiftu (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

LH most jobb perpill mint SAO, csak kicsit lassan haladnak az események...

Live-Die-Respawn

(#11) Cythyel válasza oriic (#10) üzenetére


Cythyel
senior tag

Valakinek a LH a jobb, míg másoknak a SAO. Én a SAO oldalán vagyok, de elismerem hogy a LH-ban is vannak jó dolgok, bár utóbbinak nem olvastam a könyveit, csak a SAO-nak. Nem flame-em, de nem is hype-olom egyiket sem.
Ha lenne LH-ból játék, beszerezném a SAO-k mellé...

(#12) oriic válasza Cythyel (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Alapból SAO jobb nálam is, első évad első fele vadállat volt. Onnan kicsit lejtmenet volt. Mother Rosario ARC sem rossz, csak szerintem nem így kellett volna leadni, hanem a következő ARC-al együtt.

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.