Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Háááát....nem tudom...
Demót mindenképp kipróbálom, de nem lesznek nagy elvárásaim.

[ Szerkesztve ]

(#2) ribizly válasza ProEvoFan (#1) üzenetére


ribizly
veterán

Nem csodálkoznék, ha lassan a kommentek is elmaradnának ennél a valaminél.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#3) Csapoati válasza ribizly (#2) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én speciel alig várom a demót és ha jól sikerül, akkor a megjelenés napját! ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4) Xaels válasza ProEvoFan (#1) üzenetére


Xaels
félisten

Arra figyelj, hogy a Demo nem a végleges verzióból lesz. [link]

Én már előrendeltem, lesz kikkel játszani. VIP Demo-t majd igyekszem jól kimaxolni és írok róla pár sort ha lesz rá igény.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5) ProEvoFan válasza Xaels (#4) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Van rá igény. ;)
Topikokba is elszoktam olvasni az írásaidat vagy amit linkelsz.

(#6) zolomon17


zolomon17
senior tag

Alapvetően nagyon vártam. Ez az első olyan videó csokor, ami miatt meg már szinte kicsit sem :( Csak a tunkolás megy, egyáltalán nem érezni, hogy itt lesz bármi sztori - az az elem, amiért minden Bioware cucc élvezetes volt.

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#7) G4ga válasza zolomon17 (#6) üzenetére


G4ga
őstag

Nekem ez nagyon agyatlan, ugri-bugri használjunk minél több képességet játéknak tűnik.
Nem látom benne a sztorit.
Nem értem, hogy a Bioware megannyi sikeres RPG után, hogy adhatta a fejet egy ilyen játék megvalósításához.
Egy biztos, nem én leszek a célközönség! Öregszem már, úgy tűnik átkell adni a helyet a fiatalabb korosztálynak! :)

Egy tesztett szívesen olvasok viszont majd róla, csak azért tudjam merre tart a világ :)

(#8) Hopkins95 válasza G4ga (#7) üzenetére


Hopkins95
addikt

Ugyanez fogalmazódott meg bennem is! :K
Már a 10 perces videót is alig bírtam végignézni, egyszerűen úgy untam. Semmi értelmét nem látom ennek a játéknak, zéró történet vagy váratlan epic pillanatok, mindig csak ugrálás meg tunkolás, ez megy végig.

Nem mi vagyunk a célcsoport, az tuti.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#9) Xaels válasza Hopkins95 (#8) üzenetére


Xaels
félisten

Ennél a játéknál a játékmeneten van a hangsúly. Nézni nem olyan élvezetes mint benne lenni. Február elején ott lesz az open demo, ki kell próbálni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#10) VágniValó válasza zolomon17 (#6) üzenetére


VágniValó
addikt

Sajnos igaz, még tekergetve is sikerült beleásítanom a videóba. Kíváncsi leszek egy: a demóra nemsokára (ami mint kiderült eltér a játéktól), kettő: a szavatosságára, mert az elmúlt pár hét videót megnézve, ennek kezd kínosan For Honor szaga lenni.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#11) CptAdamica válasza Xaels (#4) üzenetére


CptAdamica
veterán

Szerintem ne rendeld elő, mert a megjelenés után úgy is 50% off lesz a játékra.

Megyen!

(#12) Xaels válasza CptAdamica (#11) üzenetére


Xaels
félisten

Már rég ki is fizettem, PSStore-on csak úgy megy. A Digitálisat meg úgy is meg tudom osztani haverral, ha nagyon kellett volna ment volna felesben.

(#10) Tsa-bika a For Honor nagyor rossz példa. Az egy PVP-re kitalált játék volt, a mondvacsinált sztori csak amolyan tutorial volt benne. Itt sztori központú coop játék lesz, megjelenéskor nem is lesz benne PVP.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#13) Jigoku


Jigoku
tag

Már nagyon várom az Anthemet, szerintem nagyszerű élmény lesz. És az biztos, hogy benne lenni milliószor hatásosabb, mint csak nézni. Mondjuk engem még az E3-as trailerrel megvettek kilóra, első látásra szerelem volt, szóval... :DD

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#14) duvi válasza VágniValó (#10) üzenetére


duvi
nagyúr

"kettő: a szavatosságára"
Biztos, hogy nem csak töltök/lövök shooter lesz, mivel 10 évre terveznek az Anthemmel. Hogy ez mennyire fog sikerülni nekik, azt csak az idő fogja megmutatni...

(#15) lofagi válasza Xaels (#9) üzenetére


lofagi
addikt

Melyik játékot jobb nézni,mint játszani? XD

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#16) Xaels válasza lofagi (#15) üzenetére


Xaels
félisten

Jogos a kérdés. A sok streamer megél valamiből ami nekem is érthetetlen sokszor.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#17) Hopkins95 válasza lofagi (#15) üzenetére


Hopkins95
addikt

Rage gamek ;] Nekem a Dark Souls sorozat is ide tartozik mondjuk :D

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#18) G4ga válasza Jigoku (#13) üzenetére


G4ga
őstag

Senkit nem megbentani szeretnék ne értsétek félre...
Ebbe mi élvezet van? Kapkodod össze vissza az egeret, nyomkodod a billenyüzetet mint a barom a képességek miatt és mindeközben kapkodod a fejed hogy ki honnan és mikor lő le.
Persze mindezt nulla céllal csak a kill stat miatt.
Nekem ez a játék egyenlőre így mutatkozott be.
Továbbá, ahogy az ilyen jellegű játékoknál ahogy mostanában lenni szokott az fog igazán érvényeslülni akinek több pénze van vagy jobb cheatje.

Semmi gond nem lenne ha ezt nem a Bioware csinálná. Véleményem szerint ez nem az ő müfajuk.
Ettöl függetlenül mint mondtam kiváncsi leszek egy tesztre.
lehet a demót is kiprobálom, de elképzelni nem tudnám, hogy evvel a játékkal 1-2 óránál többet tudnék játszani.

Annak idején imádtam a Gear of Wart. Az első rész polcon figyel. 3x vittem végig. 2x Coopban, 1x egyedül.
Most az akciós gamepass miatt kiprobáltam a 4-et.
Nem jött már át. Mész lösz, néha fedezékbe vonulsz... sztorira se figyeltem fel annyira hentelde lett már.
Persze lehet én vagyok már túl öreg...

(#14) duvi :
tervezni lehet... havonta kiadnak egy új pályát, pár skint és az emberek venni fogják mint a cukrot.
Nehezen tudom elképzelni hogy valami 10 évig időt álló legyen...
Jó-jó ott a WoW… Szerintem ez közelébe nincs a Wownak, mondom úgy hogy sose wowoztam.

Hopkins95:
Ha a 95 egy évszámra utal, te nem is vagy akkor még olyan öreg... :)
Kinek szánják akkor ezt a játékot?

[ Szerkesztve ]

(#19) lofagi válasza G4ga (#18) üzenetére


lofagi
addikt

Nyilván mindenkinek meg van a saját játéka ami neki tetszik. Mi élvezet van egy F1-ben, minden kör ugyanolyan, még csak nem is változik a pálya? Fociban mi a jó,hogy 10 hülye kerget egy labdát? Az érvelésed kb ennyire helytálló. Neked nem tetszik, oké, de miért kellene keresni az okát?

Sőt a kommented még csak nem is fedi egymást, az elején a sítlust szidod aztán a kiadó miatt nem tetszik, de jó lenne a stílus. :D Most akkor mi van? XD

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#20) Hopkins95 válasza G4ga (#18) üzenetére


Hopkins95
addikt

Úgy van. :K
Szerintem teljesen jogosak az érveid amúgy, s itt nem a kiadó vagy a fejlesztő csapattal van a baj, hanem maga a játék olyan amilyen. De amúgy biztos megtalálják a célközönséget vele, mert olvasva a kommenteket a gameplay videó alatt, azért vannak jó páran olyanok is, akiknek tetszik.

(#9) Xaels
Egyébként ha lesz demó, szerintem kíváncsiságból azért én is kipróbálom a játékot és megpróbálom felfedezni benne azt, ami egyeseknek vonzó ebben a játékban. Ki tudja, lehet én is másképp fogok vélekedni utána. :R

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#21) Shepard válasza lofagi (#19) üzenetére


Shepard
tag

Bírom azt, hogy a legtöbben az olyan kisfilmekben-ből keresik / hiányolják a sztorit, amik mind free roam alcímmel lettek fellőve a youtube-ra...

Szorítok, hogy ne egy újabb "üres" destiny-t kapjuk és kellően feltöltsék tartalommal, ne csak látványban, hanem lore-ban, csapat taktikákban, karakterek sokféleségével, stb. Ha egy division szintet elérnek, engem már megvesznek. Ott elég sok információ morzsát a felvételekből, echok-ból lehetett összerakni.

Bocs, nem közvetlen válasznak szántam.

[ Szerkesztve ]

(#22) G4ga válasza lofagi (#19) üzenetére


G4ga
őstag

1. a stílussal semmi bajom, nem az én világom ennyi.
2. szó se volt arról, hogy azért nem tetszik mert a bioware a kiadó. én azt nem értem, hogy a bioware hogy adta a fejét egy ilyen játékhoz.
3. bocs, hogy bátorkodtam megérteni valamit amit nem tudok. azt hittem ez egy olyan hely ahol az emberek eszmét cserélnek egymással annak érdekében hogy okosodjanak. legközelebb nem teszem...

De látom meg van az ilyen jellegű játékoknak is az értelme...
Kösz az épitő jellegü hozzászolást! :R

(#23) Xaels válasza G4ga (#18) üzenetére


Xaels
félisten

Akkor nem figyeltél eléggé. Milyen kill stat? Ez nem PVP még mindig. Sztori lesz ami miatt menni kell, megtenni feladatokat. Mikrotranzakciók maximum kozmetikai cuccokra lesznek, de mivel még mindig nem PVP így amúgy sem számítana mivel csak gépi ellenfelek ellen játszotok.

Az új Gears-t már nem az Epic csinálja Karen Traviss közreműködésével. Én is imádtam X360-on és itt vannak a regények is de a 4. taszít annyira szartak bele a korábbiakba.

20 óra játék után

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24) Csapoati válasza Xaels (#23) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem hagyd, aki nem akarja érteni, úgyse fogja. A Destiny 2 is egy grindfeszt volt, de maga a gunplay valami olyan kielégítő volt, hogy imádtam csak úgy haverral belogolni és 1-2 órát lődözni a rosszarcokat. Volt súlya és érezhető lökőereje a fegyvernek, de ezt nehéz átadni szavakban. A legjobb gunplay volt, amit valaha tapasztaltam, számomra ez el is vitte a játékot a hátán. Valami hasonlót várok TPS formában az Anthemtől is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#25) duvi válasza Xaels (#23) üzenetére


duvi
nagyúr

A grandmaster szintekről a Diablo III. paragon rendszere ugrott be. Ez egy jól működő rendszer, ami rendesen kitolja a játék szavatosságát :) Köszi a linket! Sok új infó van a cikkben :K

(#26) G4ga válasza Xaels (#23) üzenetére


G4ga
őstag

köszönöm a linket hasznos volt...
mondjuk indíthattál volna evvel a és nem értjük félre egymást! :R

Én pedig tipikusan abban a hibába estem, hogy a látottak alapján itélek.
Amit leirtak összeségében nem rossz.
Viszont nekem akkor is túl ugribugri lövöldének tünik.
A leirtak után a demót azért megnézem... aztán ki tudja lehet én leszek a legnagyobb fan :)

(#27) Xaels válasza Csapoati (#24) üzenetére


Xaels
félisten

Alapvetően egyetértek veled, a játékmechanika nagyon el van találva a Destiny-ben de az a baj, ahogy írod is grindfest. Hamar kimerül a sztori pedig nem vagyok HC gamer, napi 1-2 óra max de sokszor még annyi sem, és emellett is kevésnek éreztem a tartalmat. A 2. rész története ott fejeződik be ahol igazán elkezdene izgalmassá válni. Az Anthemtől nem várok csodát, csak annyit, hogy ezen a téren legyen jobb.

(#25) duvi nekem is sok új info volt benne. Érdemes a játék topikját is követni sokszor van ott friss információ.

(#26) G4ga friss a cikk, kb. 5 perccel azelőtt olvastam végig, hogy ide linkeltem. A videókon azért is tűnik ugri-bugrinak mert leginkább az Interceptort meg a Stormot mutogatják. Az előbbi kifejezetten ilyen játékstílushoz való. Egy Colossus sokkal lassabb ezeknél például. A játék elején tuti nem fogja ennyire szórni egyik sem a képességeiket.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28) lofagi


lofagi
addikt

Amúgy melyik mmorpg (még ha a szó szoros értelmében ez nem is az, de közelít hozzá nagyon) nem grindfest?

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#29) ProEvoFan válasza Xaels (#16) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Üvöltés, káromkodás, rage game, sikonyálás, tombolás és még egy kib@szott nagy káromkodás hullám.90%ban ennyi a titka... :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.