Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cifu


Cifu
nagyúr

Vajon egy 'SilentiumPC' nevű gyártó miért a nevéből eredendően legrelevánsabb információt (hangerő) hagyja le az adatlapról és a honlapról? :F

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2) warrior93 válasza Cifu (#1) üzenetére


warrior93
tag

Mert ahogy a neve is mutatja: csendes. :D

Üdv. Woules

(#3) kutga válasza warrior93 (#2) üzenetére


kutga
nagyúr

Vagy inkább sumákolnak.

;]

Let the Zone take me if I am.

(#4) regener


regener
veterán

Ezek gagyik, mondom a címem hogy elrejtsem őket a megegyező márkájú házikóba, amit az asztallal takarok el a világ elől :D

(#5) NightGT


NightGT
senior tag

Jellemző egyébként, hogy a ventillátor topic szerint értelmes RGB-s venti (értsd: jó légszállítás, csendes, megbízható) alapvetően nem is létezik...

Illetve talán a WingBoost 3 ARGB-s verziói, a nemvilágítóshoz képest dupla áron, persze

Speed is the only truly modern sensation

(#6) GoldhandRent válasza NightGT (#5) üzenetére


GoldhandRent
őstag

Najó, de most azért, mert tényleg szarok, vagy mert ott mindenkinek a hátán a szőr feláll az ergébétől ? :F
(jártam már ott, vettem is wingboostokat, ((és jó szarok szvsz.. cserreg csurrog, szar, gyenge, hangos)))

-

(#7) NightGT válasza GoldhandRent (#6) üzenetére


NightGT
senior tag

Melyik wingboost? Többféle van, és nem mind van rajt az ajánlott listán.

Egyébként szerintem azért, mert tényleg szarok. Nekem is volt számos típus, mire megállapodtam a mostani setupnál, itt sem vált be az ajánlottak közül mind. Nem olcsó buli sajnos, és a WB még az egészen budget kategória...

Speed is the only truly modern sensation

(#8) GoldhandRent válasza NightGT (#7) üzenetére


GoldhandRent
őstag

A színes lapátos (nem a fekete PURE változat) :D

Nekem eddig az Arctic-ok váltak be a legjobban.. A jó kis F12 PST. Ha hangos, veszel másikat, 3-ból 1 csak jó ;]
Meg egyébként még a világítós (nem RGB, és szigorúan nem PWM) Corsair SP 120-asok jók.

-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.