Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#50) 7Heads Drago válasza Giovan! (#49) üzenetére


7Heads Drago
veterán

De legalább hozzátettél az itt folyó diskurzushoz... Ja várj, azt most sajnos nem sikerült
Jah mert te igen.
Csak szarozni tudod a Huawei és Kínát miközben te is bőven használsz kíni termékeket-termékeket. És minden hasonló topikban ugyanazt nyomod. Ezzel a hozzáállással te mit teszel hozzá a fórumhoz-topikhoz?
Az általad linkelt cikk pont semmit se mond. Hasonlót lehet az amcsikról is írni, csak a neveket, helyszíneket, dátumokat kell átírni. Az amcsik bárhova nyúlnak csak a szarkeverés megy, rend nem lett sehol se. Miközben otthon náluk is nagyok a gondok.
Nem sértődtem be, csak marhára unalmas ez az egész amit csináltok.
Kb van 5-10 ember aki hasonlóan áll hozzá itt a fórumon. Van másik 5-10 ember a másik oldalon is. És még van legalább 300.000 tag aki rá se bagózik. Sose értettem hogy miért jó másokat, más termékeket szarozni. Nem hiszem hogy hasznod van belőle. De érdemes lenne vele orvoshoz fordulni...
[link] [link]
Sajnos én alapból kerülöm az olyan negatív hozzáállású embereket mint ti. És ettől talán még nem vagyok kínai se. Persze rám lehet fogni hogy nem foglalkozok eleget pl az ujgurokkal. A világon nagyon sok helyen van gond, és ha titeket itt kiver a víz a fórumon ott akkor se fog változni semmi se. Mivel te-én kishalak vagyunk. De persze vergődni lehet rajta.
Na de én tényleg befejeztem. További jó süketelést.
A 9-es hsz-t csak te látad offnak mindenki más szépen átlépett rajta. Viszont az hogy ebből kifolyólag már vagy 20 hsz született na az már tényleg topik offolás. :W

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.