Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) torma99


torma99
aktív tag

Az akkumulátorról nem tudni sokmindent. 3840-ről volt egy korai felsorolás, de már úgyis mindjárt kiderül. Ha nem lesz ilyen nagyon közel a 4000-hez a telep, nagyon nagy harag lesz a jack kinyírása miatt.

(#2) TheGerike


TheGerike
tag

Nem érzem úgy, hogy a piac igényli, hogy fél évente jöjjön egy új teló...pláne nem úgy, hogy a kijelzőbe integrált ujjlenyomat olvasó és a kisebb notch adja majd el?? vagy ez így hogyan?

*---- There are no porblems, only solutions. ----*

(#3) INGJOKE válasza TheGerike (#2) üzenetére


INGJOKE
veterán

Én se látok benne sok mindet, csak egy kisebb ráncfelvarrásnak néz ki.

(#4) -FreaK- válasza torma99 (#1) üzenetére


-FreaK-
veterán

Én olyat olvastam korábban, hogy 3750mAh lesz, és ketté osztott kivitelben, amit az új párhuzamos (?) töltés még az eddigieknél is sokkal gyorsabban tud feltölteni. Mindezt az OPPO nem R17 Pro, vagy melyik teló mintájára.

Többiek:
A T modell mindig is egy ráncfelvarrás volt csak... de most képzeljétek ez mellé az iPhone-t, ott egy év alatt csináltak ugyan ekkora ráncfelvarrást, jelentős felár mellett ;]

[ Szerkesztve ]

(#5) judas13


judas13
addikt

Egyre unszimpatikusabb a cég. Ezt ki is fejezték most "néhányan" twitteren többek között a jack elhagyása nocccss miatt stb Pedig nemrég mekkora mellényt viselve is vetítették, hogy ők aztán mennyire ragaszkodnak a jackhez stb. Ja persze.

"Users were quite displeased with OnePlus after the company announced that the OnePlus 6 will sport a display notch, and they’re obviously not happy with the removal of the headphone jack as well."
androidheadlines.com
[link]

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#6) Graphics válasza judas13 (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Pont linkelni akartam :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) zolomon17


zolomon17
senior tag

Én nagyon-nagyon vártam a 6T-t (tudom, még meg sem jelent) mivel végre lenne egy számomra elfogadható notch megoldás, de a jack elhagyás is eléggé elbizonytalanított, az még inkább, hogy milyen lesz az ujjlenyomat olvasó.

A sima ötösön is frankó az arcfelismerés (bár egy napszemüveg hozzáadása azt tapasztalom, hogy megfekteti) de azért az esetek nagy többségében az ujjlenyomattal oldom fel és amiket Oppo videókban láttam, hááááát... a Galaxy S6 után nekem valódi felüdülés volt az OP5 olvasója, nem szeretnék valami olyanra "visszalépni" ami alulmúlja az említett több éves Samsung megoldást.

Viszont mi marad így annak aki (near-)Stock Androidot akar :F

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#8) XDAnonymus válasza zolomon17 (#7) üzenetére


XDAnonymus
csendes tag

Pixel, vagy custom ROMok? 😅

(#9) ghiottone válasza XDAnonymus (#8) üzenetére


ghiottone
nagyúr

és Sony, Nokia, Xiaomi Android One, Motorola, stb.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#10) zolomon17 válasza XDAnonymus (#8) üzenetére


zolomon17
senior tag

Pixel: drága, notch, nincs jack. A Nexus-omat imádtam (sima 5), de az valóban egy csúcs motyó volt, a tudásához képest fillérekért.
Custom ROM: nem épp atomstabilak és nem is minden készüléket lehet olyan egyszerűen megpiszkálni :(

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#11) zolomon17 válasza ghiottone (#9) üzenetére


zolomon17
senior tag

Az OP5-höz képest szinte mindegyik gyártó cucca visszalépés hardverben vagy azonos teljesítmény. A Sony-t nem tudom, utoljára valami nagyon vacak céges Xperia-m volt, az nem mérvadó, de úgy rémlik, hogy a Stock Androidtól nagyon messze volt. Ez most náluk hol tart?

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#12) G4bi89 válasza zolomon17 (#11) üzenetére


G4bi89
senior tag

Továbbra is messze van, csak egyesek szeretik rámondani, hogy stock közeli. Persze ettől még egész jó/optimalizált rendszerrel szokták kiadni a telefonjaikat.

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#13) lecko92


lecko92
csendes tag

Engem személy szerint nem zavar a jack hiánya, a kisebb notchot nagyon üdvözlöm, a kijelzőbe épített ujjlenyomat-olvasó is jól fog szerintem működni. A nagyobb akkumulátorról már több találgatást lehetett olvasni, én személy szerint egy 3500-4000 mAh-t várok, és azzal meg is leszek elégedve. Ez a 3 módosítás már indokolttá teszi az új telefon kiadását, főleg ha figyelembe vesszük, hogy a T modellek miben különböztek az előző verziótól.

Több neves külföldi (és magyar) tech oldal azonban ettől többet vár, ha azok közül valamelyik is még megvalósul pluszba, akkor szerintem panasz nem lehet. Ilyen szcenáriók voltak pl. a szabványosított IP-védelem, vezeték nélküli töltés, infrás arcfelismerő, sőt még az újabb processzor és a tripla hátlapi kamera is, bár ez utóbbi kettő már nem valószínű.

Szerintem még így is jó vétel lesz, főleg ha ugyanolyan árakkal operál majd, mint a 6. Én nagyon várom már az október 17-ét, remélem utána hamarosan már meg is lehet rendelni.

(#14) marcarc válasza TheGerike (#2) üzenetére


marcarc
senior tag

Nekem jó, nem bukok 100e-t. használtam fél évig a 6-ot és kb 25-30 bukóval el tudom adni újszerűen. Úgy hogy még az új gazdája is örömét leli benne.

(#15) zolomon17 válasza G4bi89 (#12) üzenetére


zolomon17
senior tag

Rápillantok, hátha. Már csak nosztalgia okán is, bár ez a Sony (Ericsson) már nagyon nem ugyan az a cég :)

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#16) lenzso válasza G4bi89 (#12) üzenetére


lenzso
tag

Egy emuihoz,miuihoz stb-hez képest mindenképpen stock közelibb.Pixel 2XL és a mostani P1 között 2 hónapig egy XZ2 compactot használtam.

[ Szerkesztve ]

(#17) torma99


torma99
aktív tag

3700 mAh lesz az akkumulátora. Nem rossz, de a még több még jobb volna. (Gsmarena kép a forrás)

(#18) judas13 válasza Graphics (#6) üzenetére


judas13
addikt

:C :D

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.