Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) geezer


geezer
aktív tag

Hmmm.... lassan lehet, hogy akarok egy 3DS-t! :K

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ezaaaz.
Lesz itt Zelda dögivel..imádom! :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) ldave


ldave
félisten

Kíváncsi vagyok, hogy ez milyen lesz irányítás szempontjából. Ugye DS esetén a 2 Zelda játékban a főképernyő az alsó, éríntőképernyő volt. 3DS esetén meg a felső 3D-s képernyőn lesz gondolom a hangsúly, így biztos nem stylus-alapú lesz a cucc, pedig nagyon jó volt úgy irányítani DS-en.

A Slime draws near! Command?

(#4) Ocarina


Ocarina
aktív tag

Én szívesen látnék (akár 3DS-en is) egy TP-hez hasonló, "sötétebb" hangulatú játékot is. Igaz, ezt szerintem a Wii U kapja meg, és a 3DS az OoT, és MM vonalát viszi majd tovább.

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#5) g@bo


g@bo
nagyúr

30k ért vettem 3ds-t, baró gép, de az a 15 játék amit özzehoztak hozzá majd 1 év alatt, elég szánalmas.

(#6) kovsol válasza g@bo (#5) üzenetére


kovsol
titán

15 játék van rá még mindig csak ? :Y az úgy első hónapban még normális is lenne kb

May the Force be with you!

(#7) g@bo válasza kovsol (#6) üzenetére


g@bo
nagyúr

nem 15, legyen 30, de ilyen, hogy tetris? a 90% 10 ből 5 pontot kap a gamespoton, egy marék hulladék.

(#8) Kvelstadt válasza g@bo (#7) üzenetére


Kvelstadt
veterán

nincs még rá mario? azok tartalmas jó kis játékok szoktak lenni. meg alap szokott lenni h a nintendo tol vmi mariot az aktuális új konzolra.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#9) Sirandrish válasza g@bo (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

Legalább 3D-s Tetris? ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10) Ocarina válasza Kvelstadt (#8) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Most jön novemberben. (18. talán)
Decemberben Mario Kart, jövőre Paper Mario, ami végre megint RPG-s lesz. :)

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#11) Kvelstadt válasza Ocarina (#10) üzenetére


Kvelstadt
veterán

fúde imádttam a két paper mario-t. még angliából hozattam a 2 részt.
a wii-s rőé meg nem sokat tudok de ha hasonló az előzőekhez majd egyszer sorra kerül.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#12) Ocarina válasza Kvelstadt (#11) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Az szerintem inkább platformer. A harcok teljesen másmilyenek és 2 dimenzióban kell mozogni. Jó játék, de nem igazi Paper Mario. :)

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#13) Kvelstadt válasza Ocarina (#12) üzenetére


Kvelstadt
veterán

na majd meglátom. de ha az nem is van két galaxy ami érint. az új zelda ugye meg akármilyen is nekem kell a dead space extraction.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#14) g@bo válasza Sirandrish (#9) üzenetére


g@bo
nagyúr

lehet, de valami 10k a mediaban, egy tetris, lóóóóóóól.
szal a játékokat nagyon benézte a nintendo, maga a gép hardverileg igéretes, és itt ott 40k körül megvehető, bár szvsz 30k amit megér... ;] ha arra gondolok hogy egy ps3 55k.

lehet, hogy a jövö év elején érkező psp vita rútul leveri.

(#15) adalbert1 válasza g@bo (#14) üzenetére


adalbert1
veterán

Emlékeim szerint a Nintendo gépek mindig drágák voltak, viszont a szoftver kínálat erős volt, ilyen szempontból furcsa hogy nem készültek fel jobban a 3DS esetén.
Láma kérdés, de a 3DS-nél lehet teljesen 2D-ben is játszani a 3DS címeket is?

(#16) ldave válasza adalbert1 (#15) üzenetére


ldave
félisten

Aha, sőt a Nintendo kikötése a fejlesztők felé, hogy nem készíthetnek olyan játékot ami kizárólag a 3D-effekt bekapcsolásával játszható végig.

A Slime draws near! Command?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.