Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

10.1" nem nagy egy kicsit játszogatni? Főleg ,ha a vezérlők a két szélén vannak.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2) jerry311


jerry311
nagyúr

Duke Nukem Forever... :U

(#3) vinibali


vinibali
őstag

hogy lehet a PS mobile játékok közül választani, nem maga ellen dolgozik ezzel a Sony? :)

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#4) HuMarc válasza TESCO-Zsömle (#1) üzenetére


HuMarc
addikt

Szerintem nem kicsi az a 10 col, van, aki 3 colon is játszik. Bocsi, nem választ, hanem új hozzászólást akartam írni, mellényomtam :B

Egyébként szerintem ez jobb.

[ Szerkesztve ]

(#5) TESCO-Zsömle válasza HuMarc (#4) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem kérdeztem, hogy mi jobb, vagy mi nem az. :B

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#6) fecg21


fecg21
aktív tag

Nem lenne egyszerűbb(életképesebb/piacképesebb vagy értékállóbb) csak kizárólag gamepad-ot fejleszteni?
Én nem szívesen invesztálnék egy olyan kézi konzolba aminek várható időn belül elavul a hardvere-sőt, mire megjelenik és elérhető is lesz széles körben, addigra meg...

(#7) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nekem ezek sosem voltak szimpatikusak. A vonaton meg a buszon püfölöd majd a kontrollert? Vagy otthon az ágyban? Szerintem sokkal kisebb az élmény, mint akár egy konzol vagy egy pécé.

(#8) sing1ep1ayer válasza BomiBoogie (#7) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Vajon milyen oddsszal lehet rá fogadni, hogy ezzel marhára bebuknak?

(#9) BomiBoogie válasza sing1ep1ayer (#8) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Az a baj, hogy ezt nehéz számszerűsíteni, mi a "marha nagy bukás", másképp az angolok már biztosan kínálnának rá fogadási csomagokat. :)

(#10) Tom5


Tom5
addikt

Azt hittem ez egy Wikipédiára optimalizált valami... :DDD

(#11) datatomm


datatomm
tag

Az nVidia konzolt készít. Úgy gondolom hamarosan piarra dob valami játékgépet. A gémerek meg fognak őrülni. De kell a változatosság, és a fejlődés.

Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan.

(#12) dragon1993


dragon1993
őstag

Gaikai végre lesz belőle valami , se a tablet se a kontroller nem érdekel de a Gaikai integráció tetszik.

(#13) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Még a 7 colos hagyján, de a 10-es nagyon nagy kézi konzolnak. Persze a hardver miatt tabletnek tökéletes még sokáig, tovább, mint játékos eszköznek. Ha a tablet nem érdekel, akkor életképesebb egy PSP vagy Vita például, játszani jobbak, ráadásul fix a hardver is. Ha meg nem akarod magaddal cipelni, 499$-ból egész pofás hardverfrissítést kaphat az asztali géped is. A 249$ még egész jó ár, ilyen hardverrel még nem nagyon kapni ennyiért tabletet, önmagában is jó.
Már csak egy gond van, Androidra elég kevés még az épkézláb játék, igaz vannak ugyan AAA címek portjai az EA-től, mint Battlefield Bad Company, Need for Speed, Mass Effect, Dead Space, de ilyenből kevés van (viszont 1000-1500Ft-nál nem kerülnek többe), az ingyenesek többsége pedig ócska, gagyi. Másfelől grafikailag óriási visszalépés ilyennel játszani, bár mindről nem tudok nyilatkozni, de a Bad Company 2 androidos változata magabiztosan hozza egy 2001-2002 körüli FPS színvonalát. Ezért nem féltem én játék terén sem a konzolokat és a PC-t a tabletektől.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#14) shaddam


shaddam
aktív tag

Mégis kinek szánják ezt?

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#15) HuMarc válasza shaddam (#14) üzenetére


HuMarc
addikt

Annak, aki szeret játszani kézikonzolokon.

(#16) shaddam válasza HuMarc (#15) üzenetére


shaddam
aktív tag

Az vitát, 3ds-t vesz

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#17) HuMarc válasza shaddam (#16) üzenetére


HuMarc
addikt

Vagy ilyet. Egyetértek veled, szerintem ez egy rossz koncepció (Az otthoni androidos konzolokkal ellentétben) de aki szeretne nagy képernyőn, de mégis bárhol játszani, az ilyet vesz (fog venni)

(#18) PHM válasza HuMarc (#17) üzenetére


PHM
addikt

Szerintem ilyesmit az vesz, aki a régebbi konzolos és árkád játékokkal
akar úgy játszani, hogy ne legyen helyhez/TV-hez kötve.
Emulátorok vannak bőven androidra, csupán a megfelelő kezelő szervek
hiányoztak hozzá.
Mint a potenciális célcsoportba tartozó ember, azt mondom,
van létjogosultsága a kütyünek, ha időben, elég erőteljes hardverrel,
és nem elszállt árral jelenik meg.
Komolyabb, mai játékokhoz szerintem is alkalmasabb a 3DS/PSVita.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#19) Tegla80


Tegla80
addikt

Hát nemtom,szerintem nagyon nagyot húz most a Sony.
Megeszi az androidot a PS1 és 2 es címeivel.(grafika feljavítva és sok mai gyári android a nyomukba sem ér)
Ezt ,hogy is értem:
Kezdjük itt
[link]
és itt
[link]

"Az Andoid 4.1 operációs rendszert futtató tabletet viszont nem csak ezért övezi nagy kíváncsiság, hanem a támogatottság miatt is, ami nem merül ki a Google Play áruházban, hanem a PlayStation Mobile és Tegra Zone kínálatából is lehet válogatni. Ezenkívül az ígéretek szerint ez lesz az első Gaikai-ra, azaz felhős játékra kihegyezett tablet, ha elkészülne végre valahára."

namármost, a Gaikai a Sony-é, ez a rendszer kb azt használná a játékokra androidon.
akkor most kb ott vagyunk,h a Sony adja a felhőt (gondolom jó vastagon saját tartalommal, PS1-2),amit androidon futtatna egy nemá,h semmi Sony beleszólásos masina.
khhmm-khhmm gondoljuk át ezt uraim. Azt kijön majd 1 nagy APSW ( androidplaystationwiki :D )

máshol volt egy ilyen rész is:
A játékipari elemzők egyetértenek abban, hogy okos döntés volt a Sony részéről a Gaikai felvásárlása, arról viszont már megoszlanak a vélemények, hogy mire használhatja fel a cég a felhős szolgáltató infrastruktúráját.
A Sony már ekkor tudta,h mire is kell neki a Gaikai,hát az androidra való megtelepedéshez :D (bizonyos Sony androidos termékekre,jelenleg is elérhető PSN játék)
[link]
A Microsoft marad a saját platformjánál, ezt mondják a redmondiak és a szakértők is.
és ezzel,sztem nagyot bukik is .(mint pl telón is haldoklik a "WP")

kb ennyi,jön ez csak a Sony-t ismerve ;]

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#20) #25954560


#25954560
törölt tag

mennyire lehet valami gaikai-ra 'hegyezve', ha nincs benne celhardver?
ha csak szoftveres optimalizacio v kiegeszito sw, akkor gondolom egyszercsak megjelenhet tetszoleges androidos eszkozon is.

(#21) gianni85 válasza fecg21 (#6) üzenetére


gianni85
veterán

hát igen, én is több fantáziát látnék egy olyan univerzális gamepadben, amelyet mondjuk egyedi keretekkel lehetne a népszerűbb tabletekre csatlakoztatni. Persze a tabletes játék távol áll tőlem, de osztom a véleményed.

(#23) kromatika


kromatika
veterán

+1 :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.