Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) --ka


--ka
senior tag

A megjelenése tökéletes, kifogástalan formaterv! :K

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#2) opr


opr
veterán

Szoval, vegre valaki kiadott egy olyan kulso vga-hazat, amiben nem lehet cserelni a vga-t? :F

Vagy mi ebben a plane a tobbi sima negyedennyibe kerulo kulso vga-hazhoz kepest?

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#3) saby97 válasza opr (#2) üzenetére


saby97
tag

Hiszen Apple termékhez ajánlják... :DDD

Komolyra fordítva a dolgot, nem hinném, hogy nem cserélhető, mert egyedi felépítésű nyákkal és hűtéssel sokkal kisebb házat is össze lehetne hozni.

[ Szerkesztve ]

(#4) kiliman válasza saby97 (#3) üzenetére


kiliman
tag

Sajnos ahogy a nem pro verziót, minden bizonnyal ezt se lehet bővíteni. Nézz meg egy teardown-t, teljesen egyedi a belseje.

(#5) saby97 válasza kiliman (#4) üzenetére


saby97
tag

Akkor viszont tényleg nem értem mi indokolja ezt a méretet. Személy szerint sokkal letisztultabbnak és szebbnek tartom az Asus XG Station Pro-t.

(#6) opr válasza saby97 (#3) üzenetére


opr
veterán

Nekem is ez jutott eszembe elsore, csak nem akartam rosszmaju lenni, hogy a jelenlegi termekek alapjan a megbonthatatlansag, bovithetetlenseg, korlatozott funkcionalitas, mindossze tripla aron lehet, hogy konkretan az elvart tulajdonsagok osszessege apple-foldon. :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#7) Béééla


Béééla
őstag

Ránézésre nem klasszikus GPU slot, hanem egy teljesen egyedi nyáron lesz minden, a GPU is. Drága-drága, mert nem csak egy pci-e - tb interfész, benne egy bolti kártyával. Lehet valamit jobb így megoldani.

Bélabá

(#8) x_o_n


x_o_n
veterán

Biztos is hogy az a cél piac,mert aki ennyit tud szánni egy ilyenre,az inkább már eleve komolyabb Gamer notit vesz,mint egy premium és gyors gépet ami szintén nem olcso és mellé egy ilyet.

(#9) tecsu válasza --ka (#1) üzenetére


tecsu
addikt

Szarkazmus? Profi eszközöknél a dizájn maximálisan a funkció és az ergonómia kiszolgálója - kellene, hogy legyen.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#10) saby97 válasza tecsu (#9) üzenetére


saby97
tag

Ahogy kiliman emlitette, szétkapták már. A hűtési elve tetszik (alul talalhato egy ventilátor és felfelé fújja a tápra és a passzív vga hűtőre a levegőt), de ez akkor is egy szép szemetes egy design cégtől. Annak viszont tényleg szép, igényes. ;]

(#11) --ka válasza tecsu (#9) üzenetére


--ka
senior tag

Nem. Tényleg tetszik. Ma láttam először, nekem az előző verzió kimaradt, nem ismertem.
Hogy milyen mértékben funkcionális, ergonomikus, azt nem néztem, ahogy a műszaki tartalmat sem.
Valaki írta az ASUS hasonló termékét; az a minimál design sem rossz, sőt általában tetszenek az olyasmi házak is, de ez egy kicsit jobban.

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#12) Tikakukac


Tikakukac
titán

Hogy mi? :DDD

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.