Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) XuChi


XuChi
addikt

Eszement árazás. Nem ér ennyit.

(#2) Televan74 válasza XuChi (#1) üzenetére


Televan74
nagyúr

Ezt olcsóbban,fapadosan is meg lehetne oldani,de akkor nem lenne rajta a Lian Li embléma. Számomra eszement ára van. Pedig a nagyobbik jó lenne nekem is. :Y

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#3) Robi BALBOA válasza XuChi (#1) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Az még hadján, hogy nem ér ennyit, de az, hogy XL-ATX-et és HPTX - et sem támogat na az a gáz.
Úgy kellett volna megcsinálni, hogy a kivehető két E-ATX helyett egy HPTX vagy egy XL-ATX tálcát be lehessen rakni.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#4) Piftuka


Piftuka
veterán

Ejj, hogy nem nekem jutott eszembe az általános iskola padjait piacra dobni túlárazott luxuscikként...! ;] :DDD

"Aquila non captat muscas."

(#5) jeni válasza Piftuka (#4) üzenetére


jeni
félisten

előnye,hogy:
kevesebb kábelezés,könnyebb takarítani körülötte.
azt gondolom ezt inkább csak vizes hűtéssel kellene megoldani.
léghűtéssel elég zajos és nagyobb esetben folyamatos rezgés állna fenn.

a célzott vásárlójuk ezeknek is meg van.

a kormányos "gémereknek" kevésbé lenne egy ilyen PC-s asztal népszerű,nehézkes egy kormány rögzítése az asztalon.

(#6) Komplikato válasza Televan74 (#2) üzenetére


Komplikato
veterán

Linus nemrég a gyerekének épített be fapadosan egy gépet valami olcsó IKEA asztalba. Érdemes megnézni. ;]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#7) Orcsi


Orcsi
aktív tag

Hat nem tudom ... ok hogy brutal draga, de pl egy magasabb ember hogy fer be ala, hogy ne usse bele a terdet es magassagban is jo legyen. Eleg vastag az “asztallap” ... ez szerintem ergonomiailag nem tul barati ... de nyilvan nem nekem ezzel a problemaval megkuzdenem ... :DD :DD

Same shit, different day!

(#8) zetor2000 válasza Orcsi (#7) üzenetére


zetor2000
senior tag

Motoros magasságállítású... Te is meg tudnál ezzel a problémával küzdeni.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#9) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Ocsmány, mint egy iskolapad. :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#10) magikern


magikern
friss újonc

Nekem nagyon bejön, elférne egy itthon :D

(#11) Piftuka válasza jeni (#5) üzenetére


Piftuka
veterán

Értem én, és nyilván lesz olyan, aki megvásárolja.

A hasonlatom nem volt véletlen... ez számomra annyira otromba és csúnya, hogy azt elmondani sem tudom.

(Ráadásul szerintem nem is praktikus. Meghibásodás esetén a "közös lónak túrós a háta" esete áll fenn. Pakolj ki belőle mindent, vagy vidd az egészet asztalostul... Ehh.... köszönöm, de nem! :N )

"Aquila non captat muscas."

(#12) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Nekem tetszik, hasonló anyagokból nem megcsináltatni se lenne olcsóbb szerintem.
Ami szerintem a funkcióból elvesz, az az üveglap: hideg felület, nagy sűrűséggel, még nyáron sem kényelmes alkart pihentetni rajta.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.