Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Holi89


Holi89
csendes tag

HR vezető kap egy ilyen fontos pozíciót? :Y

(#2) ShiTmano


ShiTmano
aktív tag

A cikkben nincs benne, de a DPG jelenlegi vezetőjét, Navin Shenoyt menesztik a cégtől. [CB]

"Ilyen dolog ez, folyamatos növekedés, egy állandó méretű bolygón :D Rip rendszer..." by Crim

(#3) Gdi


Gdi
senior tag

Egy HR-est betesznek Research Lead-nek? Az igen.
Bár kérdés, hogy van szakterületen tapasztalata? (Mert ettől még lehet, hogy szakmai szempontok miatt kapta a HR potiz is)
Vagy csak egy kis munkahelyi zaklatásból sikerült előrejutnia?

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#4) sh4d0w válasza Gdi (#3) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Noha van tech végzettsége (35 évvel ezelőttről), nem bíznám HR-esre egy tech divízió vezetését...

https://www.coreinfinity.tech

(#5) Abu85 válasza sh4d0w (#4) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Világos, de az se mindegy, hogy ki vállalja el. Ha valahol nem jó most dolgozni, akkor az az Intel szerverdivíziója. Nagy a nyomás, hogy teljesítsen, miközben az eladható hardverek messze nincsenek az élmezőnyben. Lehet, hogy kerestek az elmúlt hónapokban pár komolyabb szakembert, akik köszönték szépen, de nem mentek bele, így maradt a korábbi HR-es főnök, akinek képesítése és régebbről némi tapasztalata is van, ráadásul el is vállalta. Nyilván számol vele, hogy ha nem javul az üzletág teljesítménye, akkor őt kaszálja el legközelebb az Intel Renduchintala és Shenoy után.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#6) Darmol válasza Abu85 (#5) üzenetére


Darmol
senior tag

Az egyértelmű, hogy miért vállalta el Rivera. De miért nevezték ki? Nagy lehet az elkeseredés. HR-es erre a posztra már belegondolni is brrrr.... :(

A vérem piros. A sznoboké kék. Zöld a szörnyeké. avagy "Én annyira nagyon irigyellek téged, hogy beszélhetsz velem."

(#7) Z10N


Z10N
veterán

"Az eredeti üzletágból lesz az Accelerated Computing Systems and Graphics Group, aminek a vezetője marad Raja Koduri"
Ala RTG?

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#9) #72688384


#72688384
törölt tag

irány a föld középpontja intel :D

(#10) carl18


carl18
addikt

Miért nem keresnek akkor egy infuenszert aki majd sponzorálja az intelt :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#11) #72688384 válasza carl18 (#10) üzenetére


#72688384
törölt tag

linus már smafu?

(#12) hokuszpk válasza Holi89 (#1) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

piszokegyszeru a matek. az osszes ott dolgozot o hozta a ceghez, most megmutathatja, mit lehet beloluk kihozni ;]

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#13) carl18 válasza #72688384 (#11) üzenetére


carl18
addikt

Remember this day… - AMD Ryzen 5000 Series :C

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#14) #72688384 válasza carl18 (#13) üzenetére


#72688384
törölt tag

ja :D
de attól független ugyanúgy szponzorálták és nyomatta az inteles moslékot viszont pár napja csinált egy ilyne mini pécét és annak az elején mondja is hogy mivel már intel nem szponzorálja igy épit amd-t.

(#15) sakal83


sakal83
addikt

Csak a feketemacskat kellene kirugni. Ez Raja Koduri. Az AMDt majdnem csodbevitte kirugtak azota az AMD szarnyal az intel zuhan.

(#16) hokuszpk válasza sakal83 (#15) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

az AMD azert szarnyal, mert amit leterveztek, az ala vegre megvan a gyartastekknologia, ( terveztek pl. 22 nanora is, de sose lett kesz hozza a node ) az Intel meg pont abban a helyzetben van, amiben az AMD volt evekig, visszafogja oket a kisebb csikszelessegek elerhetosegenek hianya.

[ Szerkesztve ]

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#17) sakal83 válasza hokuszpk (#16) üzenetére


sakal83
addikt

En értem ezt de en Rája elvtársról írtam. Naccsagat jellemzi a Vega sikere. A vega sikeret jellemzi a HAn található kb nulla példány :DDD

Abu kedvenc embere, egekeig lett ajnarozva. Az eredmenye magaert beszel. Az AMD lenullazoja. 4 evvel a tavozasa utan vegre van ertelmes amd gpu igy en is ujra AMD vga birtokos lettem.

[ Szerkesztve ]

(#18) #72688384 válasza sakal83 (#17) üzenetére


#72688384
törölt tag

detto

(#19) Abu85 válasza sakal83 (#17) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A Vegát Koduri csak örökölte. Az RDNA 1 és 2, amit ő fejlesztett az elejéről.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#20) hokuszpk válasza sakal83 (#17) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

a Vega nem Raja szerelemgyereke volt, az RDNA1 az övé.
*de látom közben ABU is megválaszolta.
** nekem is Vega van, és a HA -ról vettem. És van, amire egész jó, pl. már hónapok óta nem tolom a foldingot, mégis a Prohardver! csapatban még mindig a tizedik környékén vagyok.

[ Szerkesztve ]

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#21) sakal83 válasza Abu85 (#19) üzenetére


sakal83
addikt

Pesze tudom, csak az optikaja rossz... Valojaban o minden siker kovacsa csak felreertik. :DDD

Mar a kirugasanal is vedted. Az AMD most a 6xxxnel tert vissza vagyis inkabb szerintem előzött. Rája Urat pedig 4 éve lapatra tettek. Emlekszem a HBM hypeot meg a többi parasztvakito szöveget. Kozben at AMD/ati gpu valaha volt legnagyobb mélypontja volt a korszaka.
Ha nincs igazam miért rugtak ki?

(#22) GeryFlash válasza sakal83 (#21) üzenetére


GeryFlash
veterán

Nem rugtak ki, ő lépett le. Olyan baromságokat írsz hogy hihetetlen.
Amiekt most felsz*psz termékeket (RDNA1-2) azoknak az alapjait pont ő rakta le.Odament az Intelhez és 1 éven belül normálisabb drivert kaptak az Intel IGP-k (újraírt vezérlőpult).
Azt mondjuk nem tudom honnan veszi Abu hogy a VEGA-t csak örökölte, 2015-ben lett az RTG vezetője.

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#23) sakal83 válasza GeryFlash (#22) üzenetére


sakal83
addikt

2017.11.08. "Az AMD bejelentette, hogy Raja Koduri a cég elhagyása mellett döntött. Az említett szakember már szeptemberben fizetés nélküli szabadságra ment, így Lisa Su, a vállalat elnök-vezérigazgatója vette át az RTG (Radeon Technologies Group) divízió vezetését. Ez az állapot azonban tovább marad fent, ugyanis az új közlemény értelmében Raja Koduri a mai napon hivatalosan is kilép."

Vega 56 es 64 megjelenese 2017.08. hó. Olvasd el a kovetkeztetes reszt: [link]

Maga az AMD is elégedetlen volt a termekkel. Ezt követő honapban Raja elvtars mar fizetesnelkulin... Szerintem az nem erti aki nem akarja.

(#24) sakal83 válasza sakal83 (#23) üzenetére


sakal83
addikt

Ez a rész a legfontosabb:

"Über die letzten Tage hat sich damit nach Wochen der Spekulationen auch auf Basis handfester finaler Hardware und vorerst finaler Treiber der Eindruck gefestigt, dass Vega aktuell wirklich nicht das ist, mit dem AMD noch im letzten Jahr selbst gerechnet hat. Woran es genau liegt? Spekulation. Definitiv nicht fertig sind die Treiber. Der Draw Stream Binning Rasterizer (DSBR) ist zwar offenbar noch in letzter Sekunde fertig geworden, der High Bandwith Cache Controller (HBCC) ist aber immer noch standardmäßig abgeschaltet und Primitive Shader fehlen komplett. Und das sind Neuerungen, mit denen AMD schon vor Monaten groß geworben hat."

Ezt az alapjait o rakta le ezt hagyjuk. Szerintem termeszetes hogy a vevő azt a termeket veszi meg ami jo. Az Amd 6xxx szeriaja jo. A hd 7xxx ota az elso jo szeria. Ezeknel a termekeknel nem is volt vilagmegvalto megoldasok stb. Csak teljesitmeny. Mindegyik verzio uti az nvidia parjat.

[ Szerkesztve ]

(#25) hokuszpk válasza sakal83 (#23) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

persze, fejlesztesi ido meg 0 honap. mostanaban latjuk mennyit eltokol az AMD egy mar letezo cucc picit mas formaban torteno kiadasan vagy osszeragasztasan is ( pl. konzolokon kivul meg mindig nincs piacon rdna2 apu ) ; egyszer valami interjuban mondta az egyik vezeto mernok, hogy amikor kesz a termek, utana 90 napig tart, amig validaljak, csak aztan megy tomeggyartasba.

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#26) [K2]

HR manager for president :DDD Ez ismét egy öngólnak néz ki...

"Sum ergo cogito; cogito ergo dubito" - Jonathan Hepburn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.