Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Az ilyen Nokia X szerű borzalmakat inkább hanyagolják. Az Android meggyalázása ez...

[ Szerkesztve ]

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#2) Воланд válasza Sztbeni (#1) üzenetére


Воланд
titán

:DDD

a cikhez: most lesznek majd ketsegbeesve a nokia fanok, akik ugye wp keszuleket nem vesznek, mert fuj ms, meg falo, de vajon vesznek-e majd droidos nokiat? az ms-tol? :D

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3) Quasi_modo válasza Воланд (#2) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Nem.

valami

(#4) Sztbeni válasza Воланд (#2) üzenetére


Sztbeni
őstag

Ha valódi droid lenne, akkor elgondolkodnék. De ezt a hányást... Gyakorlatilag egyesíti a Dorid és a WP hátrányait :W

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#5) ucli


ucli
senior tag

Itt lesz balhé :K
IOS-t nem terveznek? :D

(#6) C$abi


C$abi
aktív tag

A WP-re nem WP-vel kellene szoktatni az embereket? Az X series meg csak gyalázza a Nokiát és vásárlókat fordít ellene. Ja, nagyon rá fognak az emberek szokni a WP-re egy ilyen laggtenger telefonnal. :W

(#7) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Úgy látszik még mindig nem járatták le magukat eléggé.

Nyugodj békében Integra!

(#8) Воланд válasza Sztbeni (#4) üzenetére


Воланд
titán

ez a tema mar egy parszor ki lett beszelve, hogy mi a valodi droid....

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9) Sztbeni válasza Воланд (#8) üzenetére


Sztbeni
őstag

Az a Nexus

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#10) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Szerintem remek ötlet lenne, ha Android futna rajta google-gapps-al. Egy Androidost azonnal nyernének. Feltéve, ha a készülék mobiltelefon lenne és nem tábla... :C

Nem is mertem álmodni, hogy pont a Microsot szándékozik ellenfelet állítani a Nexus-szériának... :DD

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#11) Воланд válasza Sztbeni (#9) üzenetére


Воланд
titán

nem. :N

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#12) Zoja™ válasza Воланд (#11) üzenetére


Zoja™
őstag

Mesterséges intelligenciával ellátott, emberi kinézetre hajazó robot? :U

(#13) tjb007


tjb007
nagyúr

Vajon kifog-e derülni erről is, hogy hoax ? Múlt héten kétszer is becsalták a málnásba.

(#14) Juliuska


Juliuska
senior tag

"...Az Nokia eddigi androidalapú telefonjai nem igazán nyerték el sem szerkesztőségünk, sem pedig olvasóink tetszését..." akár "z"-vel, akár anélkül, ez így van, viszont mindettől függetlenül szerintem, jó úton halad a "fúziósult" Nokia...

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#15) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

És a Nokiának ehhez mennyi köze van?

tjb007: Akkor viszont a cím úgy ahogy van, hibás.

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#16) tjb007 válasza sz.balazs.95 (#15) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az égegyadta világon semmi.

(#17) halkow


halkow
őstag

inkább ne! borzasztó os! volt hozzá tapasztalatom a minap

Alcatel onetouch idol2s the king

(#18) kengyel


kengyel
nagyúr

Most próbálkoznak, vagy felzárkózni akarnak ezzel az android csatlakozással ?

kengyel

(#19) azopi74 válasza halkow (#17) üzenetére


azopi74
addikt

"inkább ne! borzasztó os! "

Az android? :) Vannak benne dolgok, amit nagyon utálok, de azért túlzásokba ne essünk, wp-nek is van egy-két gyengéje. :)

(#20) sz.balazs.95 válasza azopi74 (#19) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

szvsz ő a Nokia X Platformra gondolt.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#21) BazsiBazsi


BazsiBazsi
aktív tag

Ezt nagyon gyorsan abba kéne fejezni. Vagy csinálni valami nagyon jó telót.

(#22) joysefke válasza BazsiBazsi (#21) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

ohh, csináltak már: Lumia 820-920-1020 Jó telók jó áron, de a piacnak ez sem tetszett, most lehet párhozamosan próbálkozni egy szar vonallal is. Nincs kizárva, hogy az be fog jönni a népnek :))

(#23) Glenda válasza halkow (#17) üzenetére


Glenda
addikt

Annyira nem szörnyű a 4 óta. Mondjuk azt is számold bele, hogy Google bloatware nélkül jönne, az meg sokat dob az egészen.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#24) hülyegyerek válasza joysefke (#22) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Nem jó megfogalmazás, mivel a piac egy részének nagyon bejöttek, a többiek meg kb. hírből sem ismerik az általad említett telefonokat. Kevés olyan emberről tudok, akik valamilyen szinten tisztában voltak a wp működésével, megvették valamelyik wp8-as telót, aztán nem tetszett nekik.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#25) w333 válasza Glenda (#23) üzenetére


w333
félisten

Sok gyártónak volna még mit tanulni ... mondjuk a Motorola -tól :K

Szerk.

Ez az egész semmi másról nem szól csak arról hogy a felhasználók egy kicsit belekóstoljanak a WP világába és valahogy egy Androidos telefonon keresztül rászoktatni az embereket a WP -re, ha ez siker és valakinek tetszik akkor megveszi eredetiben vagy WP rendszerrel ... értem én a Microsoft stratégiáját, kíváncsi vagyok ez mennyire fog sikerülni ? :D :))

(#26) Glenda

Én nem tudom hogy mi történik de még mindig olyan mintha a Google-é lenne a Moto, semmi hír nincs a Leneovo -ról, sőt jön az új Moto és még az is a Google keze alatt van :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#26) Glenda válasza w333 (#25) üzenetére


Glenda
addikt

Adják el magukat szabadalmastól a Googlenek és aztán szabadalmak nélkül tovább a Lenovónak? :D

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#27) Fr0z3n válasza joysefke (#22) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Samsung is fogy ;]

(#28) w333


w333
félisten

A cikkhez ... inkább WP -t vennék, ezt a hibridet meg hanyagolnám ;]

(#29) sz.balazs.95

Hát jah ... ez a mostoha pedig az android meggyalázása :K

Különben lehet pont ez a cél, utálják meg az emberek a droidot, annyira sz@r :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#29) sz.balazs.95 válasza w333 (#28) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

WP-vel jobb lenne... :))

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#30) joysefke válasza hülyegyerek (#24) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Szvsz a Samsung féle "lenyomom a szolgáltatónál a dealerrel a vásáró torkán a vackomat, ha szüksége van rá-ha nem" taktikát kellene a Nokiának is nyomni. Szvsz Európában ezzel sikeresek lehetnének, mert az egész kontinensen ott vannak.

Szvsz háromféle működő taktika van telefon-/tablet-értékesítés fronton:

1, hatalmas márkapresztizs és rajongótábor kiépítése -> Ezt az Applie már megtette és kérdéses, hogy az Applét le lehet-e nyomni a saját játékában, kettőnek meg szerintem nincs hely.

2, Minen szolgáltatói értékesítési ponton, minen Média Marktban meg úgy elektronikai áruházban tartani egy két dealert a fizetési listán, ők majd lenyomják a terméket a gyanútlan vevők torkán -> Samsung modell, és ide nyilván be is lehet szállni, de kell némi márkaismertség meg kontinentális jelenlét, amivel a Nokia rendelkezik is

3, Árháború vagyis a kínai piacos márkák útja. -> Na ez az ami szerintem egy Amerikai-Európai cégnek nem fog menni, ha a fejük tetejére állnak akkor sem.

J.

(#31) Zoja™ válasza joysefke (#30) üzenetére


Zoja™
őstag

Szvsz ennyi szvszt egy hozzászóláson belül még nem láttam... :D :R

[ Szerkesztve ]

(#32) w333 válasza joysefke (#30) üzenetére


w333
félisten

+1 :K

Próbálnak ők taktikázni csak szerintem még mindig elég kevés a Marketing, de viszont nagyon jó úton haladnak pl az idei év legnagyobb mozi premiereken kb. mindegyik filmben ott a WP telefon, ha így haladnak és kicsit rágyúrnak hogy a csapból is WP folyjon, simán eltudom képzelni hogy megelőzik az Apple -t :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#33) Воланд


Воланд
titán

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#34) Seed válasza Zoja™ (#31) üzenetére


Seed
csendes tag

mit jelent az szvsz? :U

(#35) Quasi_modo válasza Seed (#34) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

szerény véleményem szerint

valami

(#36) sz.balazs.95 válasza Seed (#34) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

szerény/személyes véleményem szerint = szerintem

látom Quasi_modo megelőzött... :D

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#37) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Androidos Microsoft mobiltelefon... már az ötletért is ki kellene rúgni a komplett sales-marketing vezérkart. Egyébként meg aki androidos mobilt akar, válogathat a valódi, teljes értékű droidos mobilok közül, aki meg nem akar - az ezt se fogja akarni.

Azt hittem, a MS "hatalomátvételével" eltűnik az a rossz Nokia-szokás, hogy az eleve halott ötleteket makacsul nyomják éveken át, kudarcot kudarcra halmozva. (Lehet a Symbianból versenyképes iOS- meg Android-ellenfelet faragni, lehet az S40-ből okostelefon OS-t csinálni stb.)

Nem a lényeg a fontos.

(#38) Dilikutya válasza w333 (#25) üzenetére


Dilikutya
félisten

Értelmetlen ez a rászoktatás.

Akinek egyik sem volt, annak mindegy, mit vesz.
Az emberek többsége nem ért hozzá, nekik is mindegy, mit vesznek.
Akik tudják, mit vesznek, azok vesznek valamilyen androidos, WP8-as vagy iOS telefont, de ezt biztos nem.
Aki ezt megveszi, többet Nokiára, WP8-ra rá sem néz.

A cikkben említett testreszabhatóság mellékes, mókolás nélkül az Android lehetőségei is erősen korlátozottak szinte minden gyártónál, a felhasználók többsége pedig nem piszkál a rendszerbe.

Ennek így semmi értelme. Önmagában a Google szolgáltatások hiánya nem gond, de a Play-t kiiktatni már nem szerencsés, főleg, hogy a Nokia áruháza még nem áll készen a kiváltására. Ha azonos, vagy közel azonos lenne az alkalmazáskínálat, nem lenne ezzel sem gond.
Maga a hardver ennyi pénzért már édeskevés, főleg a RAM és a belső tárhely, a kamera pedig gyalázatos.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#39) Glenda válasza Воланд (#33) üzenetére


Glenda
addikt

Ez lenne az a hatalmas dolog ami jön WP-ra? Mert ez tényleg bomba lenne. És amennyire elkezdték nyomni a Xamarint, még akár igaz is lehet.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#40) hülyegyerek válasza joysefke (#30) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Na igen, a Samu annyira befészkelte magát a szolgáltatókhoz, meg a nagyobb elektronikai boltokba, hogy kb. Steven Segal kellene ahhoz, hogy kirugdalja őket onnan....Az üzletpolitikájuk nagyban emlékeztet a maffia módszereire. :(((

[ Szerkesztve ]

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#41) Воланд válasza Glenda (#39) üzenetére


Воланд
titán

szerintem a 3d touch lesz.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#42) Glenda válasza Воланд (#41) üzenetére


Glenda
addikt

Én a Windows RT - Windows Phone egyesülésre gondoltam, de az túl távoli még, úgyhogy lehet a 3d touch.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#43) Воланд válasza Glenda (#42) üzenetére


Воланд
titán

jah, az egyesules jovore lesz a threshold-al, ha minden jol megy.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#44) sz.balazs.95 válasza Воланд (#43) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

azt lehet tudni, hogy a Threshold min fog alapulni?
Mármint az RT-t fogják módosítani, és arra frissítik a jelenlegi rendszereket, vagy a WP-t módosítják, és úgy?
Meg a frissítésnek lesznek-e rendszerkövetelményei?

Nekem ez a WP/RT egyesítés még nagyon a levegőben lóg.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#45) Glenda válasza sz.balazs.95 (#44) üzenetére


Glenda
addikt

A kettő között a különbség nagyjából a UI és a driverkészlet, úgyhogy teljesen mindegy.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#46) icemad válasza w333 (#32) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

:Y
Ezt mozifilmekre alapozod? Régebben minden mozifilmben volt egy Nokia/Blackberry... Azután a Nokiát megette az ms, és a Blackberry sem áll túl jól. (Pedig a bb telefonok nem is rosszak, sőt.)

Egyébként meg én sem értem, hogy ki is a célcsoport ezekkel a telefonokkal. 100 euró alatt ott vannak az Asha készülékek, 100 fölött meg a Lumia sorozat tagjai. A maguk kategóriájában jó telefonok... Akkor minek/kinek készülnek ezek?
Többet érnének el vele, ha olyan androidos Nokiát csinálnának, amit a legtöbben várnak. Google cucokkal, play áruházzal, stb.+ jó kis fényképező (akár pureview) és erre ráhúznának egy wp-s kinézetű launchert. Nem lenne ez nehéz...

Másrészről én nagyon sajnálom, hogy hagyományos kialakítású okostelefon nincs. Ebbe az irányba vihették volna tovább a symbiant. Nekem pl. nagyon jól jönne egy jó pureview kamerás telefon, 2 maggal, 1gb ram, 8gb rom, ips kijelző, pl. egy N82 vagy E52 házba csomagolva. Sajnos ilyen nincs... :(((

(#47) Glenda válasza icemad (#46) üzenetére


Glenda
addikt

Nekem pl. nagyon jól jönne egy jó pureview kamerás telefon, 2 maggal, 1gb ram, 8gb rom, ips kijelző, pl. egy N82 vagy E52 házba csomagolva. Sajnos ilyen nincs...

És mi az ördögöt csinálnál az 1 GiB RAM-mal és a két maggal 2"-en?

[ Szerkesztve ]

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#48) sz.balazs.95 válasza Glenda (#45) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

de akkor pl. miért használnak a kettőnél tökéletesen eltérő verziószámozást?

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#49) Glenda válasza sz.balazs.95 (#48) üzenetére


Glenda
addikt

Marketing okokból szvsz.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#50) icemad válasza Glenda (#47) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Őszintén? Semmit. Csak nem hiszem, hogy mostanában sok 332 MHz-es procit, meg 128MB ramot gyártanának. Ha meg egy kicsit gyorsabb/nagyobb, az nem baj. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.