Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) akom


akom
senior tag

Van terpesztése ! :DDD :C

Határozottan tetszik ! :U

(#2) Enton


Enton
addikt

Házat külön nem adnak???
Adok érte 1000 dodot. ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#3) Zolás


Zolás
addikt

Érdekes házkialakítás lehet kérni egy képet a hátuljáról? Vagy speckó alaplap van benne hogy a hátlapi kivezetések meglegyenek?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#4) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Egyre inkább az az érzésem, hogy nekem is kellene ilyen gépösszerakósdis bizniszt csinálnom. Pontosan ugyanilyen konfigurációkat én is összerakhatok bárkinek, és még lehúzni is lenne kedvem bárkit. Majd házakat meg tervezek szabadidőmben hozzájuk. :D
Amúgy tényleg pofás darab, szépen összerakták.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#5) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Tetszik ez a minimal kialakítás, viszont az alap P55-ös konfig enyhén túl van árazva, ahogy azt már megszokhattuk, de legalább raktak volna bele jó cuccokat.

(#6) Morden24


Morden24
nagyúr

Remekül néz ki ez a ház.
Ha megkímélték volna a hatalmas (és szerintem eléggé béna) névkiírástól, akkor erős 9 a 10 pontból.

(#4) Kendek: Egyébként nem hülye ötlet, ha tudsz néhány vállalkozó kedvű iparművest, akkor szívesen beszállok alaptőkével meg pár lehetséges kapcsolattal :D

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#7) Dudikoff


Dudikoff
csendes tag

Szép, szép, csak azt nem értem, hogy minek két blueray író bele?

(#8) Zalaymate


Zalaymate
senior tag

Ezt minek? :F

Nagyjából ez volt az első gondolatom. De most tényleg. A 24GB 1600-as DDR3-as RAM-ot mi a tökömmel töltik meg? Olyan gyorsak, hogy nincs ideje megtelni! :( Vagy lehet, hogy valaki otthon hobbiból NASA Hubble képeket akar renderelgetni, Crysis közben, persze mellette megy mindkét kéklézeres író és még 3 HD videóanyag renderelése... :( áhh.....

(= Zala =)

(#9) gixxer-tomee válasza Dudikoff (#7) üzenetére


gixxer-tomee
aktív tag

Nem sokmindenért, csak hogy bloodpistike elmondhassa, ha a minirambo haverjai hívják hogy ő mostan nem ér rá legózni, mert két blúréjt ír egyszerre és marhára sok dolga van. :)

tacstacstacstacsveddveddveddveddbebebebe

(#10) Peetig válasza Zolás (#3) üzenetére


Peetig
csendes tag

Valahol már láttam ehhez hasonló megoldást. Az alaplapi csatlakozók felfelé néznek (tehát az alaplap nem éri el a gépház tetejét), a csatikat pedig a ház felső részének felnyitásával lehet elérni. Gondolom a vezetékek hátul jönnek ki...

Compaq Armada 7400.

(#11) westcoastog válasza Peetig (#10) üzenetére


westcoastog
veterán

(#12) Gonosz15


Gonosz15
aktív tag

Az utolsó gépbe számomra egy kicsit durva az a 3db 5870. Ahoz ecsém már kell monitor h kihasználd maximálisan :D

"Az igazi érték az nem is a szépség, meg nem az intelligencia, nem a humorérzék, nem az hogy milyen a kocsid, vagy az hogy mi a neved, hanem ha te kerülsz szóba azt mondják egy korrekt gyerek."

(#13) lorenzen válasza gixxer-tomee (#9) üzenetére


lorenzen
aktív tag

Mr. I. Blood most nem ér rá.
Ezen az oldalon állítja össze, a következő gépét.
Megpróbálja 12,000 USD alá szorítani az új gépe árát, de sehogy sem sikerül neki.

#12 Gonosz15
Ez sem rossz:
2x NVIDIA® GeForce™ GTX 295 1792MB GDDR3 w/ PhysX in SLI
+ Dedicated CUDA, PhysX, and OpenCL Accelerator: NVIDIA® GeForce™ GTS 250 512MB GDDR3 w/ PhysX

[ Szerkesztve ]

Adj vért, életet adsz!! (Az aláírás, a vámpírok támogatásával jöhetett létre.)

(#14) Mr.Csizmás válasza Zalaymate (#8) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

1-2 év és akkor már lesz csak valaki raj, ha kétszámjegyű RAM van a gépében

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#15) joshua7 válasza lorenzen (#13) üzenetére


joshua7
veterán

Én összeállítottam egy cuccost egészen pontosan 17,745.97 dollárért, aszongya dec. 14-re ideér. :))

Semper Fi

(#16) P00By


P00By
nagyúr

A ház jó :D

(#17) Ste


Ste
addikt

Mindig is tetszett ez a gépbelső kialakítás. Nem is értettem miért nem alklamzta eddig más nagyobb gyártó is

(#18) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Igen jó az elrendezése belül. Mondjuk a kábeleket (pl. monitor) lehet hajtogatni rendesen.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#19) Razermazer


Razermazer
őstag

Klassz házikó bár az első dolog ami kontakt hibás lesz az a monitorkábel, hiába púpos a teteje. Jim Tonic kollégával egyetértek :K

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#20) eclipse006 válasza Razermazer (#19) üzenetére


eclipse006
őstag

Karácsonyra a fa alatt lesz a gép :) ,márha befér. csak vicceltem,a ház nagyon jól nézki,tetszik ez a minimalista stílus,a belső se semmi,de számomra felesleges pl 24 Gb ram.

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#21) Taranti


Taranti
senior tag

Várok két évet, használtba megkapom a körúton 20k-ért... ;]

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#22) Tomi_Sci


Tomi_Sci
őstag

Az i7 mellé gts 250 most vicc ugye?
Szerintem a közepes is megérdemelt volna egy 5870et, olyan cuccokat kar lerontani egy gyengebb vgaval.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#23) Televan74


Televan74
nagyúr

A ház nagyon szimpi.Egyszerű és jól megtervezett. :DD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#24) lenox


lenox
veterán

Egy HP Z800 erosebb, es hasonlo arbol kijon, ugyhogy ennek semmi ertelme...

(#25) luw2win


luw2win
őstag

Hát nem tudom ki lesz az az egyed, aki 295GTX-et kér SLi-be ;]
Mindenesetre a gépház nagyon szép :K

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#26) 7Heads Drago válasza Ste (#17) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Jó?
Alulról szívó ventivel? A por rendesen állhat a gépben. Ha netalán pedig raktak be szürőt, akkor meg 2 naponta porolhatod ki. A vinyók elrendezése is érdekes. A venti nem tud levegőt átmozgatni mellette ha beteszel egy pár optikait. Az 1200 wattos táp pedig, mint köztudott teljesen felesleges. Szinte majd mindenhol azt lehet olvasni hogy egy 5-600 wattos táp lazán vissz egy (2 kártyás) sli-s gépet. Egy 3 kártyás rendszerhez sem kellhet több mint 750 watt.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#27) DBob


DBob
őstag

És az a durva, hogy ezeken mi 10 év múlva mosolyogni fogunk...

Mint a 98-as pc guru hátlapján szereplő noname p233mmx konfigról, ami félmilláért akár az emberé is lehetett. De az is lehet hogy csak egy 166mmx volt :D

(#28) eclipse006 válasza DBob (#27) üzenetére


eclipse006
őstag

én most is mosolygok rajta,na de nem azért mert elavult... :) ,de igazad van,ki tudja mi lesz 10 év mulva.

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#29) janos1988 válasza Dudikoff (#7) üzenetére


janos1988
addikt

Minek, minek...hat sli-be, gyorsabban irja meg az 50gb-os lemezt.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#30) ZCoyote


ZCoyote
őstag

Nagyon szép ház.

Romani ite domum.

(#31) macilaci78 válasza lorenzen (#13) üzenetére


macilaci78
nagyúr

$20,790.97 :C

Na de a lényeg, hogy a ház nagyon cukor! :R

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#32) Teszla_


Teszla_
senior tag

Atyaég!
Nekem ez a csúcskonfig, ezekkel a cuccokkal eléggé felfoghatatlan. Mondjuk ha lenne ennyi fölös pénzem, akkor miért ne. De a házat lecserélném valami másra, mert van ami ennél jobban tetszik.

(#33) CsiguszMaxim válasza Zalaymate (#8) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Én pont ezeket csinálgatom egyszerre és sajna ki kell ábrándítanom mindenkit mert a tapasztalatom szerint nem elég a 24 gb :( :DDD

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#34) Badman 4ever válasza Mr.Csizmás (#14) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Az egyémben 3 számjegyű van: 512...Megabyte. :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#35) Mr.Csizmás válasza Badman 4ever (#34) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

akkor te rajabb vagy mint én...nekem csak 4 giga van :O :DDD

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#36) DEV_NULL


DEV_NULL
őstag

meseszép ez a ház

(#37) proci985 válasza 7Heads Drago (#26) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

3 hónap az a két nap...

a ház kéne.

2 optikainál töbet nem szokott azért használni az ember. három 5870hez (3x190) meg egy vízen húzott i7hez (akár 200) kell az 1200as (10%os ráhagyás, 200Wot meg számoljunk az egyéb alkatrészekre... pumpa, 6 mem, 6vinyó, ventik).

gépösszerakó: a teljeskörű gar is az ő dolguk. a rendes szellőzés is. akkor is, ha vérpisti veszi meg a gépet és az életbe nem fogja kiporolni. a daraboknak stimmelniük kell, kompatibilisnek kell lenniük... lehet szívás rendesen. prémiummal dolgoznak persze, de ezért a pénzére szolgáltatás is jár.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#38) #72042496 válasza Mr.Csizmás (#14) üzenetére


#72042496
törölt tag

...a szülinapi tortáján pedig csak egy számjegy. :)

(#39) nbg válasza DBob (#27) üzenetére


nbg
senior tag

Ott a pont, mekkora flashback, jo eg... :C

[ Szerkesztve ]

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#40) orbano


orbano
félisten

"két darab 160 GB-os, második generációs Intel X25-M SSD"

Ez elég gyér, illett volna minimum az SLC-s verziót beletenni, itt el is csúszik a fene nagy teljesítmény. Szerintem....
egyébként szervernek jöhetne.

A vér nem válik VAZZE!™

(#41) Pixelmaster


Pixelmaster
tag

anyu... :DD

-=The digital artist of the darkside=-

(#42) Godefroy


Godefroy
senior tag

EVGA X58 SLI Classified alaplapba miért Radeon?
Akkor minek az SLI :F

Arra sosem emlékezünk ami nem jut eszünkbe...

(#43) hibavissza


hibavissza
veterán

A ház talán megérne nekem 15 ezer jó magyar forintot...de csak felirat nélkül. Végre az értelem szikráját látom egy házkonstrukcióban.

(#44) MightyHUN válasza Razermazer (#19) üzenetére


MightyHUN
csendes tag

Ilyen drága gép mellé miből tartana egy L alakú csatlakozót hozzácsapni, hogy ne kelljen hajtogatni azt a fránya video kábelt?

(#45) moha21


moha21
addikt

Karácsonyra pont jó lesz a 600mhz Celeron helyet:)

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#46) Razermazer válasza MightyHUN (#44) üzenetére


Razermazer
őstag

De nem csapnak hanem neked kell beszerezni ha jót akarsz, én meg direkt kerestem kiváncsiságból, és nem is nagyon találtam L csatlakozós monitorkábelt.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#47) tome.jr válasza 7Heads Drago (#26) üzenetére


tome.jr
addikt

Az 1200 wattos táp pedig, mint köztudott teljesen felesleges. :U

Ja persze köztudott. Volt már neked többkártyás csúcsrendszered amit esetleg meg is piszkáltál kicsit?

Szinte majd mindenhol azt lehet olvasni hogy egy 5-600 wattos táp lazán vissz egy (2 kártyás) sli-s gépet. Egy 3 kártyás rendszerhez sem kellhet több mint 750 watt. :U

Honnan informálódsz te a Fókuszból vagy a Story Magazinból? Csak halkan súgom meg a quad GTX 295 SLI alatt a 800 wattos táp már kevés. És a 3 kártyás csúcs rendszerek kb megeszik ugyanezt vagy még többet.

A ház meg nagyon bikán néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#48) Móci


Móci
addikt

Pofás a ház, azt elfogadnám, de nagyon is!
Az ára is jöhetne a fa alá... de a csúcskonfignak ám! ;]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#49) Takemoto


Takemoto
tag

Szép ház, letisztult formavilággal, DE nekem ez jutott az eszembe rögtön az egészről:
- nagyon nagy, nagyon drága, nagyon sokat fogyaszt és nagyon felesleges...

(#26) 7Heads Drago : nekem is (csak) alulról szívja a levegőt a házam és nem csak egy kis nyíláson keresztül, hanem 26cm x 26cm-en. Nem porosodik jobban, mint a normál kialakítás.

"Bringázás közben előbukkan belőlem az a lény, aki ebből a bolygóból lett; a vándor, aki este tiszta lélekkel pihenhet meg..."

(#50) Cefet


Cefet
aktív tag

Ááááá..... Állatok... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.